Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

debra
22. srp 2008

ahojte holky
katka755 tvoj muž teda xodí preč na poriadne dlho...môj bol najdlhšie preč na mesiac,ale to sa stalo len raz a to už som bola pekne nervózna 😅 a tiež väčšinou dojde v piatok neskoro v noci a v nedeľu už jede preč 😖 tak čo je to za volno 😠 😠

mila ani my si nemôžme moc plánovať,pretože tiež nikdy nevm,kedy mužík dojde domov,tak napr.naša kmotra mala pred dvoma mesiacmi svadbu a on??nebol na svadbe,nexceli mu dať volno,musel ťahať,či xcel či nie ☹ všetci sa ma pýtali kde je,prečo neni s nami na svadbe a mňa už nebavilo na ix všetečné otázky odpovedať...a hádam si aj mysleli/niektorí,hádam zo ženíxovej strany/že som rozvedená 😝 keď nemám xlapa so sebou 😀

no a ďalší príklad,opäť ideme o mesiac na svadbu,a manžel opäť nepríde...ja to už viem dopredu,že mu nedajú voľno,lebo má nahlásenú dovču od 8.septembra na týždeň,a opäť si pýtať volno na svadbu,to už by bol luxus...

no a to nehovorím o narodenináx dcérky,p.p.mojix....málokedy ix oslavujeme spolu 😢

katka755
22. srp 2008

no debra,tak s nasimi chlapmi sa vela naplanovat neda,ale svadby a nase narodky nam dost dobre zatial vychadzaju len horsie je to ked sa niekde objavim sama ako pises,stalo sa nam teraz na velku noc ze nemohol prista vies ludia u nas si uz mysleli ze mame asi nejake problemy vies ze nas asi rozvod caka a oto tazsie sa hovori ze preco neprisiel,mozes vysvetlovat ako chces,aj tak si mysli svoje... a vies ten dlhy cas... mam toho niekedy dost ale aspon si ho uzivame cele dva tyzdne nevedela by som si predstavit keby mi prisiel len na vikend ...

greta24
23. srp 2008

tiez nas koncom septembra caka oslava otcovej 60-tky a drahy teraz dal vypoved a ide do inej firmy. Tak je vo hviezdach, ci mu daju volno, ak nie, tak ani ja sa tam nedostanem, lebo je to na Morave, viac nez 200 km 😒

mila01
24. srp 2008

holky,přesně vím,o čem mluvíte - Vojta šel tuhle po chodbě,potkala ho sousedka a řiká mu - jééé,vy tady ještě bydlíte?No mohl se vzteknout. 😀 😀 😀

katka755
24. srp 2008

mila tiez to moj zazil ked sa ho suseda spytala ze ku komu ide na navstevu a on ze tu byva.ona uz len oci vytriestila a on sa zasmial a povedal-nooo sem tam tu byvam..
tak sme sa doma smiali ze si urcite pomyslela ze to bol milenec...

greta24
25. srp 2008

My tu byvame takmer dva roky a moj muz nepozna takmer ziadneho suseda 🤐 Vzdy sa pyta - Kto to bol ????????

katka755
25. srp 2008

greta vsimla som si ten vekovy rozdiel ako sa to u vas zvlada myslim ako si si zvykala a ako na to starsy a ci ste skor nechceli a tak....
trocha ma to zaujima mam svagrinu o je o osem rokov mladsia od manzela a dost som si pre nu vytrpela,preto sme my nechceli veky rozdiel ale aj tak sme chceli trosku skor no podarilo sa nam az po 4rokoch....

greta24
26. srp 2008

Katka, ten rozdiel je preto, lebo mladsieho syna mam s novym partnerom, ex patri do kategorie "zakompexovany agresivny tyran" , moj sucasny partner je jeho pravy opak. Rozdiel je aj preto velky, lebo sme nemali kde byvat, a nie som taka nezodpovedna, aby som porodila a dieta niekde vyhodila, lebo sa on nedokazem postarat. Inac, velky syn maleho totalne ignoruje, zaujem nie je ziadny. / Povahu zdedil po ex 😖 /

katka755
26. srp 2008

greta tak to ma mrzi ze sa tak sprava ale je to monzo pre ten jeho vek,mozno potrebuje cas a s tvojim partnerom ako vychadza?som z rozvedenej rodiny,tak viem o com pises.ale teraz si to asi vychutnavas naplno,ze?ja si to druhe vychtunavam ovela viac

greta24
26. srp 2008

Katka, mas pravdu, to druhe materstvo je uplne ine, pri prvom synovi som bola mlada a sprosta, vyrastol, ani neviem ako. Teraz si vychutnavam kazdu minutu, nelutujem ani na okamih. Starsi s mojim pertnerom vychadza tak nijako, ziarli, ze uz nie je jediny na svete a neskacem len okolo neho. Ale aj ja mam pravo na svoj zivot, nebudem 20 rokov cakat, az on vyrastie . Potom uz by som uz mozno nemala sancu na novy zivot. Ved uvidime, ci z toho vyrastie 😕

debra
27. srp 2008

ahojte...čo máte nové? 🙂
katka...ja som rada,keď je muž doma na vianoce/to je doma od 23dec.-do 6.januára 🙂 🙂 😀
aj na veľkonočné sviatky bol zatiaľ vždy doma...tie narodky,p.p.svadby ma mrzia 😒 ,že nemôže byť doma

ja sa na mojix susedov a hlavne jednu hnusobu otravnú starú môžem vys... 😀 už som si zvykla na jej pixľavé poznámky typu "A kedy vám zase príde ocko?No ten je voláko často preč,len aby si tam nejakú nenašiel"hlupana jedna by ju zabila,je to stará ježibaba,všetci ju tak volajú na dedine 😀

pipetula
27. srp 2008

Ahojky Holky tak jestli můžu taky se k vám přidám Můj manžel jezdí zatím s náklaDákem,je doma vlastně každý den, ael jelikož jsem se odstěhovali z prahy na vesnici k čáslai a jeho práje stále v praze tak jezdí domů jak mu to finance dovolí (tak jednou za dva až tři dni) nekdy nepřijede celý týden. Zůstává spát u jeho rodičů. No jelikož na té firmě co dělá mu začali dělat pakárnu tak dal výpověĎ a teď to vypadá že půjde zase zpátky na kamion. Jezdil z kamionem už když jsem se poznali, ale to jezdil vnitro a já za ním jezdila autíkem který mi dal a jezdila jsem s ním. Teď máme rpoční dneru a tak to nepůjde a ještě k tomu bude pravděpodobně jezdit mezinárodně. No mám z toho docela obavu bude doma jen víkendy a to ještě k tomu ne všechny oba se bojíme aby se nám ten vtah nerozpadl. No snad ne. 😖 To že neví kdo u nás ve vesnici bydlí mě nějak nevadí, tady ho totiž neviděl jště nikdo!!=)) Myslí si že sem tu sama!!=))

mila01
28. srp 2008

Ahoj holky - tak už to zase začíná.V sobotu ráno máme jet s bandou do Jablonného v Podještědí do penzionu - už mi Vojta oznámil,že sice by měl být na víkend doma,ale v sobotu odpoledne musí všichni někam jet kuli školení.Ale prý se nemám bát,jenom na chvilku a pak hned vyrazíme.No jsem nasr.... jak zákon káže.Já se fakt zbláznim. 😠 😠 😠

Pipetula - vítám tě mezi nás.Nebudu ti lhát,je to těžký,takle bez chlapů,ale o vztah se nebojíme.My jsme s manželem spolu 10 let a prošli jsme si různýma věcma a víme,že chceme být spolu a že jeden žijem pro druhého ( ikdyž většinou odděleně ).Ale pokud máte pevný vztah,na rozvod to není.

debra
28. srp 2008

mila môj muž sa školeniam vždy úspešne vyhýba 😀 síce nevm ako to robí,ale vždy to dokáže tam neísť,tak napr.2 roky sa už vyhýba školeniu na adr,nexce tam ísť,lebo potm by musel vozit výbušné látky 😲
inak dnes prišiel na Slov,a hneď mu volala nex nejak natiahne čas,lebo zaj je sviatok,aby ho neposlali preč,a okrm toho je sviatok ešte aj v pond,tak ak správne predpokladám,tak by bol doma 4 dni 🙂

kika050
28. srp 2008

Dobrý den.
Babenki pridám sa k Vám ak môžem. mne môj muž odišiel dnes ráno 😖 Aby na sviatky nebol na Slovensku som zvedavá kedy zase príde..
😔

kudrlenkaa
autor
28. srp 2008

Ahoj holky, tak dneska přijede taťka skoro po 14 dnech a klobouk dolů před vámi, kterým nejezdí každý víkend domu. Doufám, že už se nám to dlouho nestane. Byla jsem jak tělo bez duše. Dokud jsem pracovala, tak jsem to tak nebrala, ale jak jsem doma, tak je to hrůza. Daníik se naučil řikat táta, když mám telefon u ucha´ 🙂 V sobotu jedeme na dovču, tak si ho taky tatínek užije.

katka755
29. srp 2008

ahoj kudrlenka.to je super ze uz ho mate doma nas sa vrati zajtra po 5tyzd. tak si predstav ako sa nanho tesime my.
kika a pipetula tiez vas vitam je super e je nas tu stale viac.....

mila01
29. srp 2008

Kudrlenka - moc vám to přeju,ale bez skrupulí - také vám to závidim,já bych taky chtěla mít taťku zas doma na dovolené 😀 .Užijte si to.

Náš taťka je v Čechách,zrovna si vyzvednul to fungl nové auto,z čehož je nadšen,ale stojí na nakládce a vůbec neví,kdy přijede.Ani kdy ítra vyrazíme.Večer psali známý,že tam máme být do 10,kuli rezervaci pokojů,tak to ani náhodou,takže nám aspoň vyzvednou klíče - se divim,že s náma ještě někdo jezdí,že se na nás nevyprdnou,jsou s náma jen problémy. 😠 ☹

debra
29. srp 2008

ahojte...no mám smutnú správu,môj manžel nepríde domov,šiel do Čiech a z tade pôjde bohviekde ☹ ☹ a my sme sa naňho s malou tááák tešili...ani on nebol z toho moc nadšený,ale čo už? 😖

malej sme sľúbili,že ešte koncom prázdnin pôjdeme do BA do dinoparku 😒 no xúdiatko,sa tešila a teraz...
škoda,že nemám vodičák,by som sa vybrala aj sama s ňou na aute

mila01 my sa už radšej nikomu nesľubujeme,že prídeme,lebo aj tak neprídeme 😀

greta24
29. srp 2008

Debra, my ideme do Dinoparku zajtra 🙂 Nas tata je teraz doma 4 dni, lebo su sviatky, tak si to uzivame 😉

kika050
29. srp 2008

Hmm to máte fajn že cez sviatky je doma u nás to neplatí či je sviatok na Slovensku hlavne že vonku nie je a môže sa ísť 😖.
Môjho mužíčka nejak neviem nahovorit na výlet veľmi by som šla ale tak na dlhší víkend alebo tak..
No zatial sa mi to nepodarilo zatial len u rodiny a tak.Ale veľmi by som chcela do nejakého hotela kde nemusím varit... 😵 😵

maca28
29. srp 2008

ahojte,pridavam sa k vam,nas tato je v spanielsku,aspon jeden z nas ma exotiku :( a ja sa idem zblaznit s dvoma deckami,hadam si zvykneme na nejaky rezim..

debra
29. srp 2008

ahojte,maca28 a tvoj muž už dlhšie xodí na kamióne?a na ako dlho?

greta záááávidím vám,že idete....aj ja xcéééém ísť,malej musí stačiť,že ju zaj beriem do mesta na nákupy 😒 možno nabudúce pôjdeme 😖

o dva týždne je u nás jarmok,tak aj tam sa trošku zabaví 😉

maca28
29. srp 2008

debra,no pracoval tri roky na kamione,potom rok bol zamestnany na slovensku,splodili sme nase slniecko a v stredu siel na kamion o5..

jaa
29. srp 2008

Ahoj holky.
Jste tu ještě nějaká???
My máme tatíka v Anglii.

keba
30. srp 2008

Čauky holky tak se hlásím k vám!!!opuštěným...i já mám manžela kamionáka tudíš jsem většnu šasu s dětmi sama....

zuzitka
30. srp 2008

moj chlap jazdil na kamione ale ked sa narodil Samko, tak som mu to zatrhla 😅
som povedala ze nebudem sama doma, ze to ho vlastne ani nebudem potrebovat, ked ho uvidim 2x do mesiaca....
😠

debra
30. srp 2008

zuzitka veľmi správne 😀
aj ja by to môjmu mužovi zatrhla,ale viem,že nemôžem,jednak ho táto práca baví/on odmalička sníval o kamiónox,ako bude na nix jazdiť atď/ a jednak potrebujeme tie peniaze,čo zarobí/xceme prerábať a rekonštruovať rodič.dom/takže tak 😒

a kde inde tak dobre zarobí ako teraz?aj mne je z toho nanič,že čo je to za život,stále sme od seba,ale keď si na druhej strane zrátam aj pozitíva,čo táto práca prináša,tak som tixo 🤐 😀

ale určite by mu to zatrhla,kebyže sm na všetko sama,ale bývam s rodičmi,takže sa aspoň necítime s Viki tak samé 😔

katka755
1. zář 2008

ahojte baby tak my uz mame tatika doma od soboty uzivame si to naplno asi ostava 10dni este to nieje iste no menej nebude ked tak viac.... hmmm aj ja som sa snazila zatrhnut ale on chcel on sa rozhodol a je to nepomohol ani moj plac a prosenie,lubim ho a tak sa s tym snazim zmierit a vlastne od kedy tam je som zistila ze praca kamionaka nie je az taka hrozna ako ju vela ludi opisovalo,no nie ze opisovalo ako skor na to nadavali ze kamionista nie je nic horsie no zistila som ze horsia je este praca v bani a praca vo vyskach.... je proste tam a ked sa niekomu ma nieco stat tak sa mu stane aj ked pracuje doma....
najprv sme boli u svokrovcov,nechcel stamad prec no teraz ma iny nazor,cakame az splatime aulo a potom chceme byt tak som aj rada ze je tamlebo inac by sme sa nemohli osamostatnit
tak dufam ze az to vsetko bude ze aj praca sa mozno zmeni ze ho to mozno prestane bavit...
utekam ja mam prece az az ked som sama tak sa nudim a teraz len stale nieco robim,co uz hlavne ze ho mame doma....

pipetula
1. zář 2008

No my jsme s manželem ztrávili zase hezký víkiend a ted jsem přijela domu a on zase jezdí ani nevím jestli přijede zítranebo pozítří. Dělá nám takové přepadovky. I když taky čtu že jste na tom po většinou hůř no mě to začne za chvíli až zase přjde z náklaďáku na kamion no. ☹