Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

martinamil
21. led 2010

Marti no právě. Tu koženou bundu (vel. 80) jsem mu koupila k Vánocům a už mu začíná být krátká, potřeboval by o číslo větší. Já pořád jen kupuji větší a větší a vyřazuji ze skříně.

"Naštěstí" čeká sestřenka mimi, tak to mohu posílat do dalšího kola.

marti457
21. led 2010

Tak to má sestřenka štěstí, já taky zdědila hodne moc oblečků od švagrový, má o 3 měs staršího kluka než je náš Kubik 😉

jaa
21. led 2010

tak holky..naší malé se začaly loupat nožky a tři dny má červené tváře.A měla i oteklé dásně.celé.tak nevím,nevím,jestli k tomu neměla ještě spálovou angínu.. 😲 😲 😲

Jo,holky.....nejede někomu tatík zítra domů z Německa???Směr Plzen???Rozvadov,nebo ten druhý přechod,co si na něj nemůýu vzpomenout???Ten náš se nemá jak dostat domů... ☹ ☹

marti457
21. led 2010

jaa já mám taťku doma, dnes ráno dorazil

martinamil
22. led 2010

Marti, Aleš jede přes Petrovice (Ústí), až v sobotu. Zeptej se kluků na Truck foru v sekci Kam se odvezeme a nebo spolujízda.

adelinka
22. led 2010

ahojky holky

jaa..chudak mala 😔
muj uz je v cr tak nepomuzu 😒

jola2
22. led 2010

čau holky tak to jsou asi všichni do toho vybavení manža si to před kampaní vyndal bo tam je plno střídačů a vždycky se mu něco ztratilo nebo rozbylo 😠 a když řeším nějakdárky tak zaručeně nezklamu když koupím něco do kamionu 😀 . U nás teď jedou vlaječky, nálepky atd. Ještě chce koupit tu foukací pistoli . S oblečením to je u nás pravý opak. Minule byl kousek od komína tak jsme za ním jeli no jak vystoupil z auta tak jsem myslela že mi hrábne takové věci které jsem měla doma když se pracuje nebo je zabíjačka měl na sobě! No hrůza. Pak si dá v na konec týdne hezký věci (co mu zbylo) a mě není divný že neperu jen samé škaredé věci.

jaa
22. led 2010

Tak jsem si dneska udělala výlet na 11h do Německa. 😲 😲 😲 .Bez dítěte.Dvakrát jsem ji nakojila,aby mi nebouchly kozy a šup do Němec.Chudinka mě pořád hledala... ☹ ☹ ☹ Jo a koupila jsem si kvalitní Německý Persil....Hurá.Není popsaný azbukou... 😉

marti457
22. led 2010

Ahoj jaa, tak malý už je dobře, když jsi ji tak "opustila" 😀 To je dobře 😉
Kolikrát denně ještě kojíš, že bys nevydržela? Já měla prsa na prasknutí asi ten půl rok a pak už se to dalo 😎 Lukášek se mi odstavil ve 13měs.

jaa
22. led 2010

marti.Kojím po 3 hodinách. 😉 Nella není pořád ok.Ale začníná konečně jíst..

jaa
22. led 2010

Co říkáš na čepičky???Budeš zkoušet??

marti457
22. led 2010

Jsou krásné, určitě něco zkusím 😉 teď jsem si našla návod na pletenou ušanku tak ji zkouším, ale pletení na 4 jehlicích 😝 fuj hnus - poprvé a naposledy!!! pořád se mi tam ty jehlice pletou 😀

Jdu chrnět, už nějak padám na hubu 😀

jaa
22. led 2010

pá... 😉

marti457
23. led 2010

Holky nevíte co může být Kubikovi? Ve středu ho hrozně bolelo večer bříško až se vysrandil a vyzvracel a to nic celé odpoledne nechtěl jíst. A včera večer jsem ho dala spát a on přišel, lehnul si na gauč a začal pokňourávat, že se mu motá hlava - sice to trvalo chvilinku, jen asi 2 min a říkal, že už to je dobrý a v noci se vzbudil (spal se mnou) a zase začal kňourat, že se mu motá a teď ráno se vzbudil a že ho bolí hlavička 😕 docela mám strach, ale je mi hloupí jet s ním na pohotovost, protože mu jinak nic není. Kdyby nebyl víkend tak určitě hned volám naší dr.

martinamil
23. led 2010

Marti, pohotovost!

Může to být prkotina, může to být nízký tlak, rozhodně to není normální.

lenkavano
23. led 2010

marti určitě zajed s malým na pohotovost a neboj se ,motání hlavičky je něco jiného než třeba bolest.určitě bych jela jak píše martinamil 😉

marti457
23. led 2010

Holky já nevím, tchýně má dole Kuby stejněstarýho bratránka, tak si Kuba vynutil tam jít a tam dělali blbosti - tak přeci ho neseberu a nepojedu na pohotovost 😒 To chtěj ještě jet po obědě s klukama na bazén a zase koukaj, proč jim ho nechci dát s sebou 😕 připadám si jak blázen, kterej si vymejšlí 😲 ale jak mi ještě jednou řekne, že se mu motá hlavička tak s ním jedu !!!

jaa
23. led 2010

marti.takhle začíná i meningitída.Asi bych jela,at se kouknou.Zkus mu předklonit hlavičku.Pokud ho to bude bolet,či se mu bude motat,tak neváhej a jed.

zuzik.co malej???

zuzik31
23. led 2010

Marti: já bych s ním asi taky zajela. Maximálně ti řeknou, že to nic není.

Jaa: Danda je už v pohodě, co vy, už se to lepší? 😉

lenkavano
23. led 2010

ahoj holky tak se hlásíme mezi marody,Klárka nám začala zvracet a je zelená jak stěna.tak je na piškotech a čaji.

lenkavano
23. led 2010

marti tak jak malej ,jel na to plavčo?

zuzik31
23. led 2010

Slyšela jsem, že řádí nějakej blinkací a kadící virus. Tak si Leni myslím, že můžeš očekávat ještě nějakej průjem ☹

lenkavano
23. led 2010

zuzi no to jsou teda vyhlídky 😝

adricc
23. led 2010

ahoj holky tak jindra je furt pryc zejtra asi prijede koukam ze vam hodne marodi deticky tady to taky strasna radilo ta strevni chripka domik to mel pred 3 tejd.ale mel prujem ale asi 4 dny nikdo jinej to od nej nechytil ja teda radsi brala lacidofil protozejsem to pokazdy od nej chytla tak to hle asi fakt zabira je to hrozny chudinky ☹

jaa
23. led 2010

zuzi.A,to nemá ani kašel???To Nella,když brečí,nebo se hodně směje,tak je slyšet,že to má pořád zúžené ☹ V po jdem na kontrolu.Hold v pátek jsem nestíhala.V 10 odjezd směr Německo a návrat ve 23h. 😉

Jinak je strašně divný,že ty kadící a blicí virusy řádí i v takových mrazech.když jsem byla malá,tak to řádilo jen v létě.Většinou v srpnu.Jak se otevřely hranice,tak je to katastrofa 😠 😠 😠
At jsou prcci ok.... 🙂

marti457
23. led 2010

Ahojky holky, tak Kubik byl celý den dobrej, veselej tak to snad nic nebude. Na bazén jsem ho nakonec pustila, jeli až v půl 4 odpo a on se hrozně těšil. Ještě mi teď ani jeden pacholek nespí, nevím jak jim to mám posunout aby chodili dřív.

kaliska
24. led 2010

Tak náš taťka nejspíš pojede už třetí točku do Itálie za sebou,takže nepočítám,že bychom ho tento měsíc ještě viděli,tak snad mu to vyjde alespoň v únoru,jet domů,malý bude mít rok,u toho přece taťka nemůže chybět 😉
Jinak u nás řádí bacil smrkací a kašlací už dva týdny 😒 ,dětska si to předávají jak horký brambor, já mám akorád navečer vždycky teploty,ale přes den je to OK,to je fajn,nevím,kdo by tady místo mě fungoval 😅

lenkavano
24. led 2010

ahoj holky tak hlásím že Klárka už je o.k,naposledy blindila včera večer nebo spíš odpoledne od té doby dobrý.
kalisko nebud smutná uteče to uvidíš 😉
marti tak to je fajn že je malej v pohodě.já jdu balit Kubovi věci do školky,dnes ho odvážíme ☹

marti457
24. led 2010

Jé Leni to musí být pokaždý v neděli hrozně těžký, viď ☹ ale jak už jsi psala, hlavně, že to Kubik bere dobře 😵
Tak snad už budeme mít ty dětičky zase v pohodě všichni 😝

lenkavano
24. led 2010

marti zjistili jsme že tento týden mají děti už v pátek prázdniny,ve čtvrtek je vysvědčení,tak pro něj pojedeme o den dřív.tak mu to zvedlo náladu,ale stejně to bude asi krušný 😒