Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

caruzo19
22. zář 2008

tak drzim palec a nech ste obe zdravucke 😉

telkova.marta
23. zář 2008

Ahoj holky, já mám doma taky kamioňáka. Máme dvě děti a čekáme třetí, a tak přešel jinam. Teď vstává sice ve dvě v noci, ale doma ho mám už v poledne k obědu a tak má na nás spoustu času.

caruzo19
23. zář 2008

Aj my take chcemeee!!!

katka755
23. zář 2008

marta to je super teda hoci si nektori den viac pospi ale aspon ho mas doma ked nieco potrebujes....

montinka
24. zář 2008

marta to je skveleee.🙂 ako sa inak mate babule?katka bambulky posluchaju?

greta24
24. zář 2008

tiez by sa nam pacila taka robota 😨 ale lepsie, ako unia 😝

katka755
24. zář 2008

ahojte montinka deti hej snazia sa pocuvat 😉 nie nie su zlate ale dnes sme mali este bratovu slecnu 2roc.no a to uz bolo strasne nezavidim maminam ktore maju taky vekovy rozdiel doma a tri deti a viac,este len pred hodkou po nu bol a ja sa uz tesim postel.
inac vsera si nas tatko zaplatil super parkovisko,vyslo ho to na 4stovky ale kecali sme spolu videli sa tak tp bolo uzasne no nie lepsie ked je doma ale ked je v takej dialke tak je to najviac co mozeme.jaaaaj no bude tam este 3tyzdne urcite a ja uz strasne chcem aby bol doma... ☹ ☹

katka755
24. zář 2008

a co tvoja slecna montinka?

jane79
25. zář 2008

Ahojte dievčatá, tak som natrafila na tuto diskusiu a lutujem, že som sa neprihlásila skorej. Som Jana a moj manzel je tiez kamionák. Sme spolu skoro 11 rokov, 3 roky sme manzelia a on jazdi uz od 18! Za slobodna to bolo celkom fajn, aj ja som mala pracu, karieru, tak som to nejako velmi nevnimala, aj som s nim hocikedy isla do Anglicka. Teraz mame 2-rocneho syna, on medzitým poprechádzal viacerými firmami. Teraz jazdí pod rakuskou firmou Taliansko, Nemecko, chodi domov v sobotu ráno, odchádza v pondelok ráno. Ale vidíme sa akurát tak večer na postely a to zaspí skorej jak malý. Staviame dom, ale moc ho to nebaví, radšej presedí pol dna pri svojom tatovi/ktorého ja nemusím/, stíha aj kamarátov, tak aj niečo porobí doma, no ale nič moc. Občas to klape, niekedy nie. 😒

caruzo19
25. zář 2008

ahoj jane,super ze mas doma muzicka kazdy vikend doma 😉
poslala som ti ip

montinka
25. zář 2008

kati maly poslucha uz prespi cely noc tak sa vytesujem uz asi tyzden. 😀 hm jana aj moj jazdi tak nejako od 18. noooo kym sme spolu chodili my to dost vadilo pretoze sme boli kazdy s ineho mesta ale teraz ked byva u nas je to fajn. aj my ho mame skoro kazdy vikend doma niekedy cely niekedy len par hodin ale tak da sa. len teraz vymysla ze pojde na kamion a bude prec sest tyzdnov a dva doma. hmmmm to mi moc nevonia lebo to bude skoro rovnako ako nez sme zacali byvat spolu. ale tak musime vydrzat uvidime ako to dopadne. hmmm a aj tebe prajem pevne nervy nie vzdy je to lahke. 😔

jane79
25. zář 2008

monika- caruzo 19, odpisala som ti, papa 😉

fire85
26. zář 2008

Ahoj holky ,
tak my ještě děti nemáme, ale přítele mám taky pryč, i když ne na tak dlouho jak tady u ostatních čtu.Není sice kamioňák, ale jezdí (teda spíš lítá) dost daleko a sparvuje tam mašiny.Mám ho 14 dní doma a 14 dní je zase pryč.Někdy si říkám že je fakt málo doma, ale když tady čtu že máte chlaoy pryč i na tři , čtyři týdny tak si říkám že mi to máme ještě krásný.Navíc tam bydlí v bytě a každý den si povídáme přes skype, takže ani o nic nepřijde.

Tak at vám s těma vašema polovičkama vydrží, bohužel peníze jsou dnes opravdu potřeba, a tady se asi pořádně vydělat nedají.

caruzo19
26. zář 2008

fire,da sa na to zvyknut.2 tyzdne vonku a dva doma,to by bolo baaaajecneeeee.ale nemozme mat vsetko 🙂

greta24
29. zář 2008

moj drahy mal dva tyzdne dovolenku, a tak si na nas zvykol, ze teraz hlada robotu, aby bol doma denne. Len neviem, ci taku najde za rovnaky plat 😨

montinka
29. zář 2008

greta mi riesime podobny problem najprv vymyslal ze pojde na kamion a ze bude sest tyzdnov prec a dva doma ale to mu moc nevonia a teraz hlada nieco co by bol doma kazdy den ale zase problem su platy kedze mame nabrate uvery. 😒 tak uvidime

caruzo19
29. zář 2008

gretka a co,nepaci sa mu?neblbni,cakame ako na spasenie aka je ta jeho robota,po porode by sme zmenili,nech je aspon kazdy vikend doma

greta24
29. zář 2008

Ak ma niekto tip na dobru robotu a kazdy den doma, sem s nou 😅

caruzo19
29. zář 2008

moze ist robit osetrovatela do zoo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ked vyhrate v loterii 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🤐

montinka
30. zář 2008

ahoj mam otazocku davali ste alebo davate drobcom francuzske mlieko? ste s nim spokojne?

katka755
30. zář 2008

ahoj montinka.jedna kamaratka davalaa bola spokojna ja som 4roky dozadu davala bebu a bola som az az spokojna,vies ale najviac zalezi na malej ktore jej zachuti,ked ti to pije tak to velmi neries hlavne ze jej bude dobre.......

katka755
30. zář 2008

caruzo19 teeeeeda ty si ma pobavila prisli na teba srandicky no ja som sa teraz poriadne rozosmiala.......
ZOO tak poviem aj mojmu hej? 😀 😀 😀 😀

jane79
30. zář 2008

ahoj montinka, ja davam malemu francuzske mlieko uz skoro dva roky a som s nim veľmi spokojna. Ked mal maly 3 mesiace mu zistili GER III.st, predpisali nam nutriton kašičku pred kojením, ale malý mal po tom strašne krče, potom teda, žemam vyskušať Nutrilon, to bolo tiež utrpenie, tak som skusila to francuzske a od vtedy je to super, teraz kupujeme už 3. Ochutnala som aj vzorky iných mliek, ale toto nám fakt chutí najlepšie a nie je také ťažké na žaludok. 😉

caruzo19
1. říj 2008

nesmeeeeej saaaaa!aj 11 tam zarobi 😀 😀 😀
ale len ked sa bude velmi snazit 😀 😀 😀

greta24
1. říj 2008

Keby sme vyhrali ten vyse 200 000 000 JACKPOT, co je teraz, tak by tam siel. Zial, toto patri do relacie - SNIVAJTE S NAMI ! 😅 😀 😅

caruzo19
1. říj 2008

ja s vami snivam 😀 😀 😀 😀
ale to uz do zoo ani omylom,to uz vlastnu 😎

katka755
1. říj 2008

nooo uz nesmejem ale ze velmi snazit hej?tak to asi nie od kedy je na kamione tak zlenivel,len tam sedi a pribera...
greta aj my chceme ten jackpot a potom by uz ani robit nemusel.
jaaaj baby nas tatko by mal prist do 12.10 uz sa ho neviem dockat.u nas sme nasli pracu na nakladnom aute vozit stavebny material praca od raana do 16.00 a plat 25000 no koli nasmu nepodarenemu autu to nevzal

caruzo19
2. říj 2008

fuha,no smola s tym autom
to s tym priberanim,moj manzel,odkedy je na kamione,tak pribral 27 kg,ale uz 12 zhodil teraz,ale uz to bolo o zdravie.esteze ma teraz vela nakladok a vykladok,ze sa hybe viac nez predtym,2 dni soferovat,odplachtovat,zaplachtovat,2dni soferovat 🙂
a je tam nejakych 220miionov,mam vazny zaujem 😀

a jasne ze sa musi velmi snazit.normalne sa snazit znamena poctivo si robit svoju pracu a dodrziavat pracovnu dobu-ci to uz je prehresok vlastne 😀

katka755
2. říj 2008

hej s tym autom len smolu mame,kazdy mesiac sme v servise tak sa rozhodol ze ho vratime do bazaru odkial ho mame.prerobime ale radsej sa zbavit teraz....
moj pribera v robote a to s tej stravy cez tyzden len na chlebe akurat vikend co vari,ale doma je varene tak mu brucho trochu zijde no a stale dokola.
caruzo19 a co ako sa citis,ake mas tehotenstvo?

caruzo19
2. říj 2008

tehu v pohode,keby bolo ako to prve,asi by som to takto sama nezvladla.akurat na zaciatku to bolo troska perne,ale svokra pomohla ked sa dalo,takze prezili sme.
a ten moj si aj vari a aj tak priberal.lebo tahali tahali a vecer sa najedli a vela vela,lebo cely den nejedli.ale troska som ho pobuzerovala ze treba jest castejsie a tusim to pomaha spolu s tym pohybom.nehovoriac o tom,ze bol so mnou tehotny 😀 😀 a nenechal to v porodnici 😀 😀