• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Manžel "kamioňák"

1. června 2016 
no marti sa mas ze ho budete mat pri sebe (tatinka)my sme ho dnes odprevadili :frowning2: . Len sme vecer vymenili nazor, a rano sme sa akosi nemali k tomu aby sme si to vysvetlili, tak sme sa tak nemastno neslano rozlucili :frowning2: :frowning2: .Teraz nemam z rtoho nejaky dobry pocit , ale to prejde. :frowning2: :frowning2:
28. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
a krystofkovi asi robil dobre cerstvy vzduch. Mali ste tam vela robotky asi co? :unamused:
28. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
haloooo damy, kde ste sa vytratili? Uz su prazdniny aj na konikovi? :grinning: Ako sa dari drobcom ?
30. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to byla dneska zase sprška, co? Úplně lituji ty, co mají přinejmenším rozmáčený domy a pořád prší a prší :frowning2:
30. čer 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyk tych mi je luto tiez. ja uz ani radsej sparvy nesledujem obcas :frowning2:
30. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my měli docela stesový začátek týdne. Včera Alešovi vyndali tu sondu a hned odjířděl do Německa. A aby byla nějaká sranda, tak mu udělali změny, tak jsem zvědavá, kdy se vrátí, :unamused: abych tu akci nepřipravovala sama. :confounded:
1. črc 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. Tak marti zas mas tyzden a lá akčná paní, na co by to bolo jednoduche, ked to moze byt zlozite, ze? Ako sa dari malickemu?
1. črc 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
katarínko, přesně. Proč jednodušše, když to jde složitě. Ale což. Život je boj, tak musíme bojovat. Přece se z toho života neposr... :wink: :slight_smile:

Tak mne napadlo. Kolikrát týdně vaše drahé polovičky vyhrožují, že nechají ježdění? Aleš už to tento týden stihnul 3x a to je teprve středa :grinning: :grinning: :grinning: Ale nenechá toho. Má tu práci rád. Tedy ne, když jsou všude objížďky a on spěchá a pak je ještě uzavřená D1, protože se tam někdo otočil kolama nahoru.
1. črc 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne sa tym moja polovicka este nevyhrazala :grinning: :grinning: .Teda zatial. Maju asi dobre podmienky , lepsie ako doma :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Halooo, je tu niekto :slight_smile: :wink:
3. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte nas ocino sa dnes vratil tak sa hlasim tak u nas su uz upeky.:frowning2: hruza ale lepsie ako dazde no nie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, hlásím se po úspěšném víkendu. Povedlo se nám oslavit narození Kryštůfka a akce se myslím povedla. Jelikož jsem neměla moc možnost fotit, fotili ostatní. Pokud vás to zajímá, tak fota jsou zde: http://www.truck-forum.cz/forum/viewtopic.php?t=4193 (je to takový MK pro kamioňáky :wink:)
5. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: Tak fotky pekneeee :grinning: Ako sa vodi krystofkovi?Sviti slniecko, chystame sa k vode. dufam , ze burky nehrozia, aj ked v predpovedi sa vskytli :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pekny novy tyzden prajeme,monit, Vas tato je ako dlho doma? ci len vikenduje? Nas v sobotu pride uz. :slight_smile:
6. črc 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti, měli jste to tam super, hezký fotky :wink: ján nakonec šla na ten Brutus a taky super :grinning:
Ještě že nebylo blbý počasí :sunglasses:
6. črc 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti.
Super oslava. :wink: Co prďolka malej???
6. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tetky Koníkovky. Hlásím, že máme 3280g 54cm. Právě jme se vrátili z poradny. Dostali jsme žádanku na neurologii a oční. Prý preventivně, ale že to vypadá, že je vše ok. :slight_smile:
8. črc 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ahoj maminky :slight_smile: Marti teda pekne ste vyrastli :slight_smile: A ako sa vodi inak? Babulky, vsetky ste na dovolenke :grinning:
8. črc 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti.Super míry.Prďolka se snaží,vid?A,ještě ho krmíš stříkačkou????Já,už bych vzhledem k tomu,že z prsa ho nekrmíš,přešla na láhev. :wink:

A je tu nějak mrtvo.....nezdá se vám??? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Já dnes balím a chystáme se na týden na Šumavu k mojí babině. Aleše si vyzvedneme v sobotu ráno na Rozvadově a v neděli večer ho tam vrátíme.

Marti krmím. Ale jen MM. To když zahustím, tak lahví neproteče. UM má klasicky z láhve. 1x týdne, když mám fakt dost času, tak ho zkouším kojit, abych nepřišla o mléko úplně.

Mrtvo? Nestíháme. Já bych nevěřila, kolik času zabere takové mimi. Nechápu jak to děláš Ty. Já mám jedno a jsem k.o. Domácnost zvládám s odřenýma ušima
9. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no marti neboj, zvladsaas to dokonale, este aj odstriekavas.Jaa je tu mrtvo :frowning2: my sa chodime kupkat ak sa da, dnes mse sa dozvedeli, ze asi tuto aobotu tato nepride az o tyzden, no tak pockame , co uz :frowning2: :frowning2: :frowning2: Marti na sumave nech sa vam pekne vydari pobyt, prajeme pekny vecer
9. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti.
neboj...Dostaneš se do toho a budeš stíhat úplně vše. :wink: Joj.,já nevěděla,že je to tolik husté... :sweat_smile: .A,co větší dírka v dudlíku????To by nešlo????A,koj,koj,koj.... :wink:
Jinak já zapřahám i dost holky.Přece nebudu dělat vše sama???? :grinning: :sweat_smile: :confused: :astonished: Dneska upekly perník s čokoládou a uvařily jitrnice,zelí a brambory. :wink: A,já uklízela. :wink:
Jinak já jsem hrozně zásadová,co se týče mimi jídel...A,představte si,že naše dáma dělá mňam,hlavně na to jídlo,které není pro ní.Dneska zobala třešně a rybíz a co ji nejvíce chutnalo?????Jitrnice. :astonished: :astonished: :astonished: Tak mi bourá zásady zdravé výživy. :astonished:

Mějte se hezky na dovče. :wink:

katarinka.Taky bych se chodila koupat,ale je tu zima. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. črc 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, je to jako krupicovka. Větší dírku jsem zkusila, ale v to se zase topil, protože mu to teklo vždy když sál. A on potřebuje sáním to polknout. Takže mu stříknu, počkám, stříknu atd.

Jenže já nemám holky a Aleš je pryč. Ale je pravda, že když se vrátí, tak pomáhá. Jen nežehlí. Teď jsem dělala kompromis a vyžehlila jen to co potřebujeme s sebou. Ostatní musí počkat.

Ale jitrnice je přeci dokonalé mimi jídlo :grinning: :grinning: :grinning: Co Ti na ní vadí? Cholesterol? Vždyť mat.mléko je plné cholesterolu a MM je pro dítě nejlepší. Ne, dělám si srandu. Ale je to přeci normální. Já vyhlásila, že Kryštof do 2 let nepozná sušenky, čokoládu atd. Uvidíme za rok.

To bude dovča, nedovča. Jedeme celá rodina (máma, bráchové s rodinami), protože se musí udělat nová koupélna a kuchyň. Mají v koupélně vanu a už jsou na ní staří, tak se tam bude dávat sprchový kout a bidet. A rovnou se předělá i kuchyň, aby neměla babina troubu dole, ale dá se nahoru, abx se nemusela ohýbat. A to samé s ledničkou.
10. črc 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všichni :slight_smile:
Katarinko, vy máte teploučko? Že se chodíte koupat? My napustili dětský bazén, když byly vedra, a když jsme napustili větší bazén pro nás tak se ochladilo :frowning2: má být ale zase příští týden hezky :wink:

Jaa ty takhle dodržuješ zdravé dětské jídlo po tolika dětech :astonished: ? Ikdyž asi taky moc ne, když už ochutnala jitrnici :grinning: Já to trochu flákám, zezačátku jsem malému vyvařovala a teď už baští s Kubikem - ale jsou to taky dietky neslané, ale omáčky s knedlíkem nebo kolínkem :slight_smile: Jíme tak všichni, akorát táta si to přisolí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marti(mil) to bude teda dovolená !!! :frowning2: to si ani trochu neodpočineš :sweat_smile:
A neboj taky domácnost moc nezvládám, převčírem si mamka nechala kluky tak jsem si aspoň od Velikonoc umyla okna. Neříkám, že máme doma binec, ale "špígl nígl " taky ne, sem tam prach :grinning: a žehlení mě nebaví, rači jdu s klukama ven :grinning:
10. črc 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, jsi mě potěšila. Já tu sice nemám úplně bordel, ale prach se občas najde, okna by chtěla umýt, atd. A ta hora žehleního. Naše vyprané prádlo dosáhlo v koši závratné výšky 1m (po redukci toho co beru s sebou). Kryštofovo zvládám žehlit průběžně.

Já budu fungovat jako zázemí. Uvařit, zajet koupit to či tamto atd. Těžkých prací se zůčastňovat nebudu :wink:
10. črc 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: Tak ako som sa pochvalila, ze sa chodime kupat, uz sa nechodime, vcera a dnes pocasie ako.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes zamracene a,v cera tiez, hlasia ale uz pekne na buduci ty.Uvidime. Marti, tak brigada :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a doma ze mas kopu neozehleneho? sa to spravi :grinning: :grinning: . Jaa teda mas sikulky doma a Marti 457 ja si tiez poviem , ze nemam doma binec, ale ked sa obcas pozriem na okna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale umyjem si, kto iny , nie?
10. črc 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
katarinko.To my jsme se byly koupat jen v pondělí.pak už byla zima.Tak snad příští týden bude hezky... :wink:
11. črc 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé teď jsem se sama nad sebou pobavila, co jsem to napsala za slovo "rači" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti.To je fuk :grinning: :grinning: :grinning: Jinak jídlo se snažím fakt dodržovat.jedinná vyjímka je to,že ji to přisoluji,protože ona málo pije a děsně se potí.Tak,aby nebyla dehydrovaná. :slight_smile:
11. črc 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ako zijete? no dnes je konecne pekne pocasicko hura
12. črc 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!

Jen rychlé ohlášení se. Včera jsme přijeli ze Šumavy jen kvůli dnešním doktorům (kyčle+neurologie) a zase mažeme zítra zpátky.

Výsledek: Neurologie, nic moc. Musíme 2x týdně na rehabilitace a cvičit vojtovku. Těch 5 týdnů, o které se narodil dříve, se projevilo a začínáme mít problémy :frowning2:

Kyčle: páteř se srovnala a tak můžrme začít řešit kyčličky. Tedy široké balení.

Je mi z toho nějak na nic. U vojtovky Kryštůfek hrozně plaká, prý ho to nebolí, jen je mu to nepříjemné, ale já mám jiný pocit. Nevím, jestli se donutím s ním pravidelně cvičit.
14. črc 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek