Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

ma.minka
6. led 2010

no proto je často pryč jednou jich měl i 9 a to byl mazec lítal z jednoho kouta itálie na druhý byl celej nervní a naštvanej ale pak přídou pěkný peníze no začal jezdit až potom co sme byli spolu měli jsme autoservis ale nějak to nešlo začali jsme stavět byt a nějak došli hodně rychle fynance a už to jelo jedno z druhým je to na dlouho ještě mu ke krachu dopomohl tatík jeho bejvalky no je to docela zamotaný zjištovala jsem to a v nicotrancu zase přibýraj propustili 4 a nabýraj nové

jaa
6. led 2010

login ok. 😉

jaa
6. led 2010

leni.ono je to na pytel asi všude.Tady je fain,že jsou super zajištěný a neměl by je nikdo okrást ap...Peníze chodí pravidelně a dost.Nejlepší by bylo mít práci úplně někde v cizině..

jaa
6. led 2010

Jo,holky jdu spát.je mi nějak zimno,tak potřebuju ohřát.Jen není kým.. 😅

lenkavano
6. led 2010

jo Jaa to je náš osud,já mám ale ted v posteli 3děti. 😉

andrejka10
7. led 2010

Dobré ránko maminky. 🙂
Ej ale ste šikulky, včera ste sa pekne rozpísali. 😀 My sme mali ďalšiu noc ťažkú. To je už tretia. Malá sa mi v noci budí odkedy ocino odišiel. On ju rozmaznal a ja teraz nemôžem dať rady. Dúfam, že sa to čoskoro upraví, lebo mi budí aj tie ostatne detváky. A ja by som sa konečne aj rada vyspala 😀 😀 😀
Babulky aj u nás je to bieda s prácou kamionistov. Dopravcovia sa skrývajú za krízu a vodičov využívajú. Ale máte výhodu v tom, že vaši zamestnávatelia sú seriozny a posielajú vám peniažky načas. U nás korunky meškajú a to je zlé. A to novozavedené mýto, no tak to je jeden veľkýýýýýýý bordel.

adricc
7. led 2010

ahoj holky.tak adamek spi venku domik kouka na pohadku a jatady litam jak posuk abych vsechno mela domik uz v pohode jeste ma trochu prujem tak dnes jen mrkev a brambor 😝 po 12 jedeme na to plavani rada bych sem dala fotky ale nemame igitalni fotak chceme ho kupovat tak si musite chvili pockat 😉

hanulik
7. led 2010

Ahoj holky, u nás celkem dobrý, peníze zatím chodí včas, ale je pravda, že manžovi sebrali část peněz, nejsou prémie atd. Samozřejmě kvůli krizi. 😝 Ale na sponzorování syna a různých akcí má pan majitel peněz dost.

zuzik31
7. led 2010

Ahoj holky, tak jsem se rozepsala a vypli nám elektriku, děs. tak to zkusím znovu.

Ma.minka: Já měla stejný pocity jako ty. Manžel začal jezdit až když jsme měli dcerku a byli jí 2 roky a já čekala syna. Snášela to dost špatně a já taky. Byla na něj hodně fixovaná, před tím ho viděla každý den. Teď i mladej je ve věku, kdy mu tatínek hodně chybí. Když slyší, že jede výtah, tak utíká ke dveřím, že jede tatínek. Pak smutně přijde, že to nebyl on. Opravdu nejhůř mi je, když má syn laryngitický záchvat. Jsem bez auta, takže pak je to hodně náročný schánět jednak hlídání a druhak, kdo nás odveze do nemocnice. Hrůza.

s tou prací je to vážně děsný. manžel sice od nového roku dostal přidáno na prémiích, ale diet dostává pouze 90%. Někde přidali, jinde ubrali. důležité ale je, že platí včas. Jak byl u předchozího zaměstnavatele, tak tam nebylo jisté, kdy mu zaplatí. A vůbec ho nezajímalo, že máme nějaké splátky. Hlavně, že on na splátky měl 😖 .

andrejka10
7. led 2010

Hanulik, presne ako píšeš aj u nás to tak funguje. Firma sponzoruje futbalový klub. Futbalisti boli minulého roku na zimnú prípravu 2 týždne v Afrike a šoférom neposielajú výplaty. 😠 Ešte, že tento rok sú na chvoste tabulky 😀 😀 😀
Moje staršie detváky si už zvykli, že tatinko jazdí a je dlho preč. Lukášovi vyhovuje väčší príjem viac sa mu ujde. A Andrejka, tak tá tatina zaradila do kategórie: Ježiško, Mikuláš a ocino, lebo všetci nosia darčeky. 😀 Len malá Sára zatiaľ zabúda. ☹ Aj teraz, chvíľu trvalo, kým si na neho zvykla. Stále chúďatko odvracalo hlavičku a nechcela byť u neho na rukách. Vtedy mi prišlo stráááášne ľúto tatíka. Pretože on sa snaží, obetuje sa, nie je s nami a za odmenu .............

martinamil
7. led 2010

Lenko, něco málo o Landu se dočteš tady: http://www.truck-forum.cz/forum/viewtopic.php?p...

Ma.minko, je super, že je na Nicu spokojený. Všechny, které znám já od nich zdrhli, kvli AETRu, nedodržování. Hanzalík, Šindelář a Nicotrans jsou tím vyhlášení ☹((

martinamil
7. led 2010

Musím reagovat postupně, popsaly jste mnoho stran 😉

My byli dnes poprvé v bazéně. Tedy Aleš s Kryštofem a já na ně jen koukala. Oříští týden nejdou (to bude ve Švédsku) a pak už budou chodit sami 🙂

S prací je to všude na nic. My si nestěžujeme, peníze všechny na pásce a včas na účtě, dodržování AETRu, ale samozřejmě i tady se krátí diety apod. Ale ono to nikde není úplně tip ťop.

A pozor, byla jsem na školení řidičů a tam nás upozorňovali, že 3x porušení §561 nebo AETRu = 1 rok zákaz řízení a min. 25000 pokuta. Na silnici mohou kontrolovat 28 dnů zpět, na firmě 3 roky!!!

Docela mazec!

lenkavano
7. led 2010

ahoj kamionačky 😉
martinamil díky moc ,udělala jsi mi hroznou radost varováním,ted si to manža přečetl a prý ani náhodou,vypadá to na login.zdá se nám opravdu solidní a na úrovni.ale za tohle info jsem marti fakt vděčná.díky moc.

lucisa
7. led 2010

ahoj, holky, já jsem vás teď dočetla, včera mi opět spadl úderem osmé počítač, prostě jsem se s em už nedostala.
tak snad nezapomenu ragovat.
jaa: máme takové univerzální, spíš cizí příjmení, takže jména mohou být i cizí.
já mám momentálně manžu stále v anglii, v bristolu ho včera nebyli schopni vyložit, neboť jim napadlo asi šílených 5 cenťáku sněhu a do té firmy prostě nikdo nedorazil. dispečer jej nechal chvíli čekat a pak poslal do skotska vyložit, a teď se vrací zpět přes bristol. jestli mu konečně vyloží ten zbytek, zítra tam prý už budou. 😀
já mám to štěstí, že takovou samotu jako vy nepociťuji. bydlíme ve společném baráku s našima a ještě bráchovou rodinou, takže jak s hlídáním v případě nouze, s odvedením do školy či školky, nebo s rozptýlením během dne není problém.
dokonce už je vypracován strategický plán, kdybych náhodou rodila dřív, jak bude mamka holky vodit so školy a školky, dělat s malou úkoly, učitelky jsou informované, nenechávám nic náhodě 😉
co se týče mé inkognito ikonky, budu se snažit tam nějakou dát, jen nevím, jestli se mi to podaří, když tak až přijede manža, kdyby se mi to nepovedlo.
a kdybych se zase odmlčela, opět jsem vypadla z koníka 😅

martinamil
7. led 2010

Holky, tady jsou fotky, jak tatínek učí malého plavat. Tak kdo chcete kuk: http://www.facebook.com/album.php?aid=2022936&i...

zuzik31
7. led 2010

martinamil: Krásně si to kluci užívjí 😀 . To tam chodí jenom 3 nebo je spousta nemocných? Jestli jsou jenom ve 3, tak to mají báječný. My jsme plavali s oběma dětma v 10. To byl mazec.

zuzik31
7. led 2010

Lucisa: tak to máš báječný. Kdybych měla takhle fungující rodinu při sobě, tak mi to taky tak nevadí. Jenže mamka bydlí 200km a manželova maminka spíš pomáhá svobodné dceři. Takže spolehnout se musím sama na sebe a to je dost náročný. Závidím ti 😉

martinamil
7. led 2010

Zuzko, ano 3 děti v kurzu. A fakt si to hlavně malý užíval. Byl tam za hvězdu, protože mnoho znal (chodila jsem tam s ním do vaniček, takže umí potápění na heslo apod.

lucisa
7. led 2010

jo, přidala jsem fotku do pasu, ale lepší jsem nenašla, tak až přifrčí manža, zmenší mi nějakou lepší, já to neuměla. tak ale aspoň tak, snaha byla a nejsem už inkognito 😉
zuzik31: já jsem za tuhle situaci ráda a i když není vše vždy tak, jak bych si představovala, moc to neřeším, hlavně zavčas hlásím své potřeby 😀 , abych se pak nedivila, že je barák plný příbuzných a najednou jsou všichni fuč 😕

ma.minka
7. led 2010

ono ten aitr je hlavně otom kdy řekneš ne nebo to zařídíš nějak jinak hodně jezdí v čechách na magnety a hlavně jsme přišli nato že jeho karta řidiče nám snímá data jen do 25 října takže zatím nějak aitr neřeší jo je pravda že dispečera tam zbil chlap co jezdil s manželkou a dispečer je poprosil jestli by to nedotáhli do rakouska a oni že jo a v rakousku na váhách si je vyhmátli a dostali oba 15000kč pokuty tak přijeli na firmu jestli to uhraděj a dispečer se začal smát že ho nenutil tak ho tam tak trochu přišpendlil nojo ono co člověk nadělá když nepřetahuješ aitr tak si skoro všude neviděláš víc jak 20 000kč a nebo tě rovnou nevemou v 5 firmách když se manža byl ptát na práci tak mu řekli pokud nebudete překračovat aitr tak naschle

ma.minka
7. led 2010

docela vám závidím že můžete z ratolestmi chodit na plavání co já bych tu unás zato dala já leda můžu chodit zbýrat šišky do lesa

marti457
7. led 2010

Ahoj holky, nějak jste se rozepsaly 🙂 zítra si vás dočtu.

Nakoukněte mi do albíčka co mě teď chytlo 😀 mám nějakou tvořivou 😀 😀 😀

jaa
7. led 2010

maminka-Já jsem s malou taky plavat nechodila.našla jsem si to na netu a učila ji to ve vaně.A pak na koupálku se krásně potápěla na povel.Ona vodu miluje.jsou to boje ji vytáhnout z vany.
Jinak so myslím,že je lepší sbírat šišky,než ve městě hovna. 😀 😀 😀 A,co jich tam je,že?? 😀

lucisa.Suoer.Alespon profilová fotečka.snad budou i další. 😉

martimil.Už jsem ve foru a dneska jsem posílala odkaz na firmu dvěma chudákům z CSC.Tak už tam jeden volala av pondělí tam jede.Chtějí řidiče vidět,co je to zač,než ho veezmou.Ale hlavní je,že berou. 😉
Jinak klukům to moc sluší.Hlavně tatínkovi v tom babinci. 😀 😅 Je vidět,že se mu tam líbí. 😉 .

Leni.At se manža moc dlouho nerozmýšlí.Jak naberou stav,tak stopnou nábor.Tak honem....

jaa
7. led 2010

marti.Pěkné.šikulka.To máš na to čas,jo??Já se chystám už dlouho a nějak mi chybí právě ten čas. ☹ 😠

marti457
7. led 2010

Jaa já mám polovičku dětí než ty 😀 😀 😀 ale myslím, že jak to na mě přišlo tak to taky odejde. Zítra se mají totiž stavit kámošky - jedna s holčičkou a druhá s mimískem chlapečkem tak jestli se jim budou líbit tak jim je chci dát.
Jestli chceš, za kilčo Ti uháčkuju 😝 😀 😀 😀

lenkavano
7. led 2010

marti já chci taky prosím prosím 😉

lenkavano
7. led 2010

teda holky vy jste toho tady zase napsaly normálně nestíhám dočítat. 😀

marti457
8. led 2010

Lenko to bylo na mě, že chceš čepičku?

lenkavano
8. led 2010

marti jo myslela jsem čepičky,máš opravdu šikovné ručičky 😉

adricc
8. led 2010

ahoj holky tak jindra psal ze neprijede ze je furt ve spanelsku ze je zastavili ve francii je kalamita 😝 no ja tohle pocasi moc nemusim adamek spi uz pres dve hodky venku tak aspon ze je hodnej cepicky krasny marti si sikovna 😉