• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Manžel "kamioňák"

1. června 2016 
Marti no právě. Tu koženou bundu (vel. 80) jsem mu koupila k Vánocům a už mu začíná být krátká, potřeboval by o číslo větší. Já pořád jen kupuji větší a větší a vyřazuji ze skříně.

"Naštěstí" čeká sestřenka mimi, tak to mohu posílat do dalšího kola.
21. led 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to má sestřenka štěstí, já taky zdědila hodne moc oblečků od švagrový, má o 3 měs staršího kluka než je náš Kubik :wink:
21. led 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky..naší malé se začaly loupat nožky a tři dny má červené tváře.A měla i oteklé dásně.celé.tak nevím,nevím,jestli k tomu neměla ještě spálovou angínu.. :astonished: :astonished: :astonished:

Jo,holky.....nejede někomu tatík zítra domů z Německa???Směr Plzen???Rozvadov,nebo ten druhý přechod,co si na něj nemůýu vzpomenout???Ten náš se nemá jak dostat domů... :frowning2: :frowning2:
21. led 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaa já mám taťku doma, dnes ráno dorazil
21. led 2010 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, Aleš jede přes Petrovice (Ústí), až v sobotu. Zeptej se kluků na Truck foru v sekci Kam se odvezeme a nebo spolujízda.
22. led 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky

jaa..chudak mala :pensive:
muj uz je v cr tak nepomuzu :unamused:
22. led 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky tak to jsou asi všichni do toho vybavení manža si to před kampaní vyndal bo tam je plno střídačů a vždycky se mu něco ztratilo nebo rozbylo :angry: a když řeším nějakdárky tak zaručeně nezklamu když koupím něco do kamionu :grinning: . U nás teď jedou vlaječky, nálepky atd. Ještě chce koupit tu foukací pistoli . S oblečením to je u nás pravý opak. Minule byl kousek od komína tak jsme za ním jeli no jak vystoupil z auta tak jsem myslela že mi hrábne takové věci které jsem měla doma když se pracuje nebo je zabíjačka měl na sobě! No hrůza. Pak si dá v na konec týdne hezký věci (co mu zbylo) a mě není divný že neperu jen samé škaredé věci.
22. led 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si dneska udělala výlet na 11h do Německa. :astonished: :astonished: :astonished: .Bez dítěte.Dvakrát jsem ji nakojila,aby mi nebouchly kozy a šup do Němec.Chudinka mě pořád hledala... :frowning2: :frowning2: :frowning2: Jo a koupila jsem si kvalitní Německý Persil....Hurá.Není popsaný azbukou... :wink:
22. led 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jaa, tak malý už je dobře, když jsi ji tak "opustila" :grinning: To je dobře :wink:
Kolikrát denně ještě kojíš, že bys nevydržela? Já měla prsa na prasknutí asi ten půl rok a pak už se to dalo :sunglasses: Lukášek se mi odstavil ve 13měs.
22. led 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti.Kojím po 3 hodinách. :wink: Nella není pořád ok.Ale začníná konečně jíst..
22. led 2010 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co říkáš na čepičky???Budeš zkoušet??
22. led 2010 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsou krásné, určitě něco zkusím :wink: teď jsem si našla návod na pletenou ušanku tak ji zkouším, ale pletení na 4 jehlicích :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuj hnus - poprvé a naposledy!!! pořád se mi tam ty jehlice pletou :grinning:

Jdu chrnět, už nějak padám na hubu :grinning:
22. led 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
pá... :wink:
22. led 2010 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nevíte co může být Kubikovi? Ve středu ho hrozně bolelo večer bříško až se vysrandil a vyzvracel a to nic celé odpoledne nechtěl jíst. A včera večer jsem ho dala spát a on přišel, lehnul si na gauč a začal pokňourávat, že se mu motá hlava - sice to trvalo chvilinku, jen asi 2 min a říkal, že už to je dobrý a v noci se vzbudil (spal se mnou) a zase začal kňourat, že se mu motá a teď ráno se vzbudil a že ho bolí hlavička :confused: docela mám strach, ale je mi hloupí jet s ním na pohotovost, protože mu jinak nic není. Kdyby nebyl víkend tak určitě hned volám naší dr.
23. led 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, pohotovost!

Může to být prkotina, může to být nízký tlak, rozhodně to není normální.
23. led 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti určitě zajed s malým na pohotovost a neboj se ,motání hlavičky je něco jiného než třeba bolest.určitě bych jela jak píše martinamil :wink:
23. led 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já nevím, tchýně má dole Kuby stejněstarýho bratránka, tak si Kuba vynutil tam jít a tam dělali blbosti - tak přeci ho neseberu a nepojedu na pohotovost :unamused: To chtěj ještě jet po obědě s klukama na bazén a zase koukaj, proč jim ho nechci dát s sebou :confused: připadám si jak blázen, kterej si vymejšlí :astonished: ale jak mi ještě jednou řekne, že se mu motá hlavička tak s ním jedu !!!
23. led 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti.takhle začíná i meningitída.Asi bych jela,at se kouknou.Zkus mu předklonit hlavičku.Pokud ho to bude bolet,či se mu bude motat,tak neváhej a jed.

zuzik.co malej???
23. led 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti: já bych s ním asi taky zajela. Maximálně ti řeknou, že to nic není.

Jaa: Danda je už v pohodě, co vy, už se to lepší? :wink:
23. led 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak se hlásíme mezi marody,Klárka nám začala zvracet a je zelená jak stěna.tak je na piškotech a čaji.
23. led 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti tak jak malej ,jel na to plavčo?
23. led 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slyšela jsem, že řádí nějakej blinkací a kadící virus. Tak si Leni myslím, že můžeš očekávat ještě nějakej průjem :frowning2:
23. led 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi no to jsou teda vyhlídky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jindra je furt pryc zejtra asi prijede koukam ze vam hodne marodi deticky tady to taky strasna radilo ta strevni chripka domik to mel pred 3 tejd.ale mel prujem ale asi 4 dny nikdo jinej to od nej nechytil ja teda radsi brala lacidofil protozejsem to pokazdy od nej chytla tak to hle asi fakt zabira je to hrozny chudinky :frowning2:
23. led 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi.A,to nemá ani kašel???To Nella,když brečí,nebo se hodně směje,tak je slyšet,že to má pořád zúžené :frowning2: V po jdem na kontrolu.Hold v pátek jsem nestíhala.V 10 odjezd směr Německo a návrat ve 23h. :wink:

Jinak je strašně divný,že ty kadící a blicí virusy řádí i v takových mrazech.když jsem byla malá,tak to řádilo jen v létě.Většinou v srpnu.Jak se otevřely hranice,tak je to katastrofa :angry: :angry: :angry:
At jsou prcci ok.... :slight_smile:
23. led 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak Kubik byl celý den dobrej, veselej tak to snad nic nebude. Na bazén jsem ho nakonec pustila, jeli až v půl 4 odpo a on se hrozně těšil. Ještě mi teď ani jeden pacholek nespí, nevím jak jim to mám posunout aby chodili dřív.
23. led 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak náš taťka nejspíš pojede už třetí točku do Itálie za sebou,takže nepočítám,že bychom ho tento měsíc ještě viděli,tak snad mu to vyjde alespoň v únoru,jet domů,malý bude mít rok,u toho přece taťka nemůže chybět :wink:
Jinak u nás řádí bacil smrkací a kašlací už dva týdny :unamused: ,dětska si to předávají jak horký brambor, já mám akorád navečer vždycky teploty,ale přes den je to OK,to je fajn,nevím,kdo by tady místo mě fungoval :sweat_smile:
24. led 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak hlásím že Klárka už je o.k,naposledy blindila včera večer nebo spíš odpoledne od té doby dobrý.
kalisko nebud smutná uteče to uvidíš :wink:
marti tak to je fajn že je malej v pohodě.já jdu balit Kubovi věci do školky,dnes ho odvážíme :frowning2:
24. led 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Leni to musí být pokaždý v neděli hrozně těžký, viď :frowning2: ale jak už jsi psala, hlavně, že to Kubik bere dobře :dizzy_face:
Tak snad už budeme mít ty dětičky zase v pohodě všichni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti zjistili jsme že tento týden mají děti už v pátek prázdniny,ve čtvrtek je vysvědčení,tak pro něj pojedeme o den dřív.tak mu to zvedlo náladu,ale stejně to bude asi krušný :unamused:
24. led 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek