Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

katarinka1107
3. zář 2009

presne ako vravis fridi 🙂 . A pekny den maminky 😀

catrin1
3. zář 2009

ahojte potrebovala by som vedet ked vasi manzelia dostavaju diety.kde ich dostavaju na ucet alebo ako to funguje...???potrebujem to vedet kvoli uveru..vo vub banke nam povedali ze beru do uvahy aj diety ale muz ich nedostava na ucet

ppperla
4. zář 2009

Ahojky holky, procitam vaší diskuzi. Muj manžel byl taky kamionař. teda , je kamionař, ale uz s ebudu rozvadět. obdivuju vas co na to máte nervy. já vztah ukoncila po 7 letech a po rocnim manzelstvi. mame tri leteho syna, ale tim jak neustale jezdil a otocil s emi doma jen o vikendu na jeden dentak s emi desne odcizoval a najendou tu vedle me stal cizi chlap a ne muj manzel Musela sem to ukonci t a přestat se trápit. přeji vám vššem abyst eměly sílua zvládly to . Já už ziju vtom ze radsi budu jest suchej chleba a mit chlapa doma, nez nemit chlapa vlatsne vubec doma abyt pritom zadaná. Te dmám přítele o 8 let mladsiho dodelava skolu. chcem spolu hne dpak bydlet, tak uvidime. ale rozhodne kamionaře uz neeeeeeeeeeeeeee. a zadneho chlapa co je pryc od rodiny .

jola2
4. zář 2009

catrin1: manža dostává výplatu patnáctého na účet a diety dostává taky na účet koncem měsíce. Ale když chci nějaké potvrzení od firmy tak mi tam napíší jen kolik si vydělá na výplatu (někdy má na dietách víc než na výplatu je to bordel bo se mu to nepočítá do důchodu atd. firma asp. nemusí platit takové daně)

fridinka:jj prvně se věnuji dětem kašlu na to jestli je binec nebo neni. Minule jsem taky myslela že mi že mi z toho trefí a ta přectava že přjde super kámoška 😀 natáhli jsme si na zemi deky a pustili jsme si DVD (Jolanka tomu říká že si děláme kino)

ppperla:jj někdy je to fakt hrozný bez manži! On sice pořád slibuje že ještě jeden rok atd. ale moc tomu nevěřím 😒 . Mooooc závidím maminám které uvaří a manža přijede na obídek domů dá si s ní kafíčko a pokecá!

catrin1
4. zář 2009

jola vdaka...moj muz dostava na ucet len minimalnu mzdu to je nejakych 10 000 sk a potom je plateny od kilometra..ale v banke nam povedali ze ked chceme dostat uver staci aj to minimum co dostava na ucet ale zamestnavatel mu musi este na ucet posielat diety tak teraz neviem ako to je...

jaa
4. zář 2009

Mm dostává na účet komplet vše.Jak základ ,tak diety.A pro banku je také směrodatná částka,co jde na účet.Hypotéku si vemte u Spořitelny.Tam berou v úvahu i diety.

ppperla.My jsme manželé 17let a mm jezdí tři roky.Naopak nám toto vyhovuje.Domů jezdí po měsíci as vždy se na sebe moc a moc těšíme.

catrin1
4. zář 2009

jaa a tvoj muz ma aky zaklad ak smiem vediet..dakujem... 🙂

katarinka1107
4. zář 2009

catrin aj u nas je to tak ako pisala jaa, vsetko na ucet a bralisme mensii uver 3r dozadu a vsetko aj s potvrdeniami prebehlo hladko v tej banke ako jaa pisala 😀 . A ppperla asi zavisi od povahy oboh a co ti dvaja chcu. presne ako zas pise jaaa, nechcem po nej opakovat 😀 ale tiez sme si nejako zvykli 3t mimo nas 1t doma, a ak ma byt doma dlhsie,sa tesime, ale zas nerobime tragediu 😝 Lubim ho a on mna aj deti, tak to nejako neriesime, Zvykla som si , ze vzdy sa nieco vy.... ked je prec a riesim to ja , alebo cez telefon , alebo ked pride domov.Damy pekny vecer.

jaa
5. zář 2009

CATRIN.9000KČ

katarinka1107
5. zář 2009

jaa a to sa napocuvame, ake veeeeeelke maju nasi chlapci platy, ale diety sa nerataju do dochodku, ani na marodku, len zaklad, tak super 😠 😠 co? A zaklad ako pluvanec

catrin1
5. zář 2009

jaa vdaka moj muz ma tak isto...tych 9-10 000..sk 😒

jaa
6. zář 2009

katarinka.Jj.Každý si myslí bůhví co.Ale málo která ženská by bez mm vydržela celý měsíc.Za ty prachy je dost velká daň. ☹

Pak,když jsou nemocní,tak jsou bez peněz,to nikdo nevidí. 😠 Já si žádám o doplacení na sociálce.Tak mi dají ještě 2000kč.Alespon něco. 😅

catrin.No ,můj alespon v českých.tak je na tom trochu lépe. 😉

jaa
6. zář 2009

Ale po roce by mu měli zvednout na 12000 a po třech na 15000.Tak bude líp. 😉

jola2
6. zář 2009

čauvec holky tak manža přijel včera domů i s kozlem tak jsme mu tam dělali generálku (byl důležitý jak .... to se musí pořádně a tam to se dělá jinak! 😠 , pořád pedantoval. ) Dneska v osm už opět jel do prič 😒 . Jolanka je na prázdninách (bo mají ještě zavřenou školku) tak jsem tady sama nějak to na mě padá 😢 (nějaká depka bo co!)
S těma prachama je to holky asi všude stejný jak koukám 😝 . Holky jen jsem se chtěla zeptat jednou mi vykládal jeden borec jak se o něj hezky firma stará že má oblečení od hlavy až k patě, perfektní jednání ......., a vydělává si přes 40tis. měsíčně každý víkend doma. Pořád mi to nejde do hlavy setkali jste se už s někým kdo má takový plat?

catrin1
6. zář 2009

jaa no ved hej..a nevies ci s tym zakladom a dietami 15 000 sk ma sancu dostat uver 1 200 000 sk...

katarinka1107
6. zář 2009

ahojte 🙂 . Jola takych borcov je 😀 😀 😀 Neverim, aj ked fi mm sa o noch stara lepsie ako ine, ale az take rozmaznavanie??? ne neexistuje. 😒 teda ja si myslim

martinamil
6. zář 2009

Ahojky, já vůbec nic nestíhám, ale čtu vás.

Jolo, setkala, ale před lety, teď už těžko. Vždy když to někdo říká a pak vypráví dál, tak zjistíš, že vlastně kecá a není tomu tak.

Holky, příští víkend je Truck show v Hradci, kdo jedete? My jen na kukandu bez tahače, bo Kryštof je malý, abychom tam byli celý víkend.

katarinka1107
6. zář 2009

marti , Krystof aky mladenec.

jaa
6. zář 2009

tak holky.MM dělá u firmy LOG-In.Vedení v NEUENMARKTU v Německu.A jeho první výplata i s dietami byla 43000kč.Ale doma je jednou za měsíc.Druhá byla 45000kč.Dál se uvidí...Nikde nečeká,jezdí a hned skládá,či nakládá.Ale jsou pod neustálým dohledem zhora.Dle šéfova jména mají i SPZ na kamionech.je to asi velké zvíře... 😀
Jinak od firmy dostal montérky a boty.Nic víc.Alespon nic neříkal. 😅
catrin.myslím,že by mu tu půjčku dát měli.Třeba budou chtít ještě druhého ručitele... 😉
Marti.taky bych se tam chtěla podívat a i holky.Tak snad tatínka přemluví... 😉

jola2
7. zář 2009

jaa: jj to jde hned vidět že v zahraničí jsou hned jinač ohodnocení. Pracovala jsem chvíli v Rakousku a úplně jsem koukala co tam mají za výhody 😕 . Třeba mají vánoční výplatu (povině to musí firma vyplatit), příplatky na pití, když si tam vyřizuješ přídavky na děti (to si vyřiďte určo se vám to vyplatí (v Rakousku to je 100eu,- na jedno dítě, nechávají si tam manželky i vyplácet mateřskou ) tak ti přispívají na cestu tam i zpátky, atd. Taky jsem manžu lákala do zahraničí ale připadlo mi že se zpíš bál mezi cizí lidi a neuměl moc jazyk, atd....

jinak jsem si vzpoměla že jak jsem tenkrát psala o tom chlápkovi co měl ty hezký love tak to bylo u MOOST+ (nebo tak nějak)

martinamil
8. zář 2009

Marti (Jaa), my tam budeme v sobotu. Určo budeme s Kryštofem nakýblovaní u kluků z doprovodů, případně u Vegáče (modré Volvo - bude soutěžit o nej truck a má za oknem jmenovku). Už plánují grilování, soudek atd. Měla by dorazit i Helča z Německa (dělá doprovody nadměrům). Takže "naše banda" tam bude mít asi 10 aut (jak v soutěži, tak pevné) + mnoho osobáků 😉 Kdyby jste jeli, tak písni sms, mobil na mne máš. 😎

jaa
8. zář 2009

Marti.tak ná m tatík domů nepřijede... ☹ Tak jedině ,že bych se vypravila s holkama sama.Mrknu na mapu,kde je v HK letiště.Tam to asi bude,vid?? 🙂

jola.Cestu mu teda taky platí.Má to 500km.O to další by si musel zažádat on sám a on neumí německy.Umí si říct o papíry,jídlo a pití.Max.ještě požádat o radu,co se týče třeba firmy....Tot vše.Nevím,jak by obíhal úřady.Ale ty úřídavky na 4 děti...ty by se nám fakt vyplatily. 😉

martinamil
8. zář 2009

Marti, letiště je za Hradeckým okruhem. Pojedeš-li od Pardubic, projedeš Hradcem a na okruhu u Baumaxu či McDonaldu odbočíš směrem z Hradce. Je to dobře značené, neboj. http://www.truckfest.cz/

Marti, Jolo s těmi přídavky po není až tak jednoduché. Trochu se v tom vyznám. Aby Ti vznikl nárok na dávku musíš mít trvalý pobyt na území toho státu a být tam min 6 měsíců sociálně pojištěn.

jola2
8. zář 2009

čauvec holky tak vám trochu závidím taky bych se jela podívat mluvíme o tom už několik roků ale je to pro mě moc daleko a ještě ani nevím jestli bude manža doma 😒 .

martinamil:já teda nevím jak je to v německu ale v rakousku jsme tam norm. pracovali (zaměstnavatel odváděl za nás sociální a zdravotní) a ty dávky na děti jsme norm. dostali! Kamarád dokonce tři roky pozadu (což si myslím že je super u nás by se na něj vyprdli!). Dostal nějakých 300tis. což bylo jak v nějakém vidění nemohla jsem tomu věřit. Hned si koupili autíčko 😀

kika050
9. zář 2009

Ahoj Holky.
Neviem čo budeme mi teraz robiť manžel bol 2 a pol roka zamestnaný u jednéj firmy pekný plat aj základ bol dobrý lenže raz mesačne doma.. O to ani nejde ono sa to pekne všetko stíhalo stavali sme doma atk..
Noo ale od minulého týždna dostali výpovede lebo im chceli znižovat platy tak nechceli podpísat novú zmluvu. Tak z jeného dňa na druhý má výpoved z dvojmesačným odkladom ☹ ☹
Vraví že užž mi nik nezaplatí tolko ako tu nejak ani nehladá robotu on ako keby nerozmýšlal on je spokojný ja nervozna..
Plno splátok, bývanie sme v podnájme neviem čo bude ďaléj.
Neviete o nejakéj dobréj firme kde hladajú šoférou?? Ale dobrý plat... ☹ ☹

katarinka1107
9. zář 2009

ahoj kika , jemi luto, neviem o nicom ☹ Dnes je blba doba, ked aj hladaju niekde, tak podmienky nebyvaju bohviekae. To v tej starej sa neda vratit spät?

katarinka1107
9. zář 2009

myslela som , ze ak bol dobry sofer, ci ho nevezmu, aspon za ten isty plat, ale asi som naivna co?

kika050
9. zář 2009

Ahoj Katarínka1107. Tú firmu radšej zrušili prišlo o prácu 80vodičov len sa mi to celé nepozdáva a vlastne nikomu velká firma padla zo dna na den.
Zatial nevieme o nijakéj práci ☹
Neviete ako je to keby chcel íst pracovat do Madarska? Alebo inde do zahraničia ako vodič čo k tomu treba? 😒 😒

katarinka1107
9. zář 2009

no kika dost blbe teda. A ano mas pradvu, je to diven , ze tolko ich prepustili 😠 😒

martinamil
10. zář 2009

Kika, nejsou bohužel jediní. Tady v okolí ukončily 2 velké firmy = cca. 200 aut. A dobrý plat? Co je dnes dobrý plat? Ty co řidiče berou si diktují své podmínky, bo řidiči jsou. Své podmínky znamená nejčastěji nižší platy ☹((