Maminky samoživitelky, které jsou s prckama samy

girl.misel
8. čer 2008

ahojky zakládám toto téma abych si mohla poklábosit s mamčama které jsou ve stejné situaci jako já

eva518
1. led 2015

ahoj holky, nevím, jestli je to stejná skupinka, ve které už jsem, ale pokud je tu ještě i soukromá diskuse, ráda bych k vám 🙂 Jsem s malou už dva měsíce sama, přičemž vztah byl nefunkční už v těhotenství... ☹

teriszek
1. led 2015

@eva518 Ahoj jsem taky sama kdybys chtěla pokecat

zofinkaz
3. led 2015

Ahojky eva518....teriszek...a další. Ráda bych taktéž třeba popovídala co a jak...🙂

tydylina
14. led 2015

Ahojky, taky sama, uz od prvniho dne, kdy jsem oznamila, ze jsem tehotna. Ale kdybych mela moznost cas vratit zpatky, udelala bych presne to co jsem udelala tenkrat. Kazdicky pohled na malyho mi dodav a silu a energii a tak nejak v podvedomi mam, ze ma vlastne jen me. Sami jsme do dneska, ale treba jednoho dne princ Charming prijede 🙂 .

eva518
7. únor 2015

@teriszek
@zofinkaz ahoj holky. Nevšimla jsem si vašich příspěvků. Ráda se podělím o starosti a radosti. Klidně napište 🙂

mtamara
27. únor 2015

ahoj vsem. jsem na tom obdobne, bez pritele, ale i bez rodiny...hledam bydleni a nevim si rady. stranek na spolubydleni je pro Brno dost, ale jsem tehu a za chvili tu bude mimco...navic s penizkama to take neni terno a najem se zaplatit musi. to se pak hleda jinak ☹ do rodneho listu otce uvadet nebudu...kdyby vas neco napadlo kam se obratit nebo kde a pod cim hledat, tak budu moc rada

modra_slunecnice
5. bře 2015

Jste tu holky některá z Brna. Jsem se synem sama od 4 m. Teď mu jsou 4 r 4m. Mám kamarádky, jsou skvělé a báječné, jen nejsou na vše sami. Někdy bych si potřebovala jen popovídat a zkusit se na všední problémy podívat i z jiné strany.

lindaka
7. bře 2015

Dobrý den, maminky! 🙂 Ráda bych se touto cestou obrátila na maminky, které vychovávají své děti bez tatínků. Momentálně píši diplomovou práci, která se zaměřuje na problematiku osamělých maminek nesoucí název: Rodičovství očima osamělých matek. Cílem této práce je nahlédnout na rodičovství osamělých maminek z jejich vlastního pohledu. Abych k tomuto cíli dospěla, potřebuji uskutečnit několik rozhovorů. Pokud byste měla některá z Vás čas a chuť mě i mou práci obohatit o Vaše životní zkušenosti spadající do zmíněné problematiky a bydlíte v Kutné Hoře a jejím okolí, mohla byste se mi prosím ozvat? Jednalo by se o rozhovor (zcela anonymní). Kontaktujte mě prosím na e-mailové adrese: st33127@student.upce.cz
Předem děkuji! Linda

asmae
6. dub 2015

AHoj maminky, hledám spřízněnou duši, matku,která je taky sama na děti/dítě...moc bych si potřebovala s někým popovídat kdo je na tom podobně...děkuji za všechny reakce

asmae
6. dub 2015

@modra_slunecnice
Ahoj opustil me chlap mám 2 děti..jsem z Brna, Černých poli, ráda pokecám..

pajulinecka
11. čer 2015

@asmae ahojky,klidne pisni,take bych si potrebovala s nekym popovidat s nejakou maminkou,take mam maleho prcka

bartovka83
11. čer 2015

Ahoj maminky, take se rada pridam. Nejsem sice uplne samozivitelka, momentalne ziji s pritelem. Jsem rok a pul rozvedena. Manzel me opustil po 12 letech vztahu, kdyz jsme prave dostaveli nas vysneny domecek a na ceste byl nas syn. Mam dve krasne deti, dceru 8let a syna 3roky. S byvalym manzelem vychazime velmi dobre, presto mam pocit, ze se od chvile, kdy jsem prvne zjistila, ze me clovek za ktereho bych dala ruce do ohne podvadi, v tom zivote porad nejak placam.

suzza
19. srp 2015

http://e-petice.cz/petitions/chceme-podporu-neu... Ahoj holky, našla jsem na netu tohle. Sama jsem to ještě pořádně nepročítala, ale zkuste na to mrnkout.

lucysmidkova
12. bře 2016

Ahoj já jsem taky samozivitelka a čerstvá tzv.vdova a je to na prd teda

zuzkaaterezka
5. črc 2016

ahoj mamky,taky sem na svoji dceru sama.ted sem se rozesla s chlapem,zkousim to uz tolikrat ze nevim zda vubec nekde fajn chlapa najdem,ani nevim kam chodit a kde hledat.

janabadawi
12. srp 2016

Ahojky, jsem máma (41) - samoživitelka 6 letého Adámka. Bydlím v Praze Vršovicích a moc ráda bych našla kamarádku, také maminku z okolí Prahy 10 na společné chvíle s našimi dětmi a na podnikání výletů. Jsem duchovně založená a velice mne oslovují léčitelské energetické metody, Andělské terapie, spojení s matkou Zemi atd... Adámek je velmi společenský chlapeček, ale má hendikep v řečové oblasti...Pokud tě zaujal můj inzerát, máš holčičku nebo chlapečka ve věku 3-7let a třeba i tebe zajímají věci mezi nebem a zemi, prosim, napiš mi na můj email a můžeme se hned sejít třeba v Grébovce🙂)

oo
13. srp 2016

AHOJ JSEM MAMINKA SAMOZIVITELKA 3 DETI

hejsa
15. srp 2016

@girl.miselbude líp.Máš alespoň někoho,kdo Ti pomůže s dítětem,jsou tady holky,které nemají ani to...a hledají aspoň 😵 náhradní prarodiče.

hejsa
15. srp 2016

@suzzaholky,varuju vás před seznamkou Be2 - jsou to podvodníci =přečtěte si info o nich.. 😖 .bezpečná je Seznamka.cz. 😵

oo
15. srp 2016

nene mam mamku ale chodi do prace a tak deti vidi jdnou za tyden na hodinku ci dve no jsem s nimi non stop

hejsa
16. srp 2016

@oo Podívej se na skupiny,kde hledají kámošky,které si můžou pomoct nebo třeba jen zajít na kafčo a pokec... 😵

evina96
11. únor 2017

Ahojte,je tu ještě nějaka maminka samoživitelka?Zajimal by mě nazor jak to zvládáte

hanka_123
12. únor 2017

Ahoj, ja se zatím rozkoukavam, jsme od patka se sedmiměsíční dcerou sami. Je tu nějaká maminka, která by mi poradila, co je třeba vyřídit a jak na všechny možné finance? Děkuji moc a vsem hodně sil! 🙂)

madulinka
19. bře 2017

Ahoj, taky se k vám hlásím, s dcerou (5let) bydlíme samy od září min.roku. právě probíhá rozvod..

blumchen.in
19. bře 2017

Já bych se k vám taky ráda přihlásila, ale zatím nemám sílu a nevím kde jí sebrat:((( S manželem jsme už 8 let a máme 2 krásné holčičky. Někdo je to dobrý, ale někdy je to tak vyhrocený, že mám chut utéct....Nejhorší je, když slyším od té 7-leté, když říká...proč se nerozvedete? najdeme si jinýho tatínka,když je na tebe zlý:( To nedávám a brečím....Poslední dobou bulím docela často a oni to bohužel vidí. Nežiju v pohádce a vím, že žádnej princ na koni není a tak to nechci řešit rozvodem a hledat zas někoho na koho si budu zvykat a řešit jeho mouchy:/ Bojím se že to bude pořád stejný, každej má něco....Vyzkoušela jsem hodně chlapů a každej měl něco, kvůli čemu jsme se rozešli ( bud z jeho nebo mojí strany). Manžel mi vyčítá minulost ( když jsme ještě nebyly spolu), vyčítá mi to, že jsem nepořádná, že nemá dostatek sexu atd....pořád dokola....Mám pocit, že mě dožene do Bohnic, nebo alespon už se blížím k návštěvě nějakého odborníka:(

madulinka
20. bře 2017

@blumchen.in Ahoj, u nás rozvod právě probíhá, a taky jsem hodně zvažovala pro a proti rozvodu,.. U nás to bylo pořád nahoru a dolů, čas, kdy to bylo o.k., ale to bylo jen v době, kdy jsme ty problémy hodili za hlavu a nechávali "vyhnít", když se přišlo k řešení, jen jsme se zhádali a nebyli jsme spolu už šťastní. Muž říkal, že by se se mnou nikdy nerozvedl, ale abysme byli šťastní, k tomu ruku nepřiložil. On byl spokojený.. S mužem jsme byli spolu 16 let (7 let manželé). Poslední roky jsem ale byla víc a víc naštvaná, nervózní, neusmála jsem se, podrážděná, atd. atd, prostě člověk, kterým nechci být. A vím, že to vnímala i dcera. Teď mi čas od času řekne, že se pořád mračím, atd., podle mě to má od manžela, když je u něj, tak možná tohle spolu řeší. Ale není to pravda, je toho moc na člověka, který má dítě na starosti sám, ale vnitřně vím, že jsem spokojenější, nic mě vnitřně nedusí. Před chvílí mi volala právnička, že manžel odsouhlasil návrh na rozvod, takže se to konečně začne hýbat.. Nechci si zvykat na někoho jiného, začátky a celkově tu nejistotu při oťukávání na začátku vztahu nemám ráda,.. Teď nechci nikoho ani vidět, jsem spokojená sama s dcerou. Ale v pozadí to samozřejmě taky straší - jestli zůstanu do konce života sama, jestli, když si někoho najdu, bude hodný na mě i na dceru, jestli to nedopadne úplně stejně jako teď (vdávat se už nechci!).. atd. atd. Ale vím, že jsem se rozhodla dobře, hodně se mi ulevilo!

blumchen.in
20. bře 2017

Tak to ti moc přeju a trochu i závidím...Mám úplně stejné pocity jako ty. Nechci hlavně aby nějak trpěly holky:((
My když se pohádáme, pak se to vždycky snaží urovnat, je miloučkej, ale já pořád tvrdím, že chci aby se odstěhoval. Nebere mě vážně a říká, prosím tě, ale jdi....Já bydlím u mojí ségry v podnájmu v RD a stěhovat se mi nechce, pač na jinej podnájem bych neměla, nebo by byl 3x tak menší:(( Blbá situace....
Ted jsme v situaci, kdy je líp, ale vím, že to zas přijde:(

nikollgaskova
20. bře 2017

Ahoj holky, muzu se k vam pridat? Taky jsem maminka samozivitelka, mám 15mesicniho syna a za mesic se mi narodi dalsi. Tatinek to s nama ukoncil minuly rok v srpnu a v zari sme se od nej stehovaly. O vanocich se k nam chtel vratit, ale ono by to uz dal opravdu neslo.

blumchen.in
21. bře 2017

@nikollgaskova A jak to zvládáš? Si to na sama, nebo máš pomoc rodičů? a hlavně, jak se to dá zvládat finančně?

nikollgaskova
21. bře 2017

@blumchen.in Ahoj, zvladat to zvladam tak ze jdu od "vyplaty" k "vyplate".. Jinak dostavam prizpevek na bydleni.. S rodicama je to v pohode, jen je problem v tom ze su " mladi" (42) chodija do prace a penez taky nijak extra neni, v cem mi pomuzou, tak obcas pohlidat syna, takze to vsechno jedu sama. Musim zaklepat to, ze tatinek od syna pravidelne posila penize na nej a musi i na mne a bude i na druhe.