• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Manžel "kamioňák"

1. června 2016 
@tangiera Já byla na všechny holky sama od narození..jen u té první byl s námi do 15 ti měsíců...Neboj,zvykneš si... :wink: Přibude pak další dítko a ani ti přes práci a běhání kolem nich nepřijde...Kde jezdí?
10. srp 2010 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaa Jéé,já koukla na profil..Tak to už asi další mimi nebude:grinning:DDKoukám,že je vás ještě více,než nás... :grinning: :sweat_smile: A taky mají všechna děcka jednoho tatínka???Na to se mě každý nevěřícně ptá.-)
10. srp 2010 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
trošku jsem si hrála..
10. srp 2010 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaa , krásne fotky, ako vždy. Malá je vďačný objekt, ale ani kobylka nemala chybu :grinning: :grinning: :grinning: Takže sa ťa pýtajú, či všetky deti sú od jedného ??? :grinning: :grinning: :grinning: Toto trápi ľudí??? :grinning: :grinning: :grinning:
@lenkavo, fííí, tak to je super kúsok. A keď je aj jedlý tak to je už parádička. Kde také huby rastú? Do mňa by musel ten hríb vraziť, aby som ho našla. :slight_smile:
@marti457, usilovná ako včelička. :wink: Už sa blíži koniec leta, tak budeš mať veľa záujemcov o čiapočky. Darmo, šikulka si. :wink:
@tangiera, neboj zvládneš to. :wink: Je nám jasné, že ti bude drahý chýbať, ale čo si dnes navyberáš, keď korunky potrebujete. Pozri, prídeš tu medzi nás, vykecáš sa a hneď ti bude lepšie. :grinning: :grinning:
11. srp 2010 v 00:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a už môžem letieť znovu k malej. Dnes sa jej nechce spať. Ale tá potvorka vôbec nebere ohľad na jej mamu. Tá by spalaaaaa. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2010 v 00:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

@tangiera vítám tě mezi nás teda tys nás trumfla dětičkama :grinning: :wink:

@jaa je to jedlá houba ale nevím název jen vím že po rozkrojení zmodrá... :wink:
11. srp 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkavano tak to je Kovář...Ale ta nejedlá taky modrá..To je Satan. :wink:
11. srp 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejka10 JJ.ptá se hodně lidí:slight_smile:)))A bacha holky..Už hoří ten radioaktivní spad na Ukrajině a to pak budpu ty houby nepoživatelný..Ale asi obří...
11. srp 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaa ne neboj tohle je ten kovář :grinning: :grinning: :grinning: tak lehce se mě nezbavíte :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkavano Neboj..To my víme:grinning:DDDDAle houba ,krásná!!!!
11. srp 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaa Jo takže si máme počkat a houby budou obří, ju? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky můj manžel sice není kamioňák,ale zítra odlétá pracovně do Řecka vrací se až 9.10.tak to budu muset s malou zvládnout sama.Můžu se k vám přidat?,
11. srp 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ada80 určitě se přidej letadlo je skoro jako kamion ne? :grinning: :grinning: :grinning: né dělám si legraci ale budeme rády když tu s námi budeš že jo holky? :slight_smile:
11. srp 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni dík :slight_smile: třeba mě to tady s váma líp uteče...
11. srp 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi a to jede poprvé na takovou dobu pryč?
11. srp 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,jo jo poprvé,on dělá normálně na směny,takže má ranní,odpolední a noční a teď ho vybrali do toho Řecka tak jsem na to zvědavá.
11. srp 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ada80 tak to máte premiéru a hned na takovou dobu a tak daleko.ale neboj to uteče.nejvíc se ty dny vlečou před příjezdem. :wink:
11. srp 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkavano jj mám dětičky :grinning: :grinning: a děkuji za přivítání :wink:
11. srp 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaa ahoj tak další dítě už určitě ne :grinning: :grinning: :grinning: jezdí u sttransu :wink:
11. srp 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ada80 Jé,já bych letěla s ním....A hned... :wink:
11. srp 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ada80 ahojky...Hod nějaké fotečky,,,at se taky potěšíme...A,malé vše nejlepší k 2 ročkům.. :slight_smile:

@tangiera dej taky nějaké fotečky..V albu toho moc není:frowning2: :wink:
11. srp 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tangiera koukám že máš samé pubertáky není to náročný? :stuck_out_tongue_closed_eyes: mě stačí jeden ikdyž to není tak hrozný,ale už začíná i Klára a to už je jiná ....s tou si asi užijeme. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky,,mozem sa k vam pridat:? moj mm, prave dnes siel do prace po tyzdnovej dovolenke a som prekvapena ako ma to vzalo :frowning2: ...
11. srp 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkavano jj všechny mám z prvního manželství a je to velmi náročné-zejména pak syn...
11. srp 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@merikac jasné, že sa môžeš pridať. Bude nám veselšie. :wink:
A vítam medzi nami všetky nové maminky. :slight_smile:
11. srp 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejka10 wou dakujem pekne,,budem sa tu citi ako doma :wink:
11. srp 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@merikac ahoj :wink:
mě šel Tibor taky ted po 16 dnech a dnes jsem mu bulela do telefonu.taky si nějak nemůžu zvyknout,ale vím že jde opravdu o zvyk.ale ráno se tu bude stavovat tak to není tak hrozné.ale stejně je tu ted bez něj nějak prázdno...ikdyž byli i chvilečky kdy jsem si říkala že by si mohl dovču zkrátit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. srp 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vítám nové maminky :wink:
12. srp 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak my už jsme samy,já jsem bulela ani jsem si nemyslela,že mě to tak vezme :frowning2: Ale snad to bude dobrý :slight_smile:
12. srp 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
odcudzili ste sa ked muz chodil dlhsie na kamione.
12. srp 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek