Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

jola2
10. zář 2009

kika050:to je fakt hrozné něco podobného se nám stalo minulý rok ☹ . No manžova firma teď nabírá bo je řepná kampaň a potřebují řidiče aspoň na tři měsíce brigádně a když jsou dobrý tak si je už nechají (za tu kampaň poznají kdo je v poho a kdo ne) Jezdí tam se sklopkama, cisterny a nějaká plachta. Nevím ale jestli ti to pomůže jsme tady z jižní moravy. Ta firma se jmenuje Vapas tak koukni na net uvidíte 😉

kika050
12. zář 2009

Ďakujeme Vám všetkým 🙂Skúšamemanželovi nejakú tú firmu ale on ako keby nechcel neviem je to s ním Ťažké skúsim ☹ ☹ To je to že platit sa všetko musí takže musí íst dakde ja neviem čo bude ale hádam príde na to že predsa len to kamionovanie nemôže hodit za hlavu 😒 😒Máme dve deti a tak však z čoho budeme ☹

katarinka1107
13. zář 2009

tak peknu nedelu prajem , mame doma tatina tak som len na skok 🙂

jola2
14. zář 2009

čauvec holky tak jsme měli taťku od pátku doma 😵 . Dva dny makal na baráku a v neděli jsme lebedili (no přijela náštěva tak to nebylo tak jak jsme si to přectavovali ale dalo se). Ještě tento týden a začne kampaň tak to bude doma a střídat se na noční a denní tak ho budu mít u sebe 😀 . O víkendu jsem byla ráda že je doma bo malé roste první zoubek tak je protivná tak aspoň podrndal 😀 .

Martinamil:jakej byl fest???? Koukali jsme s manžem na ten odkaz co jsi tu dala a bylo to moc hezké 😉 .

martinamil
14. zář 2009

Jolo, bylo fajn. Kryštof byl v zumní kombinéze a úplně fascinovaně čučel okolo. Až nás oba bolely ruce. Tady pár foto, co fotil kámoš http://picasaweb.google.cz/GlobeLIAZ/CzechTruck... (my jsme na 42 - oba v černé mikině). Bylo tam dost přátel, takže to mělo i druhé kouzlo 😅

marti457
14. zář 2009

Ahojky všichni, dlouho jsem tu nic nepsala 😨
Musíme se pochlubit - Lukášek dělá pokroky, místo lezení se šoupe po zadečku, ale už jde na nožičky a jde mu hezky chození - sice ještě za ruce, ale je to pokrok a hlavně začal během chvilinky 😉 tak teď už to půjde.

Martimil to jste si to pěkně užili, cu a Kryštůfek taky 🙂 to je dobře, než pořád "sedět" doma na zadku a nikam nevyrazit. Co vůbec vaše cvičení s Kryštůfkem, chodíte ještě? Asi jo, co. Nás dneska pochválili, ale řekli, že to cvičení máme napsaný tak ještě musíme chodit, ikdyž už s Lukáškem ty cviky nejdou - kazí to, už si rovnou stoupne, místo aby šel postupně a s tím už se nic neudělá.

Teď jsme měli zase slavící víkend, Kubik s mým tátou a se švagrovou slavili narozky. Kubíček 3, švagrová 35 a taťka 54. Tak teď budem zase odpočívat 😀 příští měsíc mám zas já narozky (29), moje mamka nar. a Lukášové svátek.
😝

jola2
14. zář 2009

marti:super fotky až přijede manža tak mu to určo ukážu bude rád 😉 . Ten piknik bych si taky dala říct (toho jídla tam 😀 )

katarinka1107
14. zář 2009

cau babulky 🙂 tak marti, foto super, nas Jurasek uneseny 🙂 🙂 Jaka scania , jaky kenvold (jeho rec) 😀 😀

jola2
14. zář 2009

holky tak dneska jsem měla strašný šok´! Manža mi poslal na tel. fotku jeho kamaráda jak se vyboural (kabina úplně zdemolovaná no fuj) a já si zapoměla doma telefon. No a on mi tak desetkrát volal jestli jsme vyděla tu fotku. Přijela jsem domů a zkontrolovala telefon. Měla jsem tam plno nepřijatých hovorů a první na co jsem se podívala na tu fotku! (celá firma má Premka) Na fotce zdemolované Premko tak co mě nenapadne že se to stalo našemu taťkovi a že mě určitě volal že je v nemocnici nebo něco takového 😢 a posílá mi fotku jeho auta. Naštěstí se to vysvětlilo ale teď se mi z toho chce ještě brečet!!!!!!!!! 😒

katarinka1107
15. zář 2009

joli tak ti manzel daval vcera sokovu terapiu , co? sa ti necudujem , ze sa ti chcelo revat, ja by som sa asi zlozila tiez . Pekny den mamulky

martinamil
15. zář 2009

Holky, kdo chcete kupovat otočnou autosedačku Axiss (dítě se upevní natočené ke dveřím a pak se přecvakne do polohy po směru jízdy - patent firmy Bebe Comfort + Maxi Cosi) tak v MyToys mají právě akci. Normálně se prodává okolo 8000 kč nebo 350€ v Německu, teď je za 249€ + poštovné - do ČR 11,95€ na Slovensko 15,95€

http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.ba....

Já se chystám do Norimberka ve čtvrtek nebo v pátek. Mají tam i plno jiných věcí právě v akci.

jaa
16. zář 2009

Marti,ta vypadá super.
My jsme koupili do 18 kg Inglesinu MP.Chci ji co nejdýl vozit protisměru jízdy.

jola2
16. zář 2009

Marti:ta vypadá moc hezky a super ale mi už máme po Jolance Maxi cossy stála tenkrát 6000 😀 (před 4roky) . A to může být otočené jen když stojí auto nebo i za jízdy?

martinamil
16. zář 2009

Otočená je jen při usazení dítěte a kurtování. Na jízdu se pak přecvakne zpět.

Marti, já si neumím představit, že bych mohla tak dlouho vozit Kryštofa v protisměru. Už teď má nožičky skoro na konci sedačky (Zbývá 5cm) a to máme jednu z největších.

katarinka1107
16. zář 2009

sedacka je paradna 😉 my mse dnes boli obzerat uz väcsiu kategoriu juraskovi od9-36kg nasli sme . Teraz mame MAxi Cosi od9-18. A mame doma tatina , na 2t sa tesime 🙂

berenika39
17. zář 2009

ahoj holky, manža sice není kamionák, ale momentálně pracuje mimo, cca 3 měsíce. vždy po-čt je pryč. prcek je jenom se mnou, brácha poletuje a bydlí u nás jen na jídlo 😀 😀 , babičky nula, daleko. strašně se na mě ted zafixoval (ne brácha, prcek 😀 ), je jak magnet, byl vždycky společenskej, ale ted nechce nikoho, jen mě. tátu miluje,když je s náma, chodí s ním i do sprchy, ale jinak je to celkem problém a mě to mrzí, jak to řešíte? děti nejsou na vás tak přilepené, když jste s nima samy?

jaa
19. zář 2009

Marti.Ale ta naše autosedačka je od 9-18kg.Je obrovská.Nella má skotro 80cm a ,když ji má na pátou skoro ležící polohu,tak má nožky taky na opěradle,ale,když ji to dám do sedu...je tam místa dost.Je to mega sedačka.Sama s ní mám,co dělat,když ji náhodou potřebuji vyndat...Ve vajíčku nejezdíme od 6m.Už se do něj nevešly nožky.
http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=709186

To je ona 😉

jaa
19. zář 2009

Ted zase mluvil v tv nějaký odborník,že se mají děti v protisměru vozit,coi nejdéle.Při autonehodě totiž vznikne jakási klec z opěradla a autoseačky.V severských zemích jsou už výrobcem homologovány takové autosedačky do protisměru rovnou od výrobce aut.A vozí je v nich až do 36kg.Montují se místo jednotlivých sedadel.

jaa
19. zář 2009

bereniko.Malá je společenská a má ráda lidi kolem sebe.Tím,že ji kojím,tak se na mě lepí pořád... 😀 ted ji bude rok a chce se pořád chovat.Tátu neviděla,už 6t.

jaa
19. zář 2009
jola2
22. zář 2009

čauvec holky tak mi máme taťku doma 😵 mají teď kampaň takže jezdí noční a denní a každý den je doma bude to tak asi do prosince 🙂 .

jaa:jejda tak dlouho a kdy se vrátí? A kde je? Venku??

jinak sedačku teď neřeším. Nezáleží jestli čouhají nožičky ale nesmí přesahovat hlavička nad sedajdu. A jak už jsem psala až to příjde tak vytáhnu z půdy po Jolance 😉

Berenika:malá měla období když uviděla někoho jiného než mě tak strašně plakala teď je taková malá cikánka jde ke každému a na mě si vzpomene jen když mě vidí 😀

jaa
22. zář 2009

jola.Nám už senevešla,ani hlava.Tak jsme kupovali v 6m novou.Musí se hlídat i pásy.Mají být 1-2cm pod ramínkem a my je měli už víc.
Tatík je v Neapoli a snad dorazí v pátek v noci,nebo v sobotu ráno..

jaa
22. zář 2009

Jola.Nemáš v plánu dát nějaká aktuální fota do alb??? 😅 ,nebo nějaké přidat??

marti457
23. zář 2009

Ahoj Holky, u Prahy dnes ráno kolem 9 havarovali 3 kamiony, přesněji u Brandýsa n. L. Nezůstal tam někomu v koloně nebo nedej bože přímo někomu nabouranej manžílek? My máme taťku ještě v Německu a tchán ráno z německa dorazil - tak ty tam nejsou 😉
A jinak jak se máte? My měli teď vinobraní, pěkně jsme si ho užili, manža mi dorazil až druhý den 😅

katarinka1107
23. zář 2009

zdravim babulky uf marti teda si nahlasila spravy, my mame tatina nastastie doma 🙂 este do nedele ,

jaa
23. zář 2009

Náš je v Brindisi. 😉

jaa
23. zář 2009

Umíme nová slova:::::amba-hamba,umí se umýt a meje ostatní,češe nás i sebe.nosí si boty a chce je obouvat,zkouší se krmit lžičkou.Co chce dostat,o to si umí říct. 🙂

marti457
23. zář 2009

Jaa Nellinka je moc šikovná 😉
S tím krmením - náš malej chce pořád sám jíst a nají se, má něco pod sebou, něco na sobě 😀 zato náš Kubik (3roky) se pořád rád nechává krmit - aspoň je čistej po jídle 😀 😀 😀

jola2
24. zář 2009

jaa:jj už dlouho mám vplánu dát nové fota 😉 včera jsem si koupila nový foťáček tak to napravím jen teď máme nějak celý týden ulítaný pořád se někam chodí a vyřizuje už ať se to zklidní.V sobotu má Jolanka vystoupení tak budeme mít doma včechny babičky no prostě plný barák a pak už by se mělo zklidnit
😝. Nelinka je šikulka 😵 mě malá říká baba,tata,mama,grrrrr,t, ale to je takové to žvatlání že ještě neví co říká 😀

Leontýnka má venku zub!! Vůbec neplakala ani teplotka byla moc hodná 😵 To Jolanka řvala jak tur jen na rukách těch plinek pokakaných no hrůza!!!

marti:máte vinici??? Že jste měli vinobraní? Nebo se někde konalo? 😀

marti457
24. zář 2009

Jola můj děda si založil malou vinici na zahradě - krásný hrozny, ale než dozráli tak asi shnily nebo nevím co se to s nimi stalo, že měl děda asi jen ze dvou keříčků víno tak jsme jen ochutnali 😅 Vloni a předloli si i vyrobil pár sklenek vína a docela dobrý 😉
Ale jinak jsme byli v pátek na vinobraní na Mělníku kvůli Kubikovi, protože tam z toho dělaj pouť se samýma kolotočema a v sobotu jsme byli u nás v Roudnici, tady je to lepší 😉 Teď je i v Litoměřicích, chtěla jsem tam, ale MM jede dnes večer do Belgie.
U vás se nekoná vinobraní?