Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

jaa
26. čer 2010

Ahoj holky..včera jsem byla se ségrou v německu objednat si nový sportovní kočár...A můžu říci...docela šok...nechápu,proč u nás je vše tak nekřestansky drahé.....V Pardubkách mi nabídli gessleina sport za 13500bez ničeho...A v D mě vyjde na 11000kč i s fusakem,košem,nánožníkem,pláštěnkou,a taškou....Že jim není hamba...jen za tašku chtějí 2500 a za fusak 3500.A to v D stojí taška 1200 a fusak 1700.... Fakt síla..
tak to je on!!!!!!

marti457
27. čer 2010

@jaa No to se bude Nellinka mít 😉 Je krásnej 😎

jaa
27. čer 2010

@marti457 Hlavně snad praktický..velký a má výměnnou nápravu do terénu..tak snad to bude ok...S golfkami se nadá jezdit po kamení ap..navíc pod ně nenarvu pořádně nákup.A všude to mám dost daleko... 🙂

lenkavano
27. čer 2010

@marti457 jak máte ty molusky už je to dobrý?je tu na to téma tak kdyžtak jukni. 😉

martinamil
27. čer 2010

@jaa Marti, vždyť jsem Ti to říkala, že ty ceny v Německu jsou úplně jinde. Já jsem objednávala většinu výbavičky z Německa.

Tak tatínek se nám 1.7. definitivně vrací do práce. A odjíždí hned na 5 týdnů pryč.

jaa
27. čer 2010

@martinamil Marti,je to tak..jen ta pošta nic moc...Kdyby to nebylo tak daleko,tak si tam taky vše objednám...ještě se tě zeptám..Oni nám pošlou podklady k platbě...jak se to platí mimo Čr???Že tam musí být IBAN???Platila jsem jen zálohu 100E a zbytek musím přes banku...Nejlepší by to bylo na dobírku,ale to nevím,jestli jde..Ségra rozumněla,že asi tak to bude.Ale jistá si není...
Byly jsme za Folmavou ve FURTH IM WALD..A ségra ještě přemýšlí,koupit tam i postýlku..kde se dá levně a pěkně nakoupit v D?

martinamil
27. čer 2010

@jaa normálně se platí fakturou předem. Musí tam být IBAN a SWIFT.

Ve Furthu? Kde? Já jezdím do Chamu (to je cca. 15 km od Furthu). Jsou tam 2 velké obchody. a taky v Drážďanech

jaa
27. čer 2010

@martinamil je to kousek od Chamu....JJJJJJ.Malinkatej obchůdek..spíše vetešnictví....A vozí tam gessleiny...Pokud tam jezdíš často,tak bych ti korunky mohla poslat a ty by jsi jim je tam mohla dát.....a bylo by po problémech..chci si je směnit ve směnárně za levno... 😉 A třeba by jsi je mohla i dovézt někam do ČR,kudy jezdíš....Pokud by jsi mohla...Bych se s tebou vyrovnala....mě to pořád šrotuje v hlavě,jak to udělat,aby to nemuseli posílat..Ale dalších 6h na cestě se mi být nechce..malá byla z toho,že nejsem doma úplně mimo...pak mě jen muchlala...

je to malý obchůdek hned ,jak začínají krámky..Na název bych se musela mrknout na lístek...Ale z venku je jen malý nápis a mají tam fakt veteš a ty lidi tam to kupují...Já bych vše vyházela..Hned vedle toho prodávají nějaké krámy z drátů..hrůza děs...A mají tam to cucátko na ovoce pro mimča..tak jsem to ségře hned vnutila🙂))

jaa
27. čer 2010

jméno obchodu:Baby -etage winter

jaa
27. čer 2010

něco z dneška

martinamil
28. čer 2010

@jaa já tam teď nepojedu. Mám tam babičku (přímo na hranicích). Pojedu tam někdy v srpnu. Kdy to má přijít?
A proč nevezmeš malou s sebou? Já takhle jezdím normálně s Kryštofem.
V sobotu odjíždíme sami do Vídně, budeme tam do středy. Z Vídně pak do Beskyd na sraz Červňátek a v neděli domů.

Je to, když projedeš Furthem skoro na konci směr Eschlkam? Mě vyhovuje ten Cham. Jsou tam 2 krámy. Jeden menší, kde mají Sterntalera, Teutonii, apod. (prodavačka mluví česky) http://www.babycenter-diermeier.de/

A hned vedle je obrovská hračkárna (jako naše supermarkety) a mají tam i potřeby pro děti.

Fotky krása!

jaa
28. čer 2010

@martinamil Ona ted nějak nesnáší jízdu autem...řve jak tur... 😲 😖 😠 😒 ☹
Marti ,má to být až za měsíc...NN.je hned z kraje ,dalo by se říci asi náměstí...Asi 300m od cedule po pravé straně..na hlavním tahu.. 😉

martinamil
29. čer 2010

Hmm, tak to tuším, to bude v tom kopačku dolů. Za měsíc? Tak já se Ti ozvu, až tam pojedu.

Nesnáší jízdu autem? To nepodědila ty správné geny? 😉 Kryštof je Columbus - cestování si užívá.

jaa
29. čer 2010

@martinamil Marti..dříve cestování milovala..ted nechce vůbec do auta..Občas ji chytají i hysterie a řve celou cestu..Dneska jsem s ní byla teda dál cca 60km a celou cestu spala...tam i zpět...Ale jet 6hodin tam a 6 zpět...to by ji zabilo...
Sjede se jen mírným kopečkem,mine křižovatka s odbočkou do prava.od té odbočky to je asi 100m...Naproti byl nějaký obchod s oblečením venku... 😉
Příští pátek odlétáme do Řecka a přijedeme 20.7.tak si myslím,že se tak nějak ozvou..🙂)) 🙂 🙂 🙂

martinamil
30. čer 2010

@jaa 6 hodin? já to jezdím 3 max 3,5 hod. Já vím, kde to je. To je na začátku, dříve se jezdilo právě rovně přes náměstí a doprava je hlavní a ta vede k nádraží (1. zastávka mezinárodního vlaku od Domažlic)

jaa
30. čer 2010

@martinamil JJ.3 tam a hned 3 zpět... 😲
Jj.bylo to hned z kraje🙂

anello248
8. črc 2010

Ahojte, ja som taktiež sama, u rodicov, som v 34tt, a ocka vidíme len zriedka..pracoval v CR, ale aj ked pride domov, ide najprv k rodicom a za dcerou, ktoru ma z prveho manzelstva a az ked vyjde cas, tak za mnou a miminkom v brusku..stale vraví, ze vybavuje to i to, ze sa mu neda prist..pride len ked uz nanho nahučím..plakala som vela aj placem, teraz zuas má ist pracovat do Nemecka, prisiel domov 1.8, bol tu 1 den, ostatne dni je u svojich rodicov..stale viac a viac mam z toho zly pocit, ci pre toto sa nerozviedol aj s prvou zenou..som z toho smutná a strasne naštvaná..poradte mi..neviem ako ho donutit byt s nami..moznoto ani nestojí za to..sama uz neviem..

maminuska
8. črc 2010

anello, nechcem ta zarmútiť , viem že si teraz citlivá ale skúmala si niekedy teda dôvod rozvodu s prvou ženou ?
Ono sa to niekedy zvykne opakovať. Osobne by som bola v strehu ak najprv ide k rodičom a až potom k tebe, ono by to malo by´t tak že za tebou a dcérou by mal ísť najskôr, dcéru by mal priviest k tebe, spolu stráviť max.času a potom spoločne k jeho rodičom. Takto by to nešlo ?
Skús si s ním pohovoriť.

martinamil
11. črc 2010

@anello248 těžko radit. Jedině si s ním zkusit promluvit. Ale nutit ho je to nejhorší co můžeš udělat. Je důležité, aby to chtěl sám.

Holky já se hlásím po týdnu zpátky. Byla jsem nejprve s Kryštofem ve Vídni a pak s Červnovkami na srazu v Beskydech. Tatínek si užívá na Azorských ostrovech. 25.7. se nám na 3 dny vrátí a jede zase na Madeiru.

marti457
11. črc 2010

Ahojky, my byli zase týden v Nižboru u Berouna na chatičce - byli jsme tam i vloni, je tam krááásně 😎 Posílám pár fotek, těch posledních 5 je z K. Varů - byli jsme tam na výletě, tam je taky krásně - já tam ztrávila kolik prázdnin, máme tam tetu 😉

katarinka1107
12. črc 2010

ahoooj 🙂 pekné prázdninové dni 🙂 Marti super foto 😉 😉 my sme pri vode , ako sa len dá, máme doma tatina , tak máme prázdniny všetci 😉 😉 Nakukkla som čo máte nové 😉

marti457
14. črc 2010

Ahoj holky, co nového??? Taky je u vás takový pařák 😝
Já měla dneska děti celý den na koupališti s babičkou 🙂

lenkavano
16. črc 2010

ahoj holky já dnes už očekávám návrat dětí...byly pryč 14 dnů....ale už se těším,už je tu klid dlouho
marti krásné fotečky .......je vidět že jste si to užili.... 🙂

jinak tatka nám jezdí o stošest,nestíhají navážet kauflandy.....na konci měsíce má mít dovču tak to jsem na to zvědavá jestli ji vůbec dostane... 😝 ....

marti457
16. črc 2010

Ahoj Leni, to ses tedy měla 🙂) Tak sis užívala klídek, co? Kde jsi měla dětičky?

marti457
16. črc 2010

My máme v sobotu a v neděli oslavu 🙂 Já mám zítra svátek, Lukášek 18.7. narozeniny a Kubik 25.7. svátek - tak to vemem přijednom 😀

marti457
16. črc 2010

Tak rovnou přeji i všem Martinám všecičko nej nej nej 😎

lenkavano
16. črc 2010

ahoj marti měla jsem je u bráchy v Kutné Hoře.....a za deset dnů tam jedou znovu. 😉 marti tak vám tyky všem přeju vše nej....a vidíš málem bych zapoměla i na toho našeho Kubču.... 😉

marti457
16. črc 2010

Tak to máš super bráchu 😉

lenkavano
16. črc 2010

marti jo a za deset dnů tam pojedou zase.... 😉
jinak přišlo mi že všichni o hlavu snad vyrostli hlavně kuba 🙂 jsou opálení jak černoši 😉
a ještě Martinkám vše nej....... 😵