Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

mamiinka
20. led 2010

ahoj jo svata pravda někteří kamionáci jsou pekny prasata ti reknu mě jednou vratili kamion nejen blato a všude vse vysipany cukr ,kafe atd a jeste ktomu vazelinu na sedačče a tet se podrž smyši v tapicirunku fakt super jizda celi tyden 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .

adelinka
20. led 2010

tak muj ted dojel..byla jsem mu naproti a jsem total zmrzla....
zitra ma 3 vykladky toz nevim kdy dorazi...

jj muj vzdycky nadava jak ma nekdo jeho soupravu..on tam chodi jen v ponozkach...nekdy to vrati fakt desne a to on nemuze prezit fiflenka moje 😀

lucisa
20. led 2010

čauky, holky, máte se?

lenkavano
20. led 2010

ahoj holky talk jsme dorazili.hodinu a půl jsme čekali na doktora,tatka už nám pěkně pěnil,já usínala.ručičku má pěknou ,ale nožička se mu nelíbila.prý to je tím že měla na noze ponožku,že se jí ta voda dýl držela na nožičce.a museli jsme se smát,protože jak jsme tam vcházeli tak tam byl ten samý doktor ale jiná sestra a ten doktor povídá tý sestře."jé to je ta holčička,tak ted poslouchej."a sestra po chvíli ticha povídá a co mám jako slyšet a on "to ticho"Lenča seděla samá pohodička ,ani nemukla tak ji vyhlásily hrdinkou Jičínské chíry,protože takové dítko co ani nehlesne ještě nezažili.a ta sestra na ní"tak aspon jednou křikni"a Lenina nic 😀 😀 😀

zuzik31
20. led 2010

Ahoj holky,
já měla dneska manžélka doma na skok. Přijel na oběd, vybílil ledničku a zase odjel. 😠 Daneček to zase nějak nepobral a bulel tady, že chce tatínka. Hrůza.
Na mě taky vlezla nějaká chřipajzňa, asi druhá vlna prasečí chřipky ☹ . Snad se z toho brzy dostanu a doufám, že to nechytnou dětičky.

lucisa
20. led 2010

O pořádku v auťáku taky vím, manža si to udržuje v cajku, ale je fakt, že mají každý nafaováno a majitel jim to chodí namátkově kontrolovat i zvenku, protože, jak říkal, a má pravdu, že reprezentují firmu.
Jinak my máme taťku někde na pomezí D a CZ, fičí vyložit do Prahy a pak do Ostravy a pak už šupito domů, bud ena víkend doma, tak si ho užijeme, super 😉

leni, chválím malou - hrdinku. naše starší byla stejná, než ji operovali a pak to byl cirkus. navíc má docela sílu, tak to se s ní při očkování vždycky pereme se sestrou i dr. a nepomáhají ani výhrůžky, že dostane na zadek za to hysterčení 😀

lucisa
20. led 2010

nafasováno - mělo být 🙂

zuzik31
20. led 2010

Leni: tak to moje děti by bylo slyšet až ven. Daneček od malička nemá rád doktory a stačí, když vidí kuchaře v bílém, tak řve. Naše doktorka se kvůli němu svlíká do civilu 😀 😀: Statečná to holčička, jenom ti závidím.

Lucisa: My při očkování taky bojujeme. Daneček má sice 2 a půl, ale síly je v něm, jak v dospělém chlapovi 😉

mamiinka
20. led 2010

Ahoj přídal jsem se tady včera byl poprve a zajimala mě jedna věc jeden kamion byl rozbity ve finsku tak jsem se oto zajimal co se jim klukum prihodilo a jinač ja jsem kamionak taky a tak mě ty vaše nazory nato docela dost zarazili tak jinač se nezlobte že jsem se pridal už davám ruce od toho pryč ale věřte že ani vi doma a ani ty kamionáci to nemají jednoduchy a to je fakt složity skloubyt tyto dvě věci dohromady rodinu a kamion vypadá to žeto nejde ,ale jde a jak krásně tak se zatim omlouvám že jsem vám skočil do řeči přeji hezky večer.

lenkavano
20. led 2010

😕 😨

zuzik31
20. led 2010

Lucisa: Ta reprezentace mě pobavila. Vzpomněla jsem si na předchozí zaměstnání manžela a tam důrazně vyžadovali čistou kamionů kvůli reprezentaci. Ale už neřešil to, že někteří řidiči se nedostali i měsíc domů, přesto, že nejezdili nikam daleko, max. Francie a že chodili ve smradlavých věcech ☹ . To byla teda reprezentace 😀 😀 😀 !!! A když se o tom zmínili dispečerovi, tak jim řekl, že si mají někde něco koupit. Taky možnost.

jaa
20. led 2010

maminka
,nám tu nevadíš.Alespon to máme od zdroje 😀 😀 😀 Já mám čtyři děti a tátu pryč většinou na měsíc a dýl.Ale nám to neva a fakt nám to tak vyhovuje.... 😉 😉 😉
Nella je lepší.Už začíná mluvit.Dneska volala mámo.A nejlepší je ,že si ke mě přijde a řekne:bumba dát.Vyleze si na mě a už se sápe na mm. 😅 A říká koukej ,kouknout,kolo a kulů...
A už krásně začíná spojovat dvě slova.Dáda pá.balon ne atp..

leni.malá je šikulka.Nella se právě taky dr nebojí.Tak ji nechce nechávat zbytečně stresovat někde ve špitále... 😉

mamiinka
20. led 2010

jo to máš pravdu mě jednou zaměstnavatel řekl Miro tak jak bylo na cestach vis potrebuji aby jsi zase hned odjel a ja nato jsem pryč 14dni potrbuji domu čiste věci a tak a on co tě vede chlape toto zboží tam musi byt hned pozitři to nestihneš viš co doběhni si k větnamcum tam si nakup na tyden a potom pojedeš domu neboj to ti zařídim tak jsem mu položil kliče na stul a řikam tak ja jedu k tem větnamcum jo a prijel jsem az rano a bylo vse v pohodě a ani nemrk smradlavej a špinavej teda nejezdim 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzik31
20. led 2010

Manža si radši přestěhoval většinu věcí do auta, říká, kdyby náhodou 😀 😀 😀 . Taky by smardalvej nejezdil, ale najdou se i takoví, kterým j to jedno.

Jaa: já bych to bez manži měsíc nevydržela, ale asi jde o zvyk, co? Hlavně si nedokážu představit děti, že by měsíc neviděly taťku, to by ty odjezdy byla ještě horší než teď.

mamiinka
20. led 2010

zuziku jo to máš svatou pravdu odjezdy byli vždy problem a to veliky a to pro všechny jak pro děti tak i pronas jak jsem řikal tato práce si vybere velkou dan tak nic uz se dotoho tady nepletu ahojik

marti457
20. led 2010

Tak můj je taky fiflena s velkým F, špinavej by taky nejel, v autě naklizíno a jezdí v těch nejlepších věcech co má - bych ho vždycky klepla !!! Prý jsou řidiči taky lidi a nemusí být všichni prasata 😀 tak to jsou ty naši chlapi stejní 😀

Jinak Leni Lenča je šikulka, Kubik byl taky takovej, než mu šili hlavu 😝

zuzik31
20. led 2010

Marti457: a co Kubík dělal, když mu šili hlavu? Zkoušel, jestli umí létet 😀 ?

mamiinka
20. led 2010

marti tak jeto v pořadku uz to vypadalo ze jsem sam čistotny tak jo ahojika vsem hodne stastnych kilometru ja pojedu az v pondeli tet mam dovolenou.

kaliska
20. led 2010

Můj chlap si taky většinu věcí natahá do kamcu,pak dojede domů a zjistí,že tu nic nemá a to co doveze samo hned peru,takže ty dva dny pak nemá pomalu v čem chodit 😀 ale teď ješte nemá svoje auto,tak tam toho moc netahal,i tak mi to připadalo,že si stěhuje snad všechno co doma má 😕 V autech co vím,měl vždycky čisto,většinou chytil paráka totálního puntičkáře 😀 tak mu nic jeného nezbylo 😉
Dneska to vypadalo,že se staví domů,ale nevyšlo,hned jel zpátky na Italy 😒
A co se týče dětí,je to naprd,hlavně když jsou děti malé,myslím,že třeba konkrétně u nás hodně chybí mužská autorita.ženské chlap určitě nejvíc chybí až k večeru,když se není ke komu přitulit...ale zase je v posteli víc místa 😀 😀 😀

marti457
20. led 2010

Tak kdo se chcete mrknout, přidala jsem další čepky 😉 http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=171062

martinamil
20. led 2010

Tak já se připojuji. Aleš taky uklízí auto, čančá a prádla vozí 3x tolik kdyby náhodou. A nebo používá pračky a sušičky na autohofech.

Auto už má opravené a jede domů. V neděli prý bude doma a ve čtvrtek zase odjezd do Finska. Další cesta snad až v polovině března do Ženevy 😉

marti457
20. led 2010

Zuzi úplně nevině si kubik zklouzl na gauči ze stoje do sedu a my máme výklenek s poličkou za gaučem a on si tam zezadu klepnul hlavou a hned mu to ruplo, já myslela, že mu daj jen tu mašličku na ztáhnutí a oni mu dělali asi 4 stehy. Já byla v pokročilém stádiu těhotenství, tak mě vyšoupli do čekárny 😀

martinamil
20. led 2010

Kalisko, s tím místem v posteli máš 100% pravdu 😉

Marti, proč mám kluka? Čapky jsou kouzelné.

marti457
20. led 2010

Marti ta zelená s pejskem je i pro kluky 😉

lucisa
20. led 2010

můj manža už naštěstí pochopil, že nemá cenu si brát na cesty to lepší oblečení, protože když takhle zlikvidoval dvoje rifle, fakt jsem to zkoušela prát a namáčet všelijak, až nakonec to možná ještě zkusím obarvit, tak si vozí starší oblečení, a kdyby něco, tak mě to tak neštve, když se to zničí.
co se týče hygieny, oni dostávají od zaměstnavatele na měsíc paušálně eura, aby si z toho platili právě sprchy, wecka a tak, ale chlopek říkal, že už má pár benzínek vytipovaných, kde se ani nemusí platit a je to tam dost slušné. ale jednou mu nabídli očistu v nějaké německé automobilce, fakt netuším, které, a byl z toho chudák hotový. říkal, že takový bordel, jako v téhle firemní soukromé sprše, ještě nezažil. bál se pomalu sáhnout na kohoutek, nejdřív si musel celý sprchový kout umýt, vysbírat papíry a kdejaký bordel a pak se z toho dlouho umýval. prý kdyby se na to vykašlal, tak ušetří čas,práci a v nějaké benzínce se spláchne taky 😒

a co se týče odjezdů, u nás je to celkem v pohodě, taťka přijíždí fakt po týdnu, 10 dnech a většinou ty 2 dny doma je, takže holky jsou oki. pokud tedy ta mladší není moc unavená a nezačne večer místo spaní kňourat, že nechce, aby tatínek odjel. ale většinou stačí slib nějaké dobrotky z ciziny ( 😀) a je klid. jo a taky mi co druhý den spolehlivě zaplní místo v posteli, má v poslední době nějaké bubu sny, jsem zvědavá, co bude za dva měsíce, až se narodí prďous...... 😉

martinamil
20. led 2010

Luci, na zamaštěné oblečení je naprosto dokonalé žlučové mýdlo. Dokonce jsem tím vyprala i šmír ze světlých jeansů, když si nechtěně kleknul na točnu. Tedy nejprve dřívkem od nanuku sundat nános (nesnáším mastnotu na rukou) a pak přeprat v ruce a doprav automatce a bylo to ok.

Aleš parkuje na autohofech, tak má sprchy vyřešené. A jsou tam většinou i pračky a sušičky, takže ok.

adelinka
20. led 2010

ahojky
tak petan ted usnul a ja taky pujdu
..
rano jedeme k mamce a na nakupy na babicky 80tiny a taky jdu v sobotu na ples tak se tesim a sama pac petr nechce nikam jit..toz at sedi doma a hlïda jednou za rok chci nekam jit a on ma problem.... 😝

no muj ma v kamione tolik hader on se aj 3x denne presleka a me by jeblo kdyz doveze pradlo domu...rano se oblece pak kdyz sklada si da monterky a vecer kdyz si da sprchu tak zase ciste..a to ty z rana ma ciste....ma 10x vic hader a botu jak ja ..a to je co rict 😀 😀

jaa
20. led 2010

teda holky.Koukám,co chlap to magor na hadry 😀 ten můj je totiž to samé.On nemůže jezdit v montérkách 😅 Musí mít troje rifle po 2000kč za jedny,značková trika,trenky ap.samo,že i čepice.Taky pak skučí,kdeže je ztratil.Naposledy si koupil žabky NIKE a pantofle MUSTANG.Pantofle za 1700 ztratil za schodu a žabky jsem tam naposled už taky neviděla... 😅 No mi neříkejte,že by jim nestačili ty od tongů a montérky.Jinak doma má haldy hadrů a v kamíku to samé.taky,když přijede domů,tak jen peru a peru,protože má svých pár oblíbených hadrů a těch se dožaduje sebou....

Jinak vám sem přidám zase nějaká fota z FB. 😉
http://www.facebook.com/album.php?aid=10013&id=...

jaa
20. led 2010

Jo a z první výplaty u Loginu si musel koupil poličku na palubku a origoš Mercedes koberečky.Cvok....

jaa
20. led 2010

Jinak na ty koberečky si každý měsíc koupí ještě další novej,aby si ty orig.nezničil.....To samé je i s košíčky ap.pořád tam něco kupuje.... 😠