• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Manžel "kamioňák"

1. června 2016 
Ahojky Emi, vítej :wink:
Jo jo, je to těžký. Tatínkové ani nevidí, jak nám dětičky rostou. My tedy máme taťku častěji doma - jezdí jen 7,5 tunou a většinou Německo, ale přijede, vykoupe se, vyspí a jede...
31. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
vitaj eminkaa :slight_smile: . Damy pekny piatkovy vecer,
31. črc 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Marti.
Ty jsi byla miminko mamutek :slight_smile: .Asi jsi si vzala to,co bylo pro sestřičku a na ní už nezbylo. :frowning2:Jinak malá ve 2měs.5800 a 61cm. :wink:

fridi.Tak to jsi měla prcka. :wink:Nella měla 3500g a 51cm.A já 48kg a 152cm. :grinning: :sweat_smile:
31. črc 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti.Škoda :frowning2: .Myslela jsem,že v něm bude Krištůfek běhat. :frowning2: Sejít by jsme se v tom \Kolíně mohly. :wink: Domluvíme se. :wink:
31. črc 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, no já měla prcka. Měsíc před porodem mě postihla nějaká viróza a od té doby nepřibíral :cry: :cry: :cry: . Ale ven se rozhodl jít sám. Věděl, že venku mu bude líp :slight_smile: . Já jsem celé těhotenství měla na h...o.
Ve čtvrtém měsíci jsem začala krvácet a nesměla nic dělat :angry: :cry: :angry: . Ze dne na den skončit v práci a ležet. Jelikož jsem od dospívání měla problémy s hormony, tak jsem při těhotenství přibrala 35kg. Byla jsem MAMUT :cry: :cry: :cry: . No tak vlastně ještě jsem. Před těhu 168cm a 68kg. Kéž by se to vrátilo :frowning2: . Furt mám o 18kg víc než předtím. No co vám budu povídat, prostě hrůza :confounded:
31. črc 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fridi.To se ještě srovná :wink: Já mám taky ještě 7kg nahoře. :frowning2:

Jinak jsem koukala,že jsi se ještě přidala k zářijovkám :slight_smile: Ale jsme ted víc na FB.Škoda,že jsi nepřišla už dříve. :slight_smile:
31. črc 2009 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé.19.9.jsem měla TP dle UTZ.malá byla velká,tak mi to šoupli.Ale jen trochu.Jinak byla větší o 2-3 t.Amáte stejný bazének.My ho koupili malé v Chorvatsku. :wink:
31. črc 2009 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO A MÁLEM BYCH ZAPOMNĚLA...MALÁ UŽ SAMA CHODÍ...... :wink:
31. črc 2009 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nelince gratuluji ke krůčkům :wink:
My furt nic a ani nelezem, ale pokrok - už se o mě zvedá a to pořád a je na mě nalepenej jak klíště :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. srp 2009 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no marti457 mas sa co obracat vsak?Mas to perne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Neboj ked sa stavia, co chvila sa sam pust a bude behat . A Nelinke blahozelam Jaa uz behas za nou ako vrtula co? Fridi , kila pojdu dolu neboj, . A ked nie budes fesula aj s kileckami ,Ja tiez nie som pierocko,ked som si povedala , ze obmedzim sladke, lebo to mam rada, mala som na to este väcsiu chut. Teraz je teplo, berie mi menej a mohlo by to tak zostat, ale ako sa poznam nezostane :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, díky moc za podporu, že kila půjdou dolů :slight_smile: Ale bohužel se to nějak zaseko a to si nemyslím, že nějak moc jím :unamused:
jaa: jo jo, přidala jsem se k záříjovkám :grinning: . Ale FB fakt ne, tam mě nikdo nedostane. Mám zákaz od manžela, aby se nám do pc nenatáhly nějaký "FUJ". Byla jsem chviličku zaregistrovaná na Badoo a doteť mi chodí hrozně spamů. Tak fakt radši ne. Nejsme s manželem žádní počítačový experti, tak to radši nebudu pokoušet :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak gratuluji k cupitání, je to šikulka :wink:
1. srp 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky.Děkujem za gratulace.Ted mám oči na stopkácha a ruce v postřehu. :sweat_smile: :grinning:

A,nově,když chce,tak říká EEEE a pakkadí,nebo čůrá.Dneska na koupálku říkala EEE a vyčůrala se.Pak stála asi 10 min, u bazénku a začala říkat EEE,ale vzhledem k tomu,že už kadila předtím dvakrát,tak jsem se nevzrušovala...Nooo a pak byly bobky na trávě.Malá ukročila do boku a zkoumavě na někoukala, cože to z ní vypadlo. :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaa , tak nelis je sikulka :slight_smile: Som sa zasmiala tomu jej skumaniu, predstavila som si ju zivo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2009 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, holky v albu fotky ze svatby Bylo super. I počasí vydrželo. :slight_smile:

Marti, gratuluji Nelince ke krůčkům!!! :sweat_smile:
2. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Martimil, bylo krásně a svatbu jste si určitě moc užili. Moc vám to všem slušelo a Kryštůfek je pěknej velkej chlapák :wink:
3. srp 2009 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekny den mamulky :slight_smile: Krystof aky druzba na paradu.Dnes zase horko,ideme k vode , prajeme dobry tyzden . :wink:
3. srp 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,tak jsme tady zase po dlouhé době:slight_smile: jakpak se máme?
3. srp 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
omlouvám se, že mám zas tak pitomej dotaz.Náš malej Tomášek je hrozně živej a před chvíli jsme ho krmili a při krkání sebou tak škubnul že mi vypadla hlavička z rukou a rychle mu spadla dopředu..nepláče a je v klidu,jen se chci zeptat,jestli mu ti může ublížit,vím že kdyby mu spadla dozadu tak je to velice nebezpečné
3. srp 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo,já sem pitomá
3. srp 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky balisku, vůbec nejsi pitomá. Takových šoků ještě zažiješ, myslím, že to je dobrý - určitě kdyby mu něco bylo, poznáš na Tomáškovi něco.
Určitě každé mamině spadlo dítě z postele nebo z gauče, mě už oba kluci taky žuchli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děti jsou hrozně gumový :sweat_smile:
3. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a balisek mozes robit cokolvek stane sa nieco vzdy, i ked budes pri nich stat. To by sme museli byt aspon trojmo aby si nieco nespravili, presne ako vravi marti
3. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Balisku, Kryštof mi to už taky udělal. Někdy, ať se snažíš sebevíc tomu nezabráníš. Ony jsou, ty děti, ještě nestabilní.

Jinak u nás dnes noc katastrofa - úplně nejhorší. Trápily nás prdíky. Teď usnul a spí mi na prsou.
4. srp 2009 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás jsou noci od 3 měsíců katastrofa, ale ta dnešní byla snad taky nejhorší - jestli zuby nebo co ?
4. srp 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedy Marti :frowning2: Já mám ale výhodu. Když v 8 hodin usnul, tak jsem to zalomila s ním. To Ty bohužel nemůžeš.

Kdy jedete do toho Berouna?
4. srp 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra vyrážíme, ještě nemám nic zbaleno a prádlo na šňůře :frowning2: Lukášek mi nedovolí nic dělat, najednou vyžaduje hrozně pozornosti a pořád si něco vyřvává :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lukáš musel odjet ráno vyřešit nějakou pokutu, kterou dostal někdy v únoru v německu ( tehdy myslím pouze 100Kč) a už mu přišel 3. dopis, kde už se to vyšplhalo na 130 tis. V tý jeho práci s tím vůbec nic neudělali - vyprdli se na to :angry: přitom jim to pořád připomínal :angry: :angry: :angry:
4. srp 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, když se daří, tak se daří :frowning2:

S tou pokutou to je k vzteku. Aleš dostal, ještě na mrazáku, 250€ za přetížení. Zaměstnavatel to taky neřešil a nakonec plati 1500€. Od firmy to nevymůžu, i když mi Němci napsali, že to fakt bylo za toto. Ale on se k tomu nemá a firma má dluhy kam se podíváš :frowning2: :angry:

Kdyby jsi potřebovala, tak se ozvi. Ono i s Němci se dá vyjednávat. Záleží na tom, zda je to Policie nebo BAG.
4. srp 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ju, děkuji moc. Jsem zvědavá s čím přijede. Už mi psal, že jede na firmu, ale že to vypadá bledě :frowning2:
4. srp 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti drzim palce. A napis ako to dopadlo
4. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to Lukášovi zaplatí zaměstnavatel, měl prý ale keci, že je to poslední pokuta, kterou platí. Přitom to byla jejich chyba. Když jel Lukáš do Německa, nedostal s sebou ten papír o dovolené a to po něm v tom Německu chtěli a dali mu zatím jen tu stovku s tím, že přišel první dopis, kde se měla pokuta doplatit. Na to se v práci vyprdli a pokuta se vyšplhala u Lukáše na 4250 Eur, ale stáhli to na 1656 Eur a to jel ještě s jedním řidičem, kterému to stáhli na 1000 Eur. Má se to zaplatit do 31. 8. tak prý zaměstnavatel zaplatí hned tu menší částku a tu větší bude splácet.
Hlavně, že to nemusí platit Lukáš :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zítra ráno odjíždíme na tu Berounku tak snad bude krááásně :sunglasses:
4. srp 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek