• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Manžel "kamioňák"

1. června 2016 
@ada80 jo tak to chápu je hrozný pak ležet v nemocnici a mít doma dítě...to znám .....ale tak třeba by to ted bylo jiné.
13. srp 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ada80 No uvidíme za pár týdnů s čím přijdeš - taky bych řekla, že to vypadá na sourozence :wink:
13. srp 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marti457 tak se tu aspon budeme mít na co těšit :wink:
13. srp 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,já už mám docela strach mít další děti,protože vandulka chtěla ven už v květnu a termín jsem měla až 10.8.tak jsem ráda že jsme to vydržely až do totho 26.7 kdy se narodila.Doktoři mě pořád strašili,že to ani tak dlouho nevydržíme
13. srp 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkavano To jo :wink: budeme mít 9 měsíců co dělat :grinning: :slight_smile:
13. srp 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já myslím,že se nemáte na co těšit
13. srp 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky musím jít vařit udělám pangase a brkaši.zatím pa. :wink:
13. srp 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak nevím pořád mám takovou lehkou nevolnost u žaludku a fakt to je nepříjemný
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ada80 Já myslím, že se máme na co těšit :dizzy_face:
13. srp 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
a že ne :grinning:
13. srp 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Necháme se překvapit :slight_smile:
13. srp 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já mám dnes lenoru ale musím makat,to je prekérka co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si dneska taky mákla - od rána jsem pořád něco dělala - prala a převlíkala postele a v práci jsem si taky mákla (dneska žádne sezení) a po práci jsme jeli ještě přát mamce k svátku. Fakt den nabitej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě ted T odjel...ale v neděli s ním asi pojedu do Trutnova a pak nastupuje na volno. :wink:
13. srp 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: učty za telefon ... noo u nás sa to úž dá , , ked sa dá tak sme na skype, inak sms, a presne ako napisala jaa, su horší než my baby :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ada my už sme tu rodili aj s martinamil :slight_smile: :grinning: :grinning: . Kryštofkovi sme držali palce aby tam vydržal čo najdlhšie, :grinning: :wink: A vydržal super . Prajem pekný den
14. srp 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik31 dnes jsme bykli v Trutnově a v jednom paneláku skoro nebo uplně nahoře svítilo jedinné okno a někdo z něho koukal...nebyla to tvoje polovička?hned jsem si na něho vzpoměla. :slight_smile: :grinning:
jinak holky všechny vás zdravím.... :slight_smile:
15. srp 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jdu vám říct,že sourozenec se nekoná.Já vám to říkala
16. srp 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ada80 :frowning2: to je škoda :cry: já se už těšila :grinning:
16. srp 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ada80 taktiez som sa tesila, ze tu bude viac vzruusa :grinning: ,,hlavne ze ti uz nieje nevolno
16. srp 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu jen na skok mířím do postele.byli jsme s tatkou v Praze nakládat v noci a pak jeli Trutnov Náchod jsem vyflusaná ,měli jsme sebou Kubu i kláru,celkem byla pohoda ale musím dospat.takže beru směr pelíšek :wink:
16. srp 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky třeba to vyjde jindy a budete mít vzrůšo :grinning:
Jinak se máme docela fajn, Vandulka se na tátu ptá jen ráno po probuzení jinak už je v pohodě
17. srp 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky kdepak se touláte?my doděláváme oběd dneska knedlo zelo vepř a pak jedeme pro kamion.tatka nám už dnes jede zase do práce.ty dva dny vždycky tak utečou. :unamused:
18. srp 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky,,vy ste tu strasne zaneprazdnene,,,,nic nove sa tu nedeje, :frowning2:
20. srp 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@merikac taky koukám že je tu mrtvo...že by holky odjely na cesty s protějškama? :grinning:
20. srp 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
alebo sa im tak upenlivo venuju :grinning:
20. srp 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo holky, věnuji se jen a jen práci a dětem a tak dokola, občas nám přijede taťka dom a zase jede atd... však víte :frowning2: Ale dneska vnoci nám přijede a zítra slavíme jeho narozky. Tak jdu uklízet a připravovat :wink:
20. srp 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marti457 tak uspesne pripravy na narodeniny,,,,aj ja idem upratovat, lebo mi pride mm a plus krsnatka na przdniny,,,hold, budem mat perny tyzden :slight_smile:
20. srp 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@merikac tak to bude u vás veselo vid?mě v pondělí děti odjedou a už se těším jak hodím nohy na stůl.
20. srp 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wow, že nohy na stôl. To som dáááávno nemala. Tak si to pekne vychutnaj lenkavo. Potom nám napíš, či ti detváky začali chýbať hneď na druhý deň, alebo o dva??? :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :wink: mm príde zajtra :slight_smile: :slight_smile: po 5 týždňoch , to sme už dávno neboli tak dlho od seba .
@lenkavano len si to uži :wink: :slight_smile:
@andrejka10 možno sa to aj tebe raz podarí mať nohy na stole :wink:
@merikac to bude ozaj perný týžden :stuck_out_tongue_closed_eyes: že idem upratať, prde mm :grinning: :grinning: to keď u nás príde, ani nevidím či som predtým upratala, to sa vybalí a je všade :wink: . Nás o týždeň čaka bratová svadba , tak sa budeme veseliť :wink: prajem pekný deň mamuľky :wink: :wink:
20. srp 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek