Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

montinka
22. kvě 2009

jaa a ty si mala planovany ci nie? lebo ja ano a dopadlo vsetko ok nastastie som vela krvi nestratila ani nic podobne len mi po epiduralke dost klesol tlak tak sestricky ma stale kontrolovali akoby som mala umriet.xi xi

greta24
22. kvě 2009

Ja sa musim pochvalit, ze som neplanovane rodila sekciou a maleho mi ukazali hned, ako ho vybrali z bruska, este mal pupocnu snuru. Bolo to uzasne 😀 😀 😀

jaa
22. kvě 2009

monti.Neplanovaný..Malé nesestupovala hlavička do pánve.Byla jsem po 2h otevřená k porodu a nic.pak jsem další 1,5 h měla tlaky.Při těch se už má rodit.Tak na tři je už mimi venku...No a já je měla 1,5 a nic.Krvácela jsem a malá tam byla nějak šprajclá s placentou u vchodu.A já ji měla hodně velkou a ona tu hlavičku nechtěla pustit dolů.Pak už měla malá špatné ozvy.0-220 a tak byl fofr.Všichni dr se sešli a nikdo nevěděl,co se mnou.Pak přiletěl primář a honem mě hnal na CŘ.Při něm měla už malá tu kebulku narvanou částečně v pánvi a jak ji tlačili zpět do dělohy,tak mě roztrhli tu dělohu a já malem vykrvácela...Byla jsem na sále přes 2h.Dr.měli vítr.Báli se,jestli to ustojím.Chodili za mnou pořád na Jipku.Ne sestry,ale dr.Pak jsem nemohla v noci dýchat,upadala jsem do bezvědomí....No děs...Ale malou jsem chtěla hned k sobě. 😅 Si mysleli,že jsem cvok.No a 4tý den moje tělo z té ztráty krve zkolabovalo.

jaa
22. kvě 2009

Jinak primář vynadal p dr,že prý,jak si mohla myslet,že s mojí výškou a konstitucí porodím dítě s odhadem váhy na 3700g.?? 😲 😲 😲 No a prý bych možná porodila sama,ale vakuem,nebo kleštěmi.A,prý kdoví,jak by to smalou dopadlo.Prostě mi pohnojili UTZ.Na prvním si všimli,že je ta placenta na špatném místě a pak už na to kašlali.On to dr totiž nenapsal do průkazky.Kdyby malá nebyla v pořádku a oni by ji museli křísit,tak bych je všechny zažalovala.. 😠 Naštěstí měla apgar score 9,10,10. 😉
A u prvních třech porodů jsem měla do 2-3h odrodíno a v poho.

montinka
23. kvě 2009

no jaa ten isty problem som mala aj ja Tamy mala velku hlavinku a nepostupovala dole a aj vahovo bola velka a ja krpec tak doktor nechcel nic riskovat lebo uz som raz potratila a hned ma poposielal na vsetky vysetrenia. no chvalabohu kebyze ma nechaju trapit ako teba no neviem neviem

marti457
23. kvě 2009

Ahojky, no holky dejte pokoj ! Takový porody ☹ 😝

Marti jak je, jsi v nemocnici? Konečně manža doma a ty jsi zase "v tahu" 😢

martinamil
23. kvě 2009

Holky, zdravím. Jsem na propustku do zítřka doma.

Brrr, co to čtu nahoře. Raději hned zapomínám. U nás to bude příští týden úplně ok!!!!! 😅

jaa
23. kvě 2009

Ahojky Marti.
Jak je??Oni tě zkouší držet do dokončeného 37tt ,vid?Pro malého jen dobře. 😉
Jinak to víš,že to budeš mít ok 😉 .No,já jsem si užila ,no. ☹ Co prcek??Neotočil se kebulkou dolů??

martinamil
23. kvě 2009

Marti, to asi ne. Ve čtvrtek mě pustili, protože měli problém s postelemi, dovezli jim něco akutního, tak bych musela na gynekologii. Včera jsem byla na UTZ a nabídli mi propustku, protože celý víkend se mnou nic dělat nebudpu, až od pondělka. V pondělí vysadíme heparin a udělají se předoperační. Pak záleží na výsledcích krve, kdy do toho půjdou. Potřebují dostat srážlivost do určitých hodnot, aby mohli říznout.

Jinak já jsem v pohodě i mimís. Hlavu má přím pod žaludkem, takže Rennie je můj nejlepší kamarád 😉

Marti, je mi líto, že to u Tebe takto dopadlo, omlouvám se, ale nebudu to dál rozvádět, nebo dostanu strach. Já si to totiž nechci připustit. Zdřímnu si, probudím se a budu mít mimíse. Konec, nic víc!!! 😀 😀 😀

marti457
23. kvě 2009

Tak si hezky užívej manžílka a příští týden držím palečky a už budete mít mimíska 😎 , všechno bude OK !!! 😉

martinamil
23. kvě 2009

Jasně, že vše bude Ok, žádná jiná možnost totiž neexistuje!!! 😀 😀 😀

Já jsem strašně přejedená. Snědla jsem 1/4 pečené kachny od včerejška - studené 😝 Ale byla mňam! 😎

jaa
23. kvě 2009

Marti neboj 🙂
Já tě nechtěla postrašit ☹ .Promiň. 😉 Kdyby mi dělali pořádně UTZ,tak k tomu nedošlo.Hlavně,že je malá v pořádku.
A,kolikátý budeš týden ve čtvrtek???

martinamil
23. kvě 2009

Marti, já vím 😀

Ve čtvrtek budu ukončený 36.tt. Přesně 😉 Takže dle toho jak to počítají u Apolináře 36+0 tt.

jaa
23. kvě 2009

Tak dobrý. 😉
Už se těšíš,vid?Škoda,že ještě týden nepočkají.Takhle bude veden,jako nezralý ☹ .Ale on je bojovník a určitě to všechno hravě dožene,když má skvělé rodiče,co na něj už horlivě čekají. 🙂

jaa
24. kvě 2009

Tak holky.Dneska bylo krásně.Nějak jim ty předpovědi nevycházejí. 🙂

katarinka1107
25. kvě 2009

cau mamminy 🙂 Pekny den prajem , ako sa vodi? Marti ako? Mame doma doma tatina , tak sa tesime 😉 😉 😉

jaa
25. kvě 2009

Ahojky.holky. 🙂
marti.
Už se ti to blíží. 😉 Jak se máš??? 🙂

marti457
27. kvě 2009

Ahojky, tak se nám tu Martinkamil nějak nehlásí tak jsem po ni začla pátrat v jiné diskuzi ( v červnovkách) a vypátrala jsem !!!

MARTINKA VČERA V PŮL 11 DOPOLEDNE PORODILA KRYŠTŮFKA 🙂

MOOC GRATULUJI, ať jste oba moc zdraví a Kryštůfek ať je hodné miminko a nezlobí rodiče 😎

katarinka1107
27. kvě 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Blahozelama, Krystofkovi veeeeela zdravia, maminke martinke tieeez

greta24
27. kvě 2009

Gratulujeme maminke aj syncekovi, a prajeme vela zdravicka, stasticka a mliecka ! 🙂 🙂 🙂

montinka
27. kvě 2009

jej aj ja gratuljem a prajem vela zdravicka a mliecka a tesim sa na foto.🙂

jaa
27. kvě 2009

Gratulujem s Nellinkou Martě ke Kryštůvkovi. 🙂

Malý byl pěkný.Měl 2720g. 😉

caruzo19
28. kvě 2009

pripajame sa ku gartulantom a prajeme vela mliecka a brusko nech nebolka 🙂

caruzo19
28. kvě 2009

boze gretka,aky je maly uz velky!! to kedy stihol tak narast?

greta24
29. kvě 2009

Caruzo, vsak rastie ako z vody ? Ked bude pekne, mohli by sme ist do zoo, ved Lenka uz musi byt tiez velka kocka a ani sa nenazdas, Veronika bude behat 😀 😀 😀

martinamil
29. kvě 2009

Ahojky, nestíhám vůbec nic, počítač jsem raději poslala domů, ale teď jsem se nachvilinku zastavila a využívám toho, že tatínek šušňá Kryštůfka a jdu se s vámi podělit.

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Porod byl trošku na rychlo. Byl sice naplánovaný na ten s Monrou domluvený pátek 29.5., ale v noci z pondělí na úterý přišli zase poslíčci a byli dost silní, že se monitor mohl zbláznit, tak se na raní vizitě rozhodlo, že nebudou riskovat spontální porod a v 9 hodin jsme šli na přípravu. Volala jsem Alešovi, že má 90 minut na to, aby dorazil. Kryštof se narodil v 10:38 hodin zadečkem napřed císařem v epidurálu. Hned ho dali tatínkovi a já jsem odcházela ze sálu v 12:30 hod. Plná narkóza nakonec nebyla nutná. Malý na sále sám dýchal a vše bylo ok. Mě přeložili na JIP, Kryštofa na Neonatologii a tatínka poslali zotavit domů. Ve 14 hodin začal mít Kryštůfek problém s dýcháním, tak mu do inkubátoru museli začít přidávat kyslík. V noci už to bylo ok, jen se vyhříval a od středy je již v normální postýlce bez inkubátoru a kyslíku. Ve středu odpoledne jsem si ho mohla poprvé na neonatologickém JIPu pochovat (ještě měl monitor), ale od včerejšího poledne ho už mám u sebe na pokoji. Na noc jsem ho dala zpátky neonatologii a dnes od 6 hod. jsme zase spolu. Od včerejšího poledne přikládáme a dnes v poledne jsme poprvé odsáli. Kryštof vypije 20 ml a já odsála poprvé 80 ml a po 3 hodinách dalších 60 ml. Sestřičky nechápou, kde se tolik mlíka najednou vzalo. Pro Kryštofa je sání ještě hodně vysilující, takže vypije 5 ml z prsu a zbytek přes prst injekční stříkačkou, protože je už tuhej. 😉

marti457
29. kvě 2009

Ahoj Marti, ten je krásnej - moc gratuluji 😉 😉 😉

Hlavně, že jste v pořádku oba dva ! Já každou chvilku kontroluji počítač, tak jsi mi udělala radost, že ses ozvala 🙂
Teď nebudeš mít tolik času jako v těhu 😀 , ale občas se ozveš, viď.

Já taky měla hodně mlíčka a malej měl žloutenku a byl pořád tuhej tak jsem taky odsávala a vydrželo nám to 13 měsíců 😀 nenaučil se kojit. Ale druhej to dohání, má štěstí, protože bych to už nezvládala.

Přeji hodně sil a ať jdete brzy dom

montinka
29. kvě 2009

ahojte jej marti Kristofko je krasnucky normalne ked vidim niekde take male mimco normalne by som zase chcela byt tehu xi xi asi mi sibe.🙂 ale ked ten cas tak leti ved Tamy uz ma desat mesiacov a to som bola len nedavno s brusiskom dokelu hruza. no Marti drzte sa a sem tam napis

jaa
29. kvě 2009

Jé,Marti.
Ten je sladkej. 🙂 🙂 🙂Pusinka malá... Přijde mi,že je ti hodně podobný 😉 .A,co taťka????Teď už jste kompletní rodinka.Malej měl super krásnou váhu....Hlavně,at jste oba zdravoučký a brzy u taťky doma. 🙂 🙂 🙂

marti457
30. kvě 2009

Montinka nešibe ti, já když jsem uklízela malé oblečky po našem Kubikovi taky jsem zase chtěla miminko a povedlo se mi otěhotnět, když mu bylo 13 měsíců 🙂 Sice jsem myslela, že to tak rychlé nebude, že nějaký ten měsíc to potrvá, ale jsem za to ráda, kluci maj k sobě blízko 😉
Tak šup šup a můžete na to skočit 😀 😀 😀