• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Manžel "kamioňák"

1. června 2016 
lENI..vY SI S TĚMI ÚRAZY UŽÍVÁTE...
31. bře 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
až moc :wink:
31. bře 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti-jaa, je ten svetr zelený s kapuckou na zip s pruhovanýma rukávama a velkou beruškou? To jsem to vypsala, co? :grinning: Jiný jsem tam nenašla, kdyžtak pošli foto :wink:
je toon?
31. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé to je krásný svetr :wink:
31. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi jsem našla i ty rifličky - to je boží, proč nemám taky holčičku?
31. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj .To jsou oni....ještě mrkni na svetřík... :wink: Bud ráda,že nemáš holku.Mám objednáno za 2400kč a další objednávka za 1400kč ještě čeká...
31. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já nekoukla nahoru...Ty už jsi ho našla... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaa a na kolik vyjde ten svetřík?
31. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
pak mám ještě objednáno z motýlkové kolekce..Rifle a triko.A z domečkové kol...rifle a triko....No haldy....Holky,kdo máte holčičku,mladší,než Nella a měly by jste zájem o tyto krásná kousky,až nich vyrostem,tak mi dejte vědět..Dneska jsem dala malé věci na MMA.Toho bylo... :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni.svetry a bundy mají drahé,ale krásné.Rifle a triko tak normál.. mrkni na www.next.co.ukMyslím,že bud 17,nebo 19liber.x33kč.Tak kolem 700kč.
http://www.next.co.uk/shopping/girls/youngergirls/1/
31. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaa dík :wink:
31. bře 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
není zač..jen listuj.. :slight_smile: .Pak až uvidíš,co mají,tak je to na to ,vzít pušku a vyloupit banku.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu uspat dítě..Už je ko...
31. bře 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaa tos mě pobavila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti,jak jsem koukala na fotky Lukáška,tak on je taky tlustší ,než Nella.. :astonished: A,jak mu ty čepky sluší... :wink: Jako holčička..
Jinak už mám představu o té čepce s beruškou.Ale asi počkám,jestli ono zboží bude...Aby pak nebyla čepka bez zbytku věcí... :sweat_smile:
31. bře 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni..je to tak..Já bych objednala celou kolekci..Škudlím na to jako pes,abych mohla objednávat.A už v tom mám i věci na příští jaro..Co, kdyby v další kolekci neměli hezké věci,že?? :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaa jo já ted objednávala nějaké věcičky z MMB :wink: ale já to doplnit musím,kdežto ty to máš jak koníček :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaa konečně jsem ti odpověděla, ono když se s tou stránkou nehejbe tak tam nenaskočí zpráva, že někdo ode mne něco chce z bazárku :unamused:
31. bře 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni.když hoky už jsou dost od sebe a tak jsem věci přestala schovávat a dávám vše pryč.. :wink: Takže musím taky dokupovat..
1. dub 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, a co schovávat pro vnoučata? Za chvilku se výbavička šikne :wink:
1. dub 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti..Schovávám jen vybrané kousky.nemám to kam dávat :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ale fakt ty luxusní kousky mám schované..Ale až po Nelle.Po holkách to dávám pryč..
1. dub 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mladá má dost času.bych ji přerazila..nejdříe škola a pak zábava..
Jukněte na :zemřelo mi dítě.paní umřel syn asi před měsícem a ted její druhá dcera čeká v 16 mimi...By mě kleplo... :astonished: Já bych byla na MD a ona by musela do školy...
1. dub 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, to známe. Já pořád slyšela od babičky, že na kluky mám dost času, že ona v mých letech..... Všechny to známe. A teď trochu matemetiky. Narodila se 1.1.1937 - 14.2.1954 se jí narodil syn - 30.6.1956 dcera. Kolik že jí bylo? A já v té době byla na VŠ tedy bylo mi okolo 20. :wink: :slight_smile:

Tam do toho fóra vůbec nesmím, nezvládla bych to. Máme v červnovkách jednu maminku z tohoto tématu. Klučík zemřel v 5 měsících na leukémii. :frowning2: :cry: :pensive:
1. dub 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Je to ta,co už má nového chlapečka???Asi jo,vid?
Já kluky moc nenaháněla.To oni mě.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ale vdávat jsem se chtěla a děti jsem taky chtěla...Ale v 16 ,...to je fakt brzy...tchýně měla mm taky v 17... :unamused: Mě mamka ve 20,babička mamku ve 21 a já první v 19...Tak se pořád snižuje...Doufám,že holky to zase začnou zvedat....
1. dub 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ano, v červnu se jí narodil Martínek.

Mě měla máma v 21 letech a vé době již byla stará, bráchové měli děti v 21 letech a já to protáhlana 32. V 21 letech jsem měla dost jiné zájmy, byla jsem ještě ve škole a dost jsem si to užívala.
1. dub 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám,že se mi včera nepřipsal přízpěvek. :frowning2:
Je fain,že už má nové miminko a jsou rodinka... :wink:
2. dub 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekný deň , a príjemné sviatky :slight_smile:
2. dub 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak dneska super den.byla jsem s holkama na výletě u místního ZOO muže.On má v kleci lvy,geparda,pštrosy,jeleny,velbloudy aj..Vzal nás dovnitř a mě i do výběhu pro geparda...tak jsem se mu koukala tak z metru do očí... :slight_smile: holky nadšené,malá též...Výlet asi 4km...super...Zítra si abarví ty tři vejce a bude relax.. :slight_smile:
3. dub 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jste měly parádní výlet holky :wink: To ses nebála jít k tomu gepardovi? :astonished:
My máme taťku v Irsku :frowning2: už se tedy vrací,je zrovna na lodi a plujou do Anglie, ale na Velikonoce nebude doma :frowning2:
3. dub 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
´marti.nebála..Ani mě to nenapadlo.. :grinning: On je plachý...Pěkně si mě obešel dokola a prohlédnul.. :grinning:
Irsko mm nemusí.jsou tam úzký cesty a naprd..Taky nebude doma..Ale prý si to zmastil sám..Jinak by byl..
4. dub 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek