Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

28jaja28
19. pro 2010

@stelika no šikovna si velice🙂))čo ti s tym budu robit???my sme obe chore ,najprv chytila mala a teraz ja od nej umreeem 🙂 🙂 🙂 🙂

stelika
20. pro 2010

@28jaja28 zošivať väzivo a odstraniť ulomok 😅 ale aspoň tatik, keď sa vráti si ho užije v plnej kráse 😀 konečne aspon uvidi, ze zivot nie je len o vylihovaní v posteli ked je doma a o spaní 😀

28jaja28
20. pro 2010

@stelika 🙂)no tak to maš % pravdu,lebo oni si myslia že je to fakt dovolenka,,inak neviem ktory somar to tak nazval iste chlap🙂)som zvedava čo napišeš po sviatkoch či tak o zaj pomahal,,moj tiež slubuje hory-doly🙂že bude varit a pomahat a starat sa o malu ,,no uvidime,on mi vela pomože ked je doma to je pravda krivdila by som mu v tomto,ale prve dva dni chce len ležat a spat a občas niečo pod zub🙂)je to u vas tiež tak?

stelika
20. pro 2010

@28jaja28 tak tak 😀

28jaja28
20. pro 2010

@stelika 🙂)aj ta to musi dobre boliet dnes si ako dopadla?

stelika
21. pro 2010

@28jaja28 ešte za chvíľočku idem do nemocnice ☹ no a uvidim či sa mi tam podarí ísť na internet 😠

28jaja28
21. pro 2010

@stelika fuuha dufam že nie ležat,ved daj potom vediet čo a ako:(

stelika
23. pro 2010

@28jaja28 no praveže som bola ležať zoperovali mi to ☹ ale už chvalabohu doma na silváča idem vyberať stehy a 3.2 drôt z ruky 😖

28jaja28
23. pro 2010

@stelika ahoj trak to si musela mat dobre dokafrane ked tti to drotovali,,,tak ešte dobre že už maš muža doma a pomože ti,,prajem pekne sviatky všetkym🙂

stelika
23. pro 2010

@28jaja28 ďakujeme aj my všetkým prajeme krásne prežitie vianočných sviatkov v kruhu svojich najbližších 🙂

28jaja28
23. pro 2010

@stelika presne tak my vieme ovela viac ocenit tie chvile s najbližšimi však🙂)

marti457
24. pro 2010

Krásné svátky všem 😉 😉 😉

lenkavano
24. pro 2010

ahoj holky přeju vám všem krásné svátky vánoční 🙂

katarinka1107
25. pro 2010

kráásne vianoce mamulky aj rodinkám Vašim 🙂 😉

marti457
30. pro 2010

Holky zítra pěkně oslavte nový rok !!! 😉
Co plánujete? My budem doma s dětma 🙂 MM má dneska firemní večírek tak myslím, že zítra se na alkohol ani nepodívá 😀 😀 😀

lenkavano
31. pro 2010

ahoj holky všem vám a vašim mužům a dětičkám přeju úspěšný Nový rok plný štěstí,zdraví a spokojenosti 🙂

hanulik
31. pro 2010

Ahoj holky, všem přejeme spokojený a úspěšný Nový rok.

lenkavano
31. pro 2010

@hanulik Hani ahoj jak se máte?dlouho jsi tu nebyla kočko. 🙂

hanulik
31. pro 2010

@lenkavano Ahoj Leni, no nějak není čas. Máme se docela dobře, manža byl teď 14 dnů doma, tak jsme se užili. Jinak se ze Staníka stal obrovský žárlivec na PC, tak k němu moc nesmím. 😀 U vás nějaký novinky?

katarinka1107
1. led 2011

Ahoj 🙂 aj my prajeme šťastný a dobrý nový rok 2011, veľa šťastných chvíľ a kilometrov 😉 😉

lenkavano
3. led 2011

ahoj holky tak už máte polovičky na cestách jako já? 😉

hanulik
4. led 2011

@lenkavano Nám taťka odjel dneska, včera ještě měl školení řidičů. ☹ Je nám tu bez něj skoro po třech týdnech smutno. 😢

lenkavano
4. led 2011

@hanulik Hani to se nedivím,nám přijede zítra na volno a viděli jsme se včera,byl tu na chvíli tak jsme si dali kafčo. 😉 pak pojede do práce v sobotu.

hanulik
4. led 2011

@lenkavano Nám snad zítra taky přijede, alespoň na pauzu. Jestli to stihne. obdivuju Tě s těmi víkendy, když je manža pryč přes týden, tak mi to tak nevadí. Už jsem si zvykla. Ale jak je pryč přes víkend, tak šílím. A to by pro nás mohl být den jako každý jiný, když jsem doma na rodičáku. 😒

lenkavano
4. led 2011

Hani já poznám víkend jen proto ,že se mi vrátí kluci z internátů,jinak by mi vážně dny splívali 😝 😉

28jaja28
5. led 2011

ahojte kočky,najprv Vam chcem popriat vela šťastia v novom roku,,,,ten moj už je zas preč,bože ako to bolo fajn ked bol s nami,už mam zas pocit,akoby ani doma nebol,,citite to tak aj vy po par dnoch od odchodu??teraz pride až začiatkom februara,,tak zas sme same,už ma to pomaly prestava bavit,pripadam si ako slobodna matka:((už mi tak aj hovori,lebo sa na to stale sťažujem,,,jaaaj dneska mam depku žienky ale neskutočnu,,,,ked bol drahy doma boli sme aj na dovolenke,tak som sa po par mesiacoch dostala aj dalej z domu,mala bola zlata,tak sme si to užili,ale navrat bol kruty,lebo za dva dni potom odišiel,,,,,šibe mi už doma,stale dokola to iste,myslela som že ked bude mala na svete bude to lahšie,že nebudem mat tolko času nad nim rozmyšlat,ale opak je pravdou,,,potrebovala som to len niekomu povedat ☹ ☹

marti457
5. led 2011

@28jaja28 Drž se, zítra bude zase lépe - někdy je to fakt, že na nás padne nějaká ta depka a vše nás štve ☹

lenkavano
5. led 2011

@28jaja28 neboj bude lépe,vím jak ti je smutno taky to tu všechny známe. ☹ vydrž snaž se nějak zabavit a užívej si mrnouska.myslím na tebe.

@marti457 mám pro tebe nejakou inspiraci 🙂
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/janvla/album...

hanulik
5. led 2011

@28jaja28 To víš, že to tak všechny cítíme. Já například dneska hledala manžu ráno v posteli a nemohla jsem si uvědomit, že už tady není. 😢 Nám naštěstí taťka nejezdí tak na dlouho, ale stejně je to na palici. Docela i přemýšlíme, že by s tím sekl a jezdil nějaký vnitro, jenže nikde nám nedají tolik, abychom s hypotékou a dětma vyšli. A to je druhý negativum týhle práce, rádi bychom druhý mimčo, ale vůbec se nemůžeme trefit, sejít... 😠

28jaja28
5. led 2011

@marti457 ,@lenkavano -ja už mam depky nejak často v poslednej dobe aj sa snažim bavit kadečim,bars aj skrine upratujem dokola,proste niečim,ale je to na hlavu takyto život
@hanulik -ja už nemavam tieto stavy že by som ho v posteli hladala,skor sa mi s nim sniva a potom si rano poplačem hlavne ked ho mala hlada v posteli rano a pozrie na mna takym pohladom,že a ten "ujo"🙂)čo tu ešte včera spal je kde? 😒 a velakrat sa mu stažujem a potom je aj on nervozny,vravi že sa potom nemože sustredit,tak sa už budem asi radšej žalovať tu,nechcem,aby sa mu niečo stalo