• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky samoživitelky, které jsou s prckama samy

16. srpna 2016 
ahoj holky, nevím, jestli je to stejná skupinka, ve které už jsem, ale pokud je tu ještě i soukromá diskuse, ráda bych k vám :slight_smile: Jsem s malou už dva měsíce sama, přičemž vztah byl nefunkční už v těhotenství... :frowning2:
1. led 2015 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eva518 Ahoj jsem taky sama kdybys chtěla pokecat
1. led 2015 ve 20:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky eva518....teriszek...a další. Ráda bych taktéž třeba popovídala co a jak...:slight_smile:
3. led 2015 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, taky sama, uz od prvniho dne, kdy jsem oznamila, ze jsem tehotna. Ale kdybych mela moznost cas vratit zpatky, udelala bych presne to co jsem udelala tenkrat. Kazdicky pohled na malyho mi dodav a silu a energii a tak nejak v podvedomi mam, ze ma vlastne jen me. Sami jsme do dneska, ale treba jednoho dne princ Charming prijede :slight_smile: .
14. led 2015 v 01:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teriszek
@zofinkaz ahoj holky. Nevšimla jsem si vašich příspěvků. Ráda se podělím o starosti a radosti. Klidně napište :slight_smile:
7. únor 2015 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vsem. jsem na tom obdobne, bez pritele, ale i bez rodiny...hledam bydleni a nevim si rady. stranek na spolubydleni je pro Brno dost, ale jsem tehu a za chvili tu bude mimco...navic s penizkama to take neni terno a najem se zaplatit musi. to se pak hleda jinak :frowning2: do rodneho listu otce uvadet nebudu...kdyby vas neco napadlo kam se obratit nebo kde a pod cim hledat, tak budu moc rada
27. únor 2015 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jste tu holky některá z Brna. Jsem se synem sama od 4 m. Teď mu jsou 4 r 4m. Mám kamarádky, jsou skvělé a báječné, jen nejsou na vše sami. Někdy bych si potřebovala jen popovídat a zkusit se na všední problémy podívat i z jiné strany.
5. bře 2015 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobrý den, maminky! :slight_smile: Ráda bych se touto cestou obrátila na maminky, které vychovávají své děti bez tatínků. Momentálně píši diplomovou práci, která se zaměřuje na problematiku osamělých maminek nesoucí název: Rodičovství očima osamělých matek. Cílem této práce je nahlédnout na rodičovství osamělých maminek z jejich vlastního pohledu. Abych k tomuto cíli dospěla, potřebuji uskutečnit několik rozhovorů. Pokud byste měla některá z Vás čas a chuť mě i mou práci obohatit o Vaše životní zkušenosti spadající do zmíněné problematiky a bydlíte v Kutné Hoře a jejím okolí, mohla byste se mi prosím ozvat? Jednalo by se o rozhovor (zcela anonymní). Kontaktujte mě prosím na e-mailové adrese: st33127@student.upce.cz
Předem děkuji! Linda
7. bře 2015 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj maminky, hledám spřízněnou duši, matku,která je taky sama na děti/dítě...moc bych si potřebovala s někým popovídat kdo je na tom podobně...děkuji za všechny reakce
6. dub 2015 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@modra_slunecnice
Ahoj opustil me chlap mám 2 děti..jsem z Brna, Černých poli, ráda pokecám..
6. dub 2015 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asmae ahojky,klidne pisni,take bych si potrebovala s nekym popovidat s nejakou maminkou,take mam maleho prcka
11. čer 2015 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, take se rada pridam. Nejsem sice uplne samozivitelka, momentalne ziji s pritelem. Jsem rok a pul rozvedena. Manzel me opustil po 12 letech vztahu, kdyz jsme prave dostaveli nas vysneny domecek a na ceste byl nas syn. Mam dve krasne deti, dceru 8let a syna 3roky. S byvalym manzelem vychazime velmi dobre, presto mam pocit, ze se od chvile, kdy jsem prvne zjistila, ze me clovek za ktereho bych dala ruce do ohne podvadi, v tom zivote porad nejak placam.
11. čer 2015 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://e-petice.cz/petitions/chceme-podporu-neuplnych-rodin.html Ahoj holky, našla jsem na netu tohle. Sama jsem to ještě pořádně nepročítala, ale zkuste na to mrnkout.
19. srp 2015 v 19:27  •  čeká miminko, termín má v březnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj já jsem taky samozivitelka a čerstvá tzv.vdova a je to na prd teda
12. bře 2016 ve 12:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mamky,taky sem na svoji dceru sama.ted sem se rozesla s chlapem,zkousim to uz tolikrat ze nevim zda vubec nekde fajn chlapa najdem,ani nevim kam chodit a kde hledat.
5. črc 2016 ve 13:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, jsem máma (41) - samoživitelka 6 letého Adámka. Bydlím v Praze Vršovicích a moc ráda bych našla kamarádku, také maminku z okolí Prahy 10 na společné chvíle s našimi dětmi a na podnikání výletů. Jsem duchovně založená a velice mne oslovují léčitelské energetické metody, Andělské terapie, spojení s matkou Zemi atd... Adámek je velmi společenský chlapeček, ale má hendikep v řečové oblasti...Pokud tě zaujal můj inzerát, máš holčičku nebo chlapečka ve věku 3-7let a třeba i tebe zajímají věci mezi nebem a zemi, prosim, napiš mi na můj email a můžeme se hned sejít třeba v Grébovce:slight_smile:)
12. srp 2016 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
AHOJ JSEM MAMINKA SAMOZIVITELKA 3 DETI
13. srp 2016 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@girl.miselBude líp.Máš alespoň někoho,kdo Ti pomůže s dítětem,jsou tady holky,které nemají ani to...a hledají aspoň :dizzy_face: náhradní prarodiče.
15. srp 2016 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzzaHolky,varuju vás před seznamkou Be2 - jsou to podvodníci =přečtěte si info o nich.. :confounded: .bezpečná je Seznamka.cz. :dizzy_face:
15. srp 2016 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene mam mamku ale chodi do prace a tak deti vidi jdnou za tyden na hodinku ci dve no jsem s nimi non stop
15. srp 2016 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@oo Podívej se na skupiny,kde hledají kámošky,které si můžou pomoct nebo třeba jen zajít na kafčo a pokec... :dizzy_face:
16. srp 2016 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek