Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

marti457
26. srp 2010

Jinak holky, nejedete někdo náhodou na řípfest na Ozzyho??? Že by jsme se tam potkaly ??? 🙂 Já to mám z domu na Říp tak 3km 😎

lenkavano
26. srp 2010

marti už jsem viděla fotečky a hodila ti tam komentáře já tam mám ted video lenči tak jukni 😉

martinamil
27. srp 2010

@jiitkka - já jsem z Milovic. Jezdím tam s Kryštofem. Je tam docela dobrý a teplý ten dětský. A moc se mu líbí ty vířivky.

@zuzik31 - u titulů se "prý" píší všechny dosažené, tak jak je máš uvedené v registru obyvatel. A od DiS. se vše automaticky propojuje do registru. Ale já v občance už nemám žádný! Připadá mi to divné. Tituly nejsou na chlubení, ale na to, aby jsi něco uměla a dokázala to.

@lenkavano - chytrá hlavička? ne, jen mi nestačilo 8 let základky 😉 Ne měla jsem kliku. Dostala jsem stipendiu na VŠE v Německu a protoe jsme se většinu věcí učili už na střední, tak jsem se nudila. Tak jsem si k tomu vzala dálkově práva.

@marti457 - Marti, my právě po matuře dělali ještě další zkoušky. ALe je pravda, že my jsme nebyli prodavači, ale podnikání a ta škola je jak SŠ tak VOŠ.

jiitkka
27. srp 2010

@martinamil - z Milovic znám Natálii Dolečkovou, je teďka těhotná 🙂

martinamil
27. srp 2010

@jiitkka bohužel neznám. Ony jsou Milovice docela velké a těhulí a mladých maminek je tam spousta.

ada80
27. srp 2010

Ahojda holky jdu na vás zase mrknout

merikac
30. srp 2010

AHOJTE BABULKY, tak uz sme zase same,,,tatinko nam dnes odisiel do prace,celkom zle znasam jeho odchod, este asi horsie ako deti,,,a teraz o to viac, ked som mala plny dom prazdninarov, ktori odisli v nedelu a mm dnes rano,,,je tu ticho a akosi moc clivo☹

lenkavano
30. srp 2010

@merikac nebud smutná... 😵

lenkavano
30. srp 2010

nám přijede tatka zítra ale měl přijet až ve středu.jenže Kubík má ve středu první školní den...tak musí tatka dorazit dřív.ale i tak byl doma ted dost často ikdyž byl v práci.

@merikac a kam vám tatka odjel?

merikac
30. srp 2010

@lenkavano snažim sa,,ale je to hrozne,ked clovek citi vnutornu samotu??..cim to je?,

merikac
30. srp 2010

@merikac 😀 neviem,,do prace 😀 ,zatial je na Sk a naklada a ja sa ani nepytam kam ide,,kedze je kazdu chvilku niekde inde,,ale niekde smer nemecko

lenkavano
30. srp 2010

@merikac já vím co cítíš..taky jsem měla takový stavy a ještě občas mám,ikdyž ted už to není tak hrozné.navíc děti mě zapřáhnou a nevím co dřív.ale ten smutek znám...a za jak dlouho se ti vrátí?

merikac
30. srp 2010

@lenkavano predpokladam, ze v piatok vecer, alebo vsobotu rano,,teraz je to dobre,,ako sa nam narodilo drobatko, snazi sa byt doma raz do tyzdna aspon den

lenkavano
30. srp 2010

@merikac to není tak dlouhá doba...uteče to uvidíš.a jestli se bude moct stavit doma .....jj to je ten náš uděl věčně sami.mě to čeká za rok...ale zase to bude asi jen na týden,ale bude to už cizina ..

merikac
30. srp 2010

tak moj zmenil zamestananie a je to lepsie ako ked predtym byval 2 tyzdne prec a chodil domov len na vikend

lenkavano
3. zář 2010

ahojky holky kdepak jste?

katarinka1107
3. zář 2010

ahojte babuľky , nooo my sme cela rodinka na liptove 😉 😉 náš tato má dovolenku, tak sme si ju aj spravili , pekný večer 😉 😉 dočítam postupne 😉

marti457
3. zář 2010

Ahoj holky, Kubik nám začal chodit do školky a děs běs ☹ Ráno to není tak drastické, sice brečí a slibuju mu, že budu čekat před školkou tak to tam jde, ale v noci se mi budí (nebo nevím, jestli to je ze spaní) a brečí a říká, že chce k mamince a do školky že nechce 😢 Zatím tam byl jen 3x tak uvidíme jestli to bude lepší a lepší nebo jestli bude ještě hůř 😖 Chudinka naše, je mi ho strašně líto, je i teď tak hrozně hodnej 😲

jaa
3. zář 2010

@marti457 Chudák malej... ☹ jestli nemusí,tak ho nech ještě chvilku doma a zkus to pak znova... 😉 Jinak z toho může mít noční můry...

marti457
4. zář 2010

@jaa ale vždyť už mu jsou 4 roky (za týden) co dělají ty děti, které chodí od 3 let 😅
Já chodím do práce a on už musí do školky a myslím, že kdybych mu teď couvla, že to bude pořád dokola 😖 no nevím, kamarádky říkaly, že to měly to samé ☹

zuzik31
4. zář 2010

marti457: nám začal Daneček taky od září chodit do školky. Jou mu 3 roky. Ve středu plakal, paní učitelka říkala, že s malýma přestávkama plakal celé dopoledne. Ve čtvrtek jsem odcházela s pláčem ze školky i já, protože Daneček se mě chytil kolem krku, řval a nechtěl se mě pustit. Paní učitelka ho musela ode mě odtrhnout, hrůza. Měla jsem hrozný výčitky, že trpí. Ve čtvrtek večer se rozbrečel v postýlce, že do školky chodit nechce, že chce být se mnou doma. Opět mi tekly slzy. No a v pátek začal plakat před školkou, protože chtěl koupit bonbonky a manžílek mu to zakázal-nechápu proč. Plakal v šatně, tak jsem mu ty bonbonky šla koupit (ještě, že je malej krámek u školky) pod podmínkou, že nebude plakat. Bonbonky jsem mu předala a statečně, bez jediné slzičky šel do třídy, šikulka. Jenže myslím si, že v pondělí to začne nanovo a ještě příjde fáze, kdy bude plakat už z domu. Vůbec se na to netěším. Ale všechny děti si tím prošly, zvládly to, tak to musí zvládnout i ty naše. Marti, myslím, že není dobré Kubíka ze školky dávat pryč. Potom by to bylo ještě horší. Myslím si, že kdyby to trvalo měsíc, tak bych možná uvažovala o tom, jestli ho nenechat doma. Ale nejlepší je poradit se s učitelkama. Tak držím pěsti.

lenkavano
4. zář 2010

ahoj holky 😉
maeti taky si myslím že není dobré malého odhlašovat myslím si tak po týdnu či 14 dnech to už bude dobrý.chce to jen vydržet 😉 já tenhle brek zažila jen u Bobše ,brečel asi týden,pak to bylo dobrý.Děti si zvykají na nové prostředí,podněty a děti,je to pro ně velká změna a tak potřebují čas.....kdyby jsi ho ted vzala ze školky a šla ho tam za půl roku nahlásit znovu,bylo by to stejné... 😉 neboj bude to dobrý.

lenkavano
4. zář 2010

marti 😉

jaa
4. zář 2010

Já bych ho také neodhlašovala.Ale šla bych na něj pomalu.Nejprve jednou v týdnu,pak obden a jen na dopoledne a pak dobu prodlužovat...Ale jsou děti,co z toho mají noční můry ap..Zažila jsem si to s Martou.Budila se mi v noci spocená a brečela a ,když byla větší,tak řekla,že jí něco bolí,jen aby nemusela do školky...Musela jsem na ni pomalu a pak to už bylo ok.

marti457
4. zář 2010

On mi teď holky začal dělat i to, že když něco chce a já řeknu ne tak hned natahuje - to nikdy nedělal 😲 on se ani nikdy nerozbrečel, když jsem na něj zakřičela ( to znám dost dětí, které by hned brečely). To si teď ani netroufnu na něj raději ani zvýšit hlas 😝 Zase abych nepřeháněla - ale je jinej, je takovej furt naměkko ☹
Tady je pár fotek ze školky 😉

marti457
4. zář 2010

Oni se mi tam vložily jen 2 tak ještě 🙂
To je Kubik s jeho kamarádkou, která tam už chodí rok a taky mají prý pořád problém 😝

katarinka1107
4. zář 2010

ahojte mamánky , tak marti snáď to zvládnete , som zvedavá čo náš Jurko od pondelka v škôlke , zuzik , možno bide chcieť zakaždým nejakú pozornosť a potom prestanú aj slzičky , prajem pekný deň

marti457
8. zář 2010

@katarinka1107 Tak mi pořád do školky s brekem 😢
Co Jurko, jak to zvládá?

katarinka1107
8. zář 2010

@marti457 no zatial to zvláda , snáď to bude bez plaču vždy, vám to možno prejde, veď ste boli stále spolu , ako aj my s Jurkom , len tento týždeň ešte máme doma tatina, tak snáď nehrá len machra 😅 pekný deň maminky 😉 😉

zuzik31
8. zář 2010

tak Daneček už je šikulka a do školky chodí bez pláče 😉 .