Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

katarinka1107
11. čer 2009

ahojte 🙂 tak som vas pekne precitala. Martinka(MIL) radsej hystericit ako niezelam pokojny vecer, dnes mam deti ako z besnych vajec

jaa
11. čer 2009

ma.minka-
Tak to jsem ráda,že to není jen můj pocit. 😅 😅 😅 Občas... 😉

marti.mil.
Ohledně toho buzení...Nech ho spinkat tak 4 hodky.(mě malá spala v porodnici i celou noc)Pak až budit.A,neboj.On se ti fakt rozjí.Je malinkatý a ještě dozrává.Pak vám to ukáže,jak se baští.Tahle malá miminka pak jdou strašně rychle nahoru. 😉
Mě Nellinka přibírala 500g za týden takhle ze začátku.Ale ted je to už jen 300-400 za měsíc.Ona je pořád v pohybu.Dneska si za mnou dolezla z obýváku do kuchyně a hned si stoupla u židle.Vůbec nic s ní neudělám,protože ji musím mít pořád na očích. 😒 Ona byla miminko jen ten týden v porodce a pak strašně rychle výspívala..... ☹
Jinak s tím deštěm...to máš alespon dobrý argument na novou podlahu... 😅 Tady byl hrozný vichr.V loni to tu bylo o 14 dní déle.To tu byla katastrofa.Stromy se lámaly,plechy lítaly....prádlo mi uletělo...A,to jsme další den jeli na dovču... ☹ ☹ ☹

marti457
11. čer 2009

Ježiši jaa, já si až teď všimla, že jste doma samé baby 😀 😀 😀
Proto manža raději jezdí 😀 😀 😀 co? Ne, já si dělám srandu, co já bych dala za holčičku 😉

jaa
11. čer 2009

marti457.To brzy 😀 😀 😀
On by nám kazil partu. 😀 😅
Tak já ti pošlu manžela a ty mi pošli tvého. 😉

jaa
11. čer 2009

marti.Kolik měl Lukášek na 8 měs???Zdá se mi dlouhej. 😉

marti457
12. čer 2009

Lukášek měl přesně stejně jako Kubik v roce 😀 8,30kg, ale neměřili mi ho. V 6ti měs měl 7,9kg a 67cm a Kuba 6,5kg a taky 67cm 😀
Kolik jste měli vy?

jaa
12. čer 2009

Nelís měla 8210g a 71,5cm 😉 v 8měs. 🙂

martinamil
13. čer 2009

Ahojky,

my se dnes chystáme k Alešovi do práce - zaměstnavatel dělá dětský den (pro děti: soutěže, zmzlina, pro zaměstnance a manželky: prasátko a beran na grilu, pivo a soutěže - malování na asfalt, ježdění VZV, skáníní v pytli - prostě sranda) a potom na chalupu k BN. Alešova neteř slaví 3. narozeniny. A zítra se musí poklidit na chalupě ty popadané stromy po čtvrteční vichřici ☹ Spadly prý 2 ořechy a 3 švestky a nějaké tašky na stodole. 😒

jaa
13. čer 2009

marti.A,jak Kryštůfek???Váha jde nahoru???Jak jste dopadli včera v poradně???

Jinak si hezky užijte dětský den. 🙂

katarinka1107
14. čer 2009

peknu nedelu prajeme 🙂 A aj nastup do noveho tyzdna 😉

martinamil
14. čer 2009

Ahojky, tak my jsme se vrátili z chalupy. O víkendu budeme muset pokračovat. Byl to docela žalostný pohled ☹ ono toho popadalo více. Muselo to jít v pruhu a muselo to být malé tornádo. Stejnou škodu mají i sousedé a o kus dál nebylo vůbec nic. ☹

Marti, Kryštof přibral 90 g, což sice není nic moc, ale úspěch to je. 😀

jaa
14. čer 2009

Marti.Tak to je to,co bylo u nás v loni ☹ Za čas budou tornáda asi na dením pořádku. 😠

90 g.Alespon něco.Bude to jen lepší...Máš určitě i váhu,tak ho važ a každé deko,bude jen a jen k radosti. 😉

jaa
14. čer 2009

Tak jsem ti omrkla fotečky...nejdříve my přišel,že je celý po tobě...,ale na té fotce s tatkou mi přijde ,celý tatka.Tak teda nevím. 😅 Asi má z každého něco. 😉 Bobísek malej.

martinamil
14. čer 2009

Marti, já v něm vidím Aleše, respektive jeho tátu. Ale uvidí se, až trošku povyroste.

Zítra jdeme znovu vážit, tak uvidíme, kolik přibere 😉

jaa
14. čer 2009

Já, asi taky víc tatku.Ale on se ještě změní.Nejvíce do těch 6t.pak se ta podoba už ukáže naplno. 😉

A,baští už lépe a víc?,Nebo pořád stejně?

katarinka1107
15. čer 2009

pekne ranko 🙂 Marti krystof aky maly herec 🙂 🙂 . Blahozelam aj 90g je lepsie ako nic.

martinamil
15. čer 2009

Ahojky, dnešní poradna hlásí + 100g, tedy o jsme na váze při které nás pouštěli z porodnice 🙂

Teď se otesánek rozšoupl a snědl 100ml místo 60ml. Po jídle byl neklidný, tak jsem mu zkusila dát další a zabralo to 😉 Už spinká!

katarinka1107
15. čer 2009

marti gratulujeeem 😀 😀

jaa
15. čer 2009

Toje super....jsem říkala,že vám ještě ukáže,jaký bude otesánek... 😉

martinamil
16. čer 2009

Ahojky, já jsem totál. Mám strašlivánskou depku.

Z toho neustálého stresu, zda už Kryštof přibírá se mi asi začalo ztrácet mléko. Denně jsem byla v mínusu 100-150ml. Takže jsem už vybrakovala mrazák. Jelikož se to nezlepšilo, tak jsem včera koupila BEBU A.R. pro ublinkávající děti. Ráno v 6 hodin jsem mu jí dala a výsledek byl, že to zase všechno vyzvracel a bohužel i trochu vdechnul, takkže jsem ho musela držet chvilku za nohy. Když bylo po všem, tak jsem začala řvát a nemůžu se uklidnit. Hormony - je mi líto, že nemám dostatek mléka, dochází mi, že se mohl udusit, ... Prostě jsem k.o. Odstříkávám, zahušťuji Nutritinem a je to zase ok, ale já řvu a řvu dál. ☹ já už chci ukončit šestinedělí !

katarinka1107
16. čer 2009

martinkaneboj, vsetko bude v poriadku. Robis vsetko co sa da pre dietatko tvoje urobit, maximum myslim.Neboj, mliecko sa zas da na poriadok, existuju caje pro kojici matky, skus v lekarni nejake homeopatika, teda lekarnik nech ti poradi, ak budes odsavat , bude sa ti tvorit(teda malo by sa) ale si sama , mala si tazke obdobie, neboj zvladas to na jednotku Plac je normalny neboj sa vyplakat a spi , ked spi aj mylicky . Drz sa , prejde to

martinamil
16. čer 2009

Holky, kuk. http://www.batoleshop.cz/detail.php?zbozi=701159

Tak tohle už je nářez 😀 😀 😀

katarinka1107
16. čer 2009

marti predpokladsam , ze je Krystofova 😀 😀 . Ale nie, kraasna je

martinamil
16. čer 2009

Katarinko, není. Nám by se do pokojíčku nehodila, my máme v pokojíčku safari 😀 😀 😀

Mě ten odkaz poslala kamarádka, že prý je to pro kamioňácké dítě. 😅

Kryštůfek teď spokojeně spinká. Udělala jsem mu Bebu a zahustila trochu svatojánského chleba. Moje mléko mu nechávám na noc, abych měla jistotu, že se oba v klidu vyspíme. Ale teď je v pohodě, tak snad budu brzy i já. Mluvila jsem s laktační poradkyní a došla jsem k zajímavé věci. Já jsem naposledy jedla v neděli oběd. Od té doby vůbec nic, kromě pití. A pak se divím, že nemám mlíčko. Z čeho by se asi udělalo?! Jsem hold blbá. Ale já si to fakt neuvědomovala, neměla jsem hlad ani čas. 😖

giorgina
16. čer 2009

Marti, drz se, ty to zvladnes, chce to jen cas. Hlavne pij dzus a mliko.
s tim jidlem a pitim - moje dcera na me prvnich 5 mesicu stale "visela", takze muj jidelnicek: rybi prsty,pizza a podobne hotovky... 😔

martinamil
16. čer 2009

Giorgina, díky. Já jsem si uvařila celý květák a teď ho baštím. Měla jsem chuť na obalovaný či mozeček, ale nakonec už je polovina ve mě, jen tak.

giorgina
16. čer 2009

ale pozor kvetak nadyma... 😕

marti457
16. čer 2009

Ahojky všichni a hlavně Mart(mil), vše bude OK, taky jsem měla v porodnici nadbytek mlíčka a doma se mi z ničeho nic přestalo dělat (odstříkávala jsem 100ml a najednou jsem měla co dělat a odstříkala jen 40ml) dala jsem malému Bebu a on ji na mě celou vrhnul zpátky tak už jsem mu ji nikdy raději nedala ☹
Hlavně jez! Mě dělaly dobře pořádný polévky - masové vývary, malý mi po polévce co jsem snědla já pěkně spinkal 😉
A na ten květák opravdu pozor !!! Jestli bude Kryštůfek v noci nepokojný a uplakaný tak to má z toho 😕 Namaž mu raději bříško Pupíkem nebo mu dej nějaké kapičky při nadýmání - my na to dost trpěli 😠

Vyvaruj se i jahod, ať není osypaný, no prostě při kojení se nesmí NIC, jen hodně pít a jíst 😉 😉 😉

martinamil
16. čer 2009

Květák nadýmá? A jaj, to jsem nevěděla. Chudátko moje, už vařím fenyklový čaj. Litr, ať to v sobě trochu zneutralizuji.

Pro Kryštůfka používám Probiotické kapky a pak masáž bříška, Pupík nám nezabral. ☹

marti457
16. čer 2009

Tak mu dej ty kapičky 😉 ty jsou dobré.
Pij pij pij čajíček, jak na prdíčky tak i na mlíčko 🙂 a ať máte klidnou noc 😵