• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Manžel "kamioňák"

1. června 2016 
@kaliska Tak to je super..bez dětí,nebo s nimi?
16. pro 2010 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaliska Teda,ale budeš mít zápřah s těma prckama... :wink:
16. pro 2010 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaa jen s nejmenším,byly jen dvě místa :unamused: a zbytek jsem stejně měla pořád o prázdninách někde v trapu,doma vůbec nebyli :rolling_eyes:
16. pro 2010 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaliska tak to je super... :wink: Jste si to alespon užili:slight_smile:))
16. pro 2010 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaliska Timuška byla v plánu,nebo úlet,jako u nás???
16. pro 2010 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky - teda to jste se večer rozkrafaly :grinning: to je dobře :wink:
@kaliska gratuluji k mimču :slight_smile:
Holky vy jste blázni - 4 děti, je to tu nějak v módě tady na kamioňákách :grinning: se asi doma nudíte bez taťky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@jaa Marti můj taťka byl teď napodzim jezdit Humerem - je to super, všichni jsme se s ním svezli, akorát oni tam jezděj s tím instruktorem hrozně pomalu tak ať to ten tvůj pořádně rozjede, ať má pořádnej zážitek :slight_smile: dej pak vědět :wink:
17. pro 2010 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marti457 přesně,jak píšeš..Už by jsme se doma nudily:slight_smile:)))Neboj,,písnu... :wink: A.kde byl tatka jezdit??
17. pro 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaa Timka byla v plánu :wink: ...úlet by byl mít ještě jedno :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaliska třeba bude:slight_smile:))Já taky neříkám:nikdy neříkej nikdy :wink:
17. pro 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaa jo,za deset let klidně :grinning: i dvě :grinning: ale dřív neeeee :grinning:
17. pro 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaliska Za 1é je už ne mě dlouho....Ale uvidím,jestli se mi ještě pak bude vůbec chtít:slight_smile:))
17. pro 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaa to by bylo fajn kdyby jo,bysme se tady s tebou těšily že jo holky? :slight_smile:
17. pro 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkavano Leni,nikdy neříkám nikdy.je to ale o financích... :frowning2:
17. pro 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj já vím..... :unamused:
17. pro 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaa Marti za 10 let už budeš mít určo vnoučátko :wink: Nevím jak vy, ale já se těším na vnoučátka - pučit si je a vrátit :grinning: :grinning: Byli jsme s taťkou někde v praze, já Ti to zjistím :wink:
17. pro 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaa Už jsem si vzpomněla - Horní Počernice
17. pro 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaa fuu a to je dobre s tou kamerou musim niečo take aj ja najst:slight_smile:
@stelika tak asi aj dnes len dobru noc:slight_smile:)mali sme ťažky den
17. pro 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@28jaja28 Hodím ti odkaz:http://aukro.cz/item1364660720.html :wink:
17. pro 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marti457 díky... :wink:
17. pro 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky dnesjka se našemu takovi zadařilo v Praze.jel pro kamion do servisu kilometr před cílem kdy už jel s tím opraveným tak zablokoval provoz,v prostřed křižovatky mu to prostě nejelo.takže čekal dvě hodiny na odtah a ani nechtějte vědět jeho slovník když mi volal na co se to zase nechal ukecat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkavano Jé,tak to se mm stalo s Cscargáckým taky:slight_smile:)))
17. pro 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaa fakt?
17. pro 2010 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkavano JJ.taky zůstal stát uprostřed křižovatky..všechno zhaslo a nejelo...čekal hodinu na odtah... :grinning: A k tomu všemu ještě někde v německu...
17. pro 2010 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak T naštěstí v Praze ale i tak to stálo za to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. pro 2010 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkavano no ved mám s tým skusenost, po piatich dnoch sme sa uz hadali na blbostiach, nakoniec to tak dopadlo, ze sme si urobili mensi vylet autom alebo dobru prechadzku a uz bolo klud. No ved nejak to zvladneme, ja som rada, ze konecne bude s nami, lebo mala ma uz 7 mesiacov a viac ako tri dni v kuse s nami este nebol. Uz mu oficialne zacala dovolenka, tak boh nam pomahaj, aby sme to zvladli. a tvuj muz este soferuje? dokedy?
18. pro 2010 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaa dakujem kuknem to:slight_smile:
18. pro 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaa Zatím váží 4,5 kg :grinning: měří 51 cm
@marti457 Já mám doma tolik práce že už to nestíhám :grinning:

@stelika Jasně že jo :wink: vítej :grinning:

Holky,moc se omlouvám že tu nejsem častěji,ale doma toho mám moc.Přeji šťastné a veselé :grinning: Pojedme s holkama na lyže do Kout,ale až příští týden :grinning: Je tam ta nová šestisedačková a malá půjde poprvé na horách :grinning:
Laura na snowbordu,Claudy na lyžích i s manžou a já leháro dole v chatce se Sašou :grinning:
19. pro 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mazouchovatereza Jé tak to je kratoučká..Ale hezoučká...Co na ní říká tatka?
Užijte si pěkně hory..:slight_smile:))
Jinak,náš táta je pořád v tahu...Od 1š nahlášenou dovču a pořád nic.... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
19. pro 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@28jaja28 :slight_smile: som si dala mna tazke dni cakaju :cry: vcera som bola na firemnom vecierku a skoncila som s pretrhnutým väzivom na palci v utorok idem do nemocky davat dokopy :rolling_eyes:
19. pro 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím :slight_smile: :wink: ako ste to tu zase rozpísali :sweat_smile: . Super. prajem peknú nedeľu teda. Práve som uspala mladého pána a nakukla , čo máte nové. Vidím , že sme tu všetky rovnako na tom :frowning2: :unamused:
19. pro 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek