• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Manžel "kamioňák"

1. června 2016 
@mel23 treba sa rozumne porozpravat a hned povedat, ze balenie kufrov, je to najednoduchsie, co moze byt,,,ze takto riesia problemy deti,,,,hlavne zachovaj chladnu hlavu a nepodliehaj panike,,vim,budes to mat asi tazke,,ale istotne to zvladnes a vsetko napokon dobre dopadne a udobrite sa :wink:
12. srp 2010 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
mě už jede T domů bude tu každou chvíli.večer zase vyráží tak tu budu.

@marti457 teda s tím telefonem to je síla.......ach jo.takovej hezkej večer plný zábavy jste měli a pak takové rozčarování.
12. srp 2010 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím vás po mooooooc dlouhé době a vítám nové maminky. :wink:
U nás se vůbec nic nezměnilo - já jsem pořád nezaměstnaná a manžílek vaří, i když pokukuje zase zpátky po kamionu. Chodí kouřit na balkon a vysloveně ty zaparkovaný kamiony u Kauflandu hypnotizuje. Doufám, že ho to zase nechytne.
12. srp 2010 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
12. srp 2010 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí
poslala jsem pár foteček - ty květináče jsme dělaly s Karolínkou, Daneček má odpolední siestičku na zahradě a Karolínka přesvědčovala hafana, že se má jít schladit do bazénku. Povedlo se jí to.
12. srp 2010 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@mel23 To Ti fakt nazávidím - chlapi!!! Ach jo :cry: Snad se to urovná a bude dobře, moc bych Ti to přála. Musí si to hlavně urovnat ten tvůj v hlavě co chce :pensive:
12. srp 2010 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzik31 Krásný fotečky, užíváte si léta :wink: Ten hafan v tom bazénku, to je nářez :grinning:
12. srp 2010 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@merikac len ja nemam povahu sa niekomu prosit,aspon uvidim ci mu na nas zalezi alebo su to len reci
12. srp 2010 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@marti457 len skoda ze pri tom urovnavani mu nemozem pomoct aby to bolo rychlejsie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2010 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí
komunikacia dvoch ludi, nieje podla mna prosenie,,,, :frowning2:
12. srp 2010 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzik31 tak já řeknu T až pojede k vám aby tvému manžílkovi zamával co ty na to? :grinning: :grinning:
12. srp 2010 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@mel23 s mužem si sedni a popovídej si s ním narovinu. :wink:
12. srp 2010 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzik31 ty květináčky jsou hezký :wink: jste šikulky :wink:
12. srp 2010 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
babulky, chcem sa vas spytat ake mavate ucty za telefony??
12. srp 2010 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@merikac já žádný.píšu sms z pc a T mi volá ze služebáku :wink:
12. srp 2010 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkavano tak to mas fajn,,,moj nemoze mobil pouzivat na sluzobne ucely :frowning2: anase ucty su katastrofalne :angry:
12. srp 2010 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
jo to věřím ....když T jezdil cizinu tak jsme platili okolo 4000 :wink: v čechách to tolik nestojí :wink:
12. srp 2010 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@merikac Kolem 3-4 tisíc..Hlavně,že si koupil nový telefon s připojením a neumí se připojovat..Hmm,prý,že pak moc neprovoláme.. :sweat_smile: Volá pořád někomu a já jen nadávám,když přijde výpis...Pořád kecá s chlapama..Horší,než ženská.
12. srp 2010 ve 23:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkavano leni a co práce??zatím tam manža zůstal jo???A peníze ok?
12. srp 2010 ve 23:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Aho holky jak se máte?Já nic moc je mě špatně od žaludku tak doufám,že to brzo přejde.Fakt super probuzení :frowning2:
13. srp 2010 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Mám to totiž dostat,ale místo toho je mě blbě :unamused: mám sice hlad,ale jak se podívám na jídlo tak mě chuť hned přejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2010 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaa presne aj ja mam taky pocit, vzdy hovori ked s nim volam, ze nemoze tak dlho, lebo mame vysoke ucty,,,ale kazdemu kamosovi zdvihne telefon a vykecava sa,,,,a potom ma ide pri vypise slak trafit,,a on, ze ved daj si spravit vypis, ze nikomu nevolam :angry: to mi je prd platne, ked volaju jemu a je v zahranici, tak plati on :angry:
13. srp 2010 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@ada80 .......no mozno budete kocikovat o 9 mesiacov :grinning:
13. srp 2010 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :wink:
Adi taky mi ývalo takhle zle,hlavně mě vždycky strašně bolely záda a podbřišek. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jaa jo jezdí,kvůli Kubovi hlavně,ale ted jim asi před dvěma měsícema vrátili plat koro na výši co měli před krizí a je to znát.je to lepší.a práce jako taková se taky zlepšila.nestěžujeme si. :wink:
13. srp 2010 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Adi no jo to je fakt možná bude mít Vandička brášku nebo sestřičku :dizzy_face:
Jaa když jsem probírala všechny práce v okolí tak mi stejně nejlíp vyšlo cargo....buzerace je všude...to si člověk asi nevybere.
13. srp 2010 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
hele holky nestrašte...to by teda byla náhoda
mě břicho nebolí jen záda tak uvidím

13. srp 2010 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkavano Uz som to skusala vela krat,ale viac menej rozpravam ja a aj tak je to figu platne
13. srp 2010 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Adoi mě právě bolely záda když jsem to měla dostat :wink: ale co tak by byl další mimísek,vadilo by to hodně? :slight_smile:
13. srp 2010 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@mel23 když nechce muž naslouchat je to hrozné.mám kamarádku a tu manžel taky neposlouchal co říká,respektivě nechal ji at se vymluví a stejně měl svoji pravdu.zabrala až ses´psaná žádost o rozvod. :unamused:
13. srp 2010 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
no nevadilo,ale já jsem když jsem čekala Vandulku ležela měsíc a půl v nemocnici takže jsem si jí doslova vyležela a teď bych si to neuměla představit.
13. srp 2010 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek