Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

lenkavano
5. bře 2010

ahoj holky 😉
jdu vás jen pozdravit a pak napíšu víc.hezky jste se rozjely tak nesmím chybět,že? 😉

lenkavano
5. bře 2010

tak jsem konečně tu.
martinamil malej je rozenej kamioňák 😉
Jaa teda vzácný virus to zní strašidelně a hlavně já se vždy děsím nějakých puchýřků a oparů.budu drřet pěsti aby malé nestoupla teplotka a brzy se ji to ztratilo.
katarinko s cestami nic nového,dnes to chtěl manžel znovu řešit ,ale technik si vzal najednou dovolenou.tak nevím jak to bude dál ☹ 😒

zuzko tenhle prý má někoho až někde vejš,nezmůže s ním nic ani jeho nadřízenej.on je proslulej v celém cargu,nikdo z techniků si prý nedovolil to co on a plno chlapů už si s ním chtělo účty vyřídit ručně,ale co by si pomohli.na mrňousky jsem nekoukala ale dnes mrknu 😉

marti jak pokračuješ s čepičkama? 😉

marti457
5. bře 2010

Ahoj Leni a všichni, kdo chcete mrknout. Mám tam čepky na jaro a už i na léto - zatím jen pár 😉 http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=560848

katarinka1107
5. bře 2010

marti , teda ake su pekne 🙂 mas sikovne rucky 🙂

katarinka1107
5. bře 2010

leni inak s tym mladencom je to sila, to je nejaky blb ale poriadny 😠 😠 😠

jaa
5. bře 2010

marti...čím dál lepší...Už jsem si vybrala.Počkám,až mi dojde Nextík a pak si objednám...jsi šikulka.. 🙂
Mohla bych ti poslat i vlnu.pracně jsem ji scháněla.. 😉

martinamil
5. bře 2010

Marti, Nella si uživá ☹ doufám, že už je lépe.

Do jiné sedačky už přesedlal, ale toto vzal jen teď na rychlo. Možná to na fotkách je zkreslené, ale hlava mu nepřesahuje. Sice zbývá asi jen 1,5 cm, ale... Velká sedačka zůstala v mém autě a to bylo v servisu.

Jolo, Aleš to zvládá v pohodě a i přebalí 😉 Byli spolu takto celé dopoledne. Měli s sebou i sporťák a tak koukal z kočárku jak táta nakládá.

jaa
5. bře 2010

Marti.je ji fain.teplotu nemá,hraje si..nejspíše to zvládnem bez teplot. 😉 Myslím,že kojení má snad ještě trochu vliv... 🙂
na fotkách to fakt vypadá,že už přesahuje 🙂 My jsme přesedlali v 6m do větší.nevešly se nohy. 😅 Tahle je hodně velká,ale díky těm jejím dlouhým nohám nevydrží do 13kg proti směru jízdy.tak už musí jezdit po směru... ☹
A,copak bylo s autem??
Nelle se taky moc líbí kamiony.když jede ve městě nějaký a, že jich jezdí...tak volá:brm,brm... táty!!!!

Ale je fakt,že plno chlapů by prcka nezvládlo 😉 Náš táta by řekl:nechce jíst,tak ji nedám...nechce čůrat,tak ji nedám....Tak by byla za chvíli podvyživená 😀 😀 😀

jaa
5. bře 2010

Jinak pořád kojíme ,jak si řekne.některý den i dost často... 😅 řekne:bumbat a vezme mě za ruku a vede si mě na postel.lehne si a čeká.Dneska to na mě zkoušela i u dr.. 😀 😀 😀

marti457
5. bře 2010

Jaa máš adresu v IP jestli máš nějaké spešl přání a chceš mi chceš poslat vlnu 🙂

lenkavano
5. bře 2010

jaa a jak jsi ji vysvětlila že u doktorky hajat nemůžete???teda docela prekérka. 😉

jaa
5. bře 2010

Marti.Díky 😉
leni.Ona se kojí i v leže.Ale ,jak mám něco na zip,tak ona to sand bere jako povel kojit 😅 😀 No,řekla jsem ji,že až doma... 😉 Ona už měla asi žízen.čekaly jsme tam celkem dlouho a ještě radši ve vedlejší čekárně,aby něco nechytla. 😉 Ona už všemu rozumí,tak jsem naštěstí nemusela moc vysvětlovat.. 🙂

katarinka1107
6. bře 2010

jaa to mas dobre dietko 😉 nasa Bara ta bola jak zavislak na prsniku do 29mes a jej bolo jedno kde 😀 No a Jurasek? ten si lahol , alebo ma tiez tahal za ruku daj mi cecenik 😀 No a ked som ho ako 25mes. oducala, tak som musela nalepit naplast na bradavky, jedine to zaberalo, a to zas lamentoval, " mam bolavy cecenik jáj" 😀 Ako keby to bolelo jeho 😀 😀 😀 Pekny den slnieckovy damy, my sme este tyzden sami 😉

marti457
6. bře 2010

Ježiš holky, tak dlouho kojit si neumím představit, ale když to dítko vyžaduje tak bych asi kojila taky co to jde. Mě se Lukášek odstavil v roce, najednou se tomu začal smát a spíš mě jen kousnul 😝 A Kubikovi jsem odsávala taky do roka 🙂

jaa
6. bře 2010

katarinka.tak to jsi taky pěkně kojila.-))))Já taky říkám,čím déle,tím 😉 lépe...

marti.mě se malá chtěla odstavit kolem 4 měsíce.tak jsem s ní dost bojovala..A vyhrála jsem to 😉

katarinka1107
6. bře 2010

Jaa ved mala Nelis vie co je dobre nie 😀 😀 😀 Ano su niektore deticky, ktore s tym seknu v roku , po roku , no moje neeee 😀 😀 😀 😀

andrejka10
6. bře 2010

No ja som Andrejku kojila takmer do troch rokov. A malá Sárina je tiež riadny "cucák". Tie prve príkrmy jej vôbec nechutia, zato cica musí byť. 😀
Óo, babulky, ta čo to vám tam v Čechách zase nasnežilo??? 😨 V televíznych novinách ukazovali. Tento rok ste mali snehu až, až.

jaa
6. bře 2010

VIDÍTE HOLKY..a NA JINÉ DISKUZI NA fB ,KDE JSOU KROM MĚ A JEŠTĚ JEDNÉ STARŠÍ MAMINY,JEN MLADÉ...TAK SE TAM ED PREZENTUJE NÁZOR,ŽE MATKY,CO KOJÍDÉLE,NEŽ DO PŮL ROKU A JEŠTĚ K TOMU NA VEŘEJNOSTI,TAK,ŽE JSOU ÚCHYLNÝ..... 😠
nO,JÁ BYCH SPÍŠE ŘEKLA,ŽE JE TO NAOPAK.. 😀 😀 😀
sNAŽIT SE DÁT DÍTĚTI JEN TO NEJLEPŠÍ A NEBO NEKOJIT NA VEŘEJNOSTI.???DR MI ŘÍKALA,ŽE Z MLADÝCH JI KOJÍ MAMINY TAK DO 6T A MAX VYJÍMKY DO 3M... 😲 pO PŮL ROCE UŽ TÉMĚŘ ŽÁDNÁ...a ZE STARŠÍCH MAMIN,KOJÍ VĚTŠINA..

NA TN RADŠI NEKOUKÁM...OPĚT JEN Z DOSLECHU VÍM...NEUKLIZENÉ SILNICE....BORDEL...BOURAČKY... 😠 😠 😠

katarinka1107
7. bře 2010

Jaa aj ja som sa obcas stretla s nazorom , ze im to staci do polroka, ale ked som videla, ze im staci moje a nebyvaju chori a pekne prospievali, tak na co prestat?? a mne ti aj jedno bolo kde sme sa kojili, samozrejme, ze som sa nejako neodhlaovala cielene 😀 😀 😀 ale ked to na nich doslo vonku, jednoducho sme si urobili sukromie, prip, prehodili plienku a cucali sme 😀 😀 Ked teraz pozeram tie videa ako sme boli napojen 😀 😀 aj luto mi je ☹ Ale ked vidim aj na kupku ako tam maminky koja deti, tak mi to pripada uplne normalne, Ja neviem , ako sa moze niekto nad tym vobec pozastavit 😠 Samozrejme su aj maminy, kt, by chceli kojit a nemozu, tych mi je luto ,a le ked sa neda, tak sa neda ☹ i Pekny den slnieckovy 🙂 Andrejka ani mojim kojacim sa detom moc nechutili prve prikrmy, Barborka bola skor ovocna , a Jurko zas mal rad zeleninku, ale ako ty pises, cecenik u nas musel byt , ine im nechybalo 😀 😀 😀

marti457
8. bře 2010

Dobré ráno, ani jsem vám holky nepsala - Kubik v sobotu spolknul kovovou kuličku v průměru 1cm tak jsme jeli na rentgen, v neděli zas na kontrolu a pak už ji odpo vykadil - měli jsme pěkný víkend 😀 šťourání v hovínkách 😝 Hlavně, že je venku 😉
Přeji pěkné pondělí 🙂

katarinka1107
8. bře 2010

marti 457 😉 😉 tak super

andrejka10
8. bře 2010

Marti457, oj jo joj. Ešte, že všetko dobre dopadlo. Zaujímavý príbeh so šťastným koncom. 😀

jola2
8. bře 2010

čauvec holky moc vás zdravím 😉

martinamil:tak to jo já jsem myslela že ho má na celý týden. Já když volám tomu mojemu tak ve tři ještě neměl čas se na snídat tak nevím jak by to dopadlo s malou.

jaa:to jsi mě překvapila s těmi reakcemi na fb. No měla jsem taky pár kamarádek které přestali kojit jen proto aby neměli škaredé prsa 😖 . Ale podle mě je MM to nejlepší na světě. Já jsem přestala kojit v 8m. prostě mě to prso odmítala a strašně plakala tak jsem musela přejít na UM ale říkala jsem si aspoň to. A teď když jí zkouším dát prso co bude dělat tak mi chytne tu bradavku do prstíčků a říká toto 😀 no sranda musím ho hned schovat 😀 😀

marti 457:od sestřenky spapala malá korunu (minci) a ještě jí nevykakala ale řekli jí že to tam může zůstat ale podle mě je to blbost 😕

marti457
8. bře 2010

Jola nám od švagrové malej Honzik (Kuby stejně starej bratránek) nedávno taky spolknul korunu, ale ten ji vykadil 😉 Proto to kuba asi musel taky vyzkoušet 😝 To je divný, že by tam mohla zůstat - fuj 😲
Když ten honzik spolknul korunu, tak jim řekli, že ta se špatně obalí a mohl by být problém aby vyšla ven 😒 ale aby řekli, že tam může zůstat ??? To je divné 😖

marti457
8. bře 2010

Leni napiš mi do IP mail, uháčkovala jsem nějaké šatičky s čepičkou tak Ti to pošlu aby zas nebyl problém v albu 😅 a omrkni jestli sis představovala něco takového 😉

andrejka10
8. bře 2010

Ahojte maminky. Tak my zajtra ideme prepichovať Sárine slzné kanáliky. Mám veľkýýýý strach. Držte nám palce. ☹

lenkavano
8. bře 2010

andrejko budu na vás myslet.nedivím se že máš strach. ☹

marti457
8. bře 2010

Andrejko neboj, to zvládnete 😉 mýmu synovcovi od bráchy to taky dělali, sice křičel, hlavu měl přikurtovanou a pak otlačenou, ale taky to zvládli, taky na vás budu myslet 😉
My jdem zítra zdělit pánům doktorům, že jsme kuličku vykakali - teda Kubik. Taky jsme tam zažili srandu, Kuba to teď všem vypráví - když jsme tam přijeli, že tu kuličku spolknul, byl tam ten samý doktor jako druhý den, ale jiná sestra a ten doktor říká, vy jdete s tou kuličkou, že? A sestra začala kubu svlékat, svlékloa mu kaťata a slípky a pan dr říká, ale on kuličku spolknul, on nejde s jeho kuličkou 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katarinka1107
8. bře 2010

Mari tak to je dobre, mas uz po strachu 😝 😝 Kubik bol odvazny 😉 Andrejka drzkaj sa so Sarinkou, myslim aj na teba

andrejka10
9. bře 2010

Joj, babule, viete, ako sme dnes dopadli???? Aj jaj jaj, ušla som z ordinácie aj s malou. No nemala som to srdce to dať robiť. Ale doky bola v pohode. Tak sme sa dohodli, že ešte chvíľu počkáme. Ja verím, že sa to masírovaním spraví tak, ako sa nám upravilo ľavé očko.
Ďakujem vám všetkým za pekné povzbudivé slová. Veľmi pomohli. Ešte raz dííííky. 😉