Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

martinamil
27. bře 2009

Tady (v Praze) se to střídá, teď je zrovna pod mrakem, ale slunečno převažuje, nebo mi to tak alespoň připadá 🙂

hanka.h
27. bře 2009

Bydlím blízko hor tak co bych taky chtěla, že? 😀 😀 😀 Hlavní je, že už se jaro blíží..... teda doufám 🙂

marti457
27. bře 2009

Marti, jsem ráda, že je Vám lépé 😉

martinamil
27. bře 2009

Hani, blíží! Už jsou slyšet ptáčci

Marti, díky. Teď už to snad bude dobré.

katarinka1107
27. bře 2009

no martinka, vidno , ze si aj krasne naladena, to sa tam babenku rochni potom . 😀 Ale len tak dalej. Drzte sa 🙂 My sme tusim s tej temy uz urobili podtemu Martinka drz sa 🙂 😉 😀

katarinka1107
27. bře 2009

a inak pekny piatkovy vecer damy. 🙂 My rano cakame tatina 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mishulle
27. bře 2009

ahoj, du se k vám přidat, můžu?

martinamil
27. bře 2009

Něco pro zasmání http://www.stastnevdovy.cz/videa/sranda-legrace...

asi bych vraždila 😅

Mishulle, vítej mezi slaměnnými vdovami

mishulle
27. bře 2009

tak já jsem na tom asi líp, manžel sice jezdí, ale je vždy týden doma a týden pryč, teď už jsem zvyklá, ale těsně před porodem a pár týdnů po něm to bylo psycho

martinamil
27. bře 2009

No, já si teď budu užívat. Aleš tu dnes byl a bude doma každou noc min. 14 dní. V práci mu vyšli vstříct. Uvidíme jak dlouho. Do termínu mám ještě 3 měsíce, ale profesor si myslí, že tak konec května, pokud to dopadne nejlépe.

mishulle
27. bře 2009

jj, to si užívej, to se jentak nestává, já měla štěstí, že jsem rodila, když byl manža doma a pak si vzal tejden dovču

martinamil
27. bře 2009

No já se v to modlím, ale samozřejmě, když jsem sem jela v noci na úterý, tak mě samozřejmě vezl brácha, protože Aleš byl ve Wolfsburgu.

Jen doufám, že jim to na firmě dlouho vydrží. Tedy alespoň do porodu.

greta24
27. bře 2009

Vitaj Mishulle 😀
To video je dobra haluz 😀 😀 😀

katarinka1107
27. bře 2009

vitaj mishulle 🙂 To video bolo dobre 😀 marti.

martinamil
28. bře 2009

Dobré ráno děvčata. Hlásím stav 2v1 !!! 😀 😀 😀 A v noci žádné kontrakce! Teď už snad bude dobře 😅

marti457
28. bře 2009

To je super Marti 😉 tak už dom a porod až květen/červen

martinamil
28. bře 2009

JO, jo, už bych šla, ale budu hodná holka a žádný reverz nebude. Nechám to všechno na panu profesorovi. Doma bude dnes Saigon. Aleš s kamarádem budou dodělávat dětský pokojík (sádrokarton, broušení...) Tak u toho nebudu muset být. Toho prachu.... Ale zítra přijede švagrová a slíbila, že trochu doma poklidí. Takže to na mě nezbyde.

hanka.h
28. bře 2009

mishule - vítej 😉

marti - to je super, že je všechno v pořádku 😉 Musíš být hodná holka a pěkně odpočívat 😉

katarinka1107
28. bře 2009

ahojte, trosku som sa sem dostala, mame doma tatina 🙂 Marti teda prides do noveho 🙂 No vidis aka si pekne poslusna, ved si polezkas a hned tu bude mesiac prec 🙂

hanka.h
28. bře 2009

katarinka - tak si to s taťkou užijte 😉

Dnes bylo krásně i když foukal silnější vítr, ale už konečně přichází jaro 😎 . Byla jsem se s Karolínkou projít a měla premiéru s golfáčkama a panenkou a byla nadšená a nechtěla jít skoro ani domů 😎

greta24
28. bře 2009

My sme sa tiez tesili z pekneho pocasia, tak snad uz ta jar konecne pride 😀

marti457
29. bře 2009

Ahojky, tak vám napíšu jaký je u nás zdravotnictví. Včera jsme jeli s malým na pohotovost, měl 2 dny teploty, průjem a objevila jsem mu ve stolici krev. Na dětským ho vyšetřili, nelíbila se jim ta krev, že by si nás tam měli nechat, ale prý mají plno a že jim mám podepsat revers! 😠 Vhrkly mi úplně slzy do očí, ale ujišťovali mě, že malej vypadá dobře, a že kdyby cokoli, mám hned přijet. Prý by mu výtěry stejně dělali až v pondělí. Bomba byla, když jsem si v klidu ten revers doma četla, dopsala tam paní doktorka BERU SI DÍTĚ NA VLASTNÍ ZODPOVĚDNOST PROTI RADĚ LÉKAŘE! Normální podraz! A hlavně jsem měla všechnu zodpovědnost za toho mýho drobečka já. Ale zatím je vše OK, teploty a průjem jsou pryč, ale jdem zítra na ten výtěr. 😖

martinamil
30. bře 2009

Dobré ráno, jsem ještě pořád 2v1, ale dobře mi tedy není. 🙂

katarinka1107
30. bře 2009

dobre ranko. 🙂 Marti457 teda ste mali rusny vikend. ☹ . Martinamil, drz sa . Idem sa venovat mojim chlapom , bola som Vas len pozriet, co je nove. Pekny den 🙂

hanka.h
30. bře 2009

marti457 - no to je opravdu síla co se děje 😠 Hlavně, že už je malý bez teplot a průjmu. 😉

marti - je dobře, že se miminko stále "drží" v bříšku 😉 Pěkně odpočívej 😉

marti457
30. bře 2009

Marti držte se, ať je lépe 😉
Byla jsem s dětma na tom výtěru, vzala jsem i toho staršího - ten sice nemá průjem, ale delší dobu má na konci hovínku taky krev. Prý ho prdelka nebolí tak to asi nemá z natrhnutí při tužší stolici. Pošlou nás příští týden někam na vyšetření-myslím že do Ústí. Snad to nic nebude. To jsou taky děti - co má jeden, musí mít i druhej 😒

marti457
30. bře 2009

Ježiši, teď mi začal ten starší kňourat, že ho bolí v krku a šel si i dobrovolně lehnout a prej - maminko běž, já jsem nemocnej ☹
Odpo mi ještě volal manža, že se mu v Německu rozbilo auto - nějaký ložiska. Když se začne něco prdět ....ach jo!

katarinka1107
31. bře 2009

🙂 Pekny den mamulky 🙂 .Martinka este si 2v1, vsetko v poriadku? Marti tak to mas pravdu, ked sa dari, tak sa dari ☹ . Prave si vychutnavam chvile pokoja a samoty. Tato so synatorom sl k svokre a ja lezim , skolilo ma nieco, ale tak, ako davno nie. Len som vas prisla okuknut a idem do postele. Drzte sa a pekny den. 🙂

hanka.h
31. bře 2009

marti - tak co jak se cítíš? Jsi stále 2v1?

marti457 - jo to znám. Když onemocní jeden, tak musí i ten druhý ☹ Přeji ať se brzo uzdravíte 😉

Dnes jdu s Karolínkou na zápis do školky. Uvidím, co mi ředitelka řekne, ale budou brát asi jen 15 dětí a tak si dávám šanci tak 1%, že nás vezmou ☹

martinamil
31. bře 2009

Děvčata zdravím z domova. Na týde, dva mě pustili, ale musela jsem slíbit, že budu dobržovat klidový režim - tj. ležet a ležet. 🙂 V pondělí jdu do poradny a uvidí se co a jak dál.

Hani, držím palce!!

Katarinko, brzké uzdravení