• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Manžel "kamioňák"

1. června 2016 
leni.od 6m by se to mělo dělat jen v narkoze...Je to děsný...Chudáci dětičky.. :frowning2:
20. dub 2010 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
foto naše výlety o víkendu
21. dub 2010 v 00:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všichni :wink:
Marti jaa, to jste si užívali, to je paráda a hrozně mě těší, že Nellince ta čepička tolik sluší :sunglasses:
Jestli nevadí, dala jsem si od Tebe 2 fotky do spokojených zákázníčků na MMB :slight_smile:

Jinak kdo neví jaký si udělat výlet na tento víkend, tak je u nás pouť - myslím, že dost známá Řipská na Řípu :wink:
21. dub 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekné ránko :wink: :wink: Jaa foto krásne :slight_smile: Marti čiapočka parádna , Jaa má malú modelku :slight_smile: :wink:
21. dub 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejka ako ste prespali v noci ??
21. dub 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ.sluší ji moc.Každý se za malou otáčel,jaká je frajerka a,kde že ty věci na ni beru.. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
andrej-jak malá???
Pout je u nás koncem srpna.největší ve vých.čechách....To bude vítr v peněžence... :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminky, Tak my máme za sebou aj druhý preplach. Sárina sa dnes naučia vrieskať od bolesti. Už neplače, už len kričí a vrieska. Po zákroku odmietala aj Lukáška, ktorého zbožňuje. A len čo sme prišli do čakárne, tá potvorka to tam spoznala a už začala pomrnkávať a zlostiť sa. Normálne som nechápala. Ešte zajtra ........ Vydržíme :wink:
Babule, obriezku?? Ach, joj. Chudáci chlapci. :wink: Až mi srdce stíska. Ja mám obavu už z akéhokoľvek zákroku a o takom citlivom, no hrôza. Ale keď to budú robiť v narkóze, tak snáď. Dajte potom vedieť. Držím palce.
Jaa, náádherný výletík a tá tvoja slečna. Úžasnááá. Pozerám, že si už našla aj priateľa :grinning: :grinning: :grinning:
Marti, super čiapočka. Strááášne sa mi také páčia. Si šikovná. :wink:
21. dub 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejka no tak ešte zajtra držíme palce , čo??? Nech to len dobre dopadne. Veru mala Nelis je frajerka v tej čiapke?
21. dub 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej..teda já tě obdivuji..Já bych šla jednou a pak by mě tam už nikdo neviděll. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nesnáším,když musí moje dítko milované trpět..Hlavně,aby ji to pomohlo a byl už klid... :wink:
JJ.čepička se moc všem líbí... :wink: :wink: :wink:
21. dub 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej..tak,jak malá???
22. dub 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chudinka malá, umím si to živě představit, jak už musela v čekárně vyvádět, když věděla co ji čeká :cry:
22. dub 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak babulky, my máme šťastlivo za sebou aj tretí preplach. Ostala nám len škaredá vspomienka a otlačená tvárička. Teraz by sa malo ukázať do týždňa, či už to je v poriadku. Ak nie tak znovu na preplach a znovu 3krát. To už by som neprežila. :confounded: Verím, že Sárina zabudne, čo musela prežiť a bude zase taká dobručká, ako bola doteraz.
A vy maminky, ako sa darí? Čo máte nového? :wink:
23. dub 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejka snad už bude Sarinka v poriadku . Boli ste statočné veru obe .My nemáme nové nič, akurát sme ešte 2týzdne sami :frowning2: :frowning2: Dnes mi je akosi clivo :frowning2: :frowning2: ale to môže raz za čas nie :grinning: :grinning:
23. dub 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katarinka, dva týždne zbehnú ako voda :wink: No a raz za čas máš dovolené byť smutná. :dizzy_face: Držkaj sa a nech tie smutné myšlienky sú rýchlo preč. Bude pekný víkend, tak si ho uži s detvákmi. :slight_smile:
23. dub 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :wink: Andrejka mna to lapi tak niekedy,a le zas nejako to neriešim , veď stávajú sa aj horšie veci :wink: Veru s detvakmi si užijem , ideme k babine, stretneme sa aj so sestrou a krstniatkom celá rodinka pokope :grinning: :grinning: Pekný den :wink:
24. dub 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hej, maminky, kde ste? Či ste otvorili súkromnú tému a mňa ste nechali tu?? :pensive: :pensive: :pensive: :grinning: :grinning: :grinning:
Katarinka, dufam, že si mala super deň. :wink:
24. dub 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej.Co malá???
24. dub 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náš dnešní den.. :slight_smile:
24. dub 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
další:
24. dub 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
3.
24. dub 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
4
24. dub 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrejka aká tam súkromná miestnosť :wink: Deň sme mali super, oslavili sme Juraja :grinning: :grinning: :grinning: Povolali sme s tatinom cez skype , dnes si urobome nejaký výlet , je krásne slnečno jupííííííííííí :wink: Ako Sárinka ? Jaa tak vyzerá to , že ste mali super deŇ fotečky su krááásne. prajem peknú nedeľu :wink:
25. dub 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
katarinka..JJ,bylo to super.Dneska přemýšlím o dalším výletě.. :wink:
25. dub 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo my sme boli nakoniec v Piešťanoch :slight_smile: a bolo super, Jurko ako sme došli domov, už len do vane sa bral a spinkať :grinning: :grinning:
25. dub 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
My byly včera an Polničce.je to kousek od Ždáru na d Sázavou..Holky se super vyřádily.. :wink:
26. dub 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, Jaa ake krasne fotky :wink:
26. dub 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
katarinka..to jste byli v nějaké botanické??Ja tam krásně upravený ten kraj chodníku s jezírkem. :slight_smile: A melej,jak krásně sedí u fontány...Já bych už měla Nellu v ní.. :grinning: :grinning: :grinning: A ty tulipány...krásně vám to tam kvete..
26. dub 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaa nie, to bolo na kupeľnom ostrove, je tam také jazierko s leknom a rybkami . A Jurko sedel pri fontáne, lebo je už starší, ekby bol ako Nelis, tak je v nej :grinning: :grinning: :grinning: Tulipány boli kráááásne, tak ich tam mali vysadené
26. dub 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc pěkné....Tam je koupálko,nebo lázně???
26. dub 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky já nějak nestíhám ale koukám že už tu dlouho nebyla martinamila hanulík.a taky jola.
všechny vás zdravím holky moje kamionácký.
26. dub 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek