• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Manžel "kamioňák"

1. června 2016 
a jedna ženská odsud by ho chtěla taky na velkou holčinu jako je asi Lenča :wink: .
11. dub 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to Leni dohodni a můžu začít háčkovat :wink:
11. dub 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo já ji řeknu a kdyžtak ji odkážu na tebe aby jste se dohodly :wink:
11. dub 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ju :dizzy_face:
11. dub 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týjo:leničce to moc sluší...
Marti..tam toho přibylo..když jsme tam byli s holkama v loni,tak tam skoro nic nebylo.. :astonished: A,čepička má oooobr úspěch a Nelče mooooc sluší.....Budem potřebovat ještě hoodně dírkatého k moooři..Holky asi jsem se zcvokla...Byla jsem v pátek ve Firo zaplatit dovču do Řecka..jen já sama se třema holkama...A v sobotu si spadne letadlo... :frowning2:
11. dub 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pálím do vany...všechno to tu spí.. :wink:
11. dub 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím babulky :wink: Tak sme zase na chvíľu komplet rodinka :wink: Len som nakukla čo máte nové. Leni super foto myslím v pase :wink: , . Jaa a aj ostatné maminy fotky parádne :wink: U náas dnes prší, polovička moja navštívila zubárku :stuck_out_tongue_closed_eyes: kt, vytrhka dv azubky, tak si teraz všetci štyria vegetíme a lenošíme. Pekný večer :slight_smile: :slight_smile:
12. dub 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ospravedlnujem sa , zistila som , že píšem ako ľavá, prsty sa mi ponáhľajuú :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdepak všechny jste????Je tu poslední dobou nějak mrtvo...
14. dub 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tu :grinning:
14. dub 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky ale ted mám plno starostí včera nám aro odsvezlo Klárku do nemocnice do kolína. :frowning2:
14. dub 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jakto Leni, co se stalo? Úplně jsem vyděšená :astonished:
14. dub 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti včera přestala ráno vidět tak jsme hned volali aro,asi po 5 minutách se rozkoukala ,byla hrozně vyděšená že oslepla bylo to strašný.je v kolíně na dětském,včera ji dělali sono,měli podezření na apendix ale vyloučili to ,v odběrech taky nic neměla tak ji dnes ráno ještě dělali výtěry.odpoledne za ní jedeme.
14. dub 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiši, to jste museli být všichni pěkně vyděšený :frowning2: Pozdravuj ji a ať je to dobrý :wink: Dej pak vědět, co vám řekli, že to bylo. Pa
14. dub 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti jo bylo to hrozný byla tak vyděšená že křičela zabijte mě ,když nevidím,bylo to šílený.pořád to mám před očima.a slyším ten zoufalej křik.pozdrav ji vyřídím, a pak dám vědět.ahoj.
14. dub 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je strašný, chudák Klára :cry: Tak si taky musí projít vším, viď :frowning2:
14. dub 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo je to hrozný,když jsem ji viděla vrátil se mi ten okamžik jak ji byly necelý 3roky a měla ten zánět mozku.ted byla taky jak postižená.byla to hrůza.pošlu ti ji na email,jak leží v nemocnici.
14. dub 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem ti ji poslala :wink:
14. dub 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni..co to slyším ,proboha,.. :astonished: Udělali ji CT,nebo MMR???Nechápu ty výtěry.... :confounded: Snad bude v pořádku...Neměla klíště???
14. dub 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
sono...břicha????když nevidí....Normálně koukám ,jako blázen..jako první by měli přece vyšetřit hlavu....Nebylo by lepší ji nechat převézt do HK????
14. dub 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chuděra malá...To musel být šok....Hlavně at je ok...promluv s dr.At ji vyšetří hlavu...Může to být cokoli... :frowning2:
14. dub 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni díky, byla jsem ve městě - vypravuju MM do Itálie.
Chudinka Klárka :frowning2:
14. dub 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni , prajem rychle uzdravenie ,behá mi mráz po chrbáte ako to celé čítam . Nechápem , Dúfam , že bude čoskoro fit, chúďatko malé :frowning2: :frowning2: Myslím na Vás . Držkaj sa
14. dub 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
po dlouhé době jsem tady a Leni, takový hrozný zprávy. Chudinka Klárka, to muselo být hrozný. Snad to bude všechno vpořádku a pustí ji brzy domů.Hlavně, aby přišli na to, co jí to způsobilo. Taky mě docela zarazila, jako jaa, že ji dělali sono břicha, když neviděla. Jak může slepák souviset s očima?
tak držíme pěstičky, ať je brzy doma :wink:
14. dub 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jsem tu.no když tu byli od záchranky tak ji zkoušeli předklonit hlavu,což by při zánětu neudělala a hlava ji nebolela.pak ji doktor prohmatával břicho a bolelo ji na té straně jak je slepák.proto se toho chytli.oni si myslí že byla hodně dehydrovaná a proto to zatmění,že byla hodně oslabená.ddávali ji 2 kapačky dnes už jen léky.před chvílí jsme od ní přijeli,je taková zelená a zesláblá,prý pořád leží,ale prý se cítí už v pohodě.doktorka nám řekla že bud zítra nebo pozítří ji pustí domů.do školy ji ještě nedám a pokud by si stěžovala na sebemenší bolest čehokoli hned s ní poletím k doktorce.
14. dub 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, leni tak preto teda to bruško. NO a zistili čo jej vlastne bolo??? Hlavne nech je čoskoro fit malička. Ste statočné obe
14. dub 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni..To jsem zvědavá na závěr diagnozy.. :confused: Hlavně,at je v pořádku..Už jsi si s ní taky dost zkusila,vid,??A ona málo pije???
14. dub 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaa jo to já taky. :frowning2: nepije málo pije dost.
14. dub 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni.já,že usoudili,že je dehydrovaná...Pokud pije dost,je to divný...Hlavně,at ji pořádně vyšetří..Dneska ,když to člověk čte,co je špatných lék.zpráv a co je zanedbání...To je hrůza...Hlavně se nedej....odbýt... :wink:
15. dub 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni.tak co malá???
15. dub 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek