Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

martinamil
1. říj 2009

Lenko, máš pravdu. Znám to z obou stran. Párkrát jsem seděla i za volantem toho velkého a je pravda, že procento blbců kamioňáků a blbců osobáků je stejné, jen ty kamiony jsou víc vidět. Ale je pravda, že dnes za tu Jižná spojku mohl řidič kamionu. ☹ 😖 😠

jola2
1. říj 2009

čauvec holky!!!
Marti457:jejda to je hrozné co se stalo MM!!! Ještě že mu fakt něco neudělali!!! To jsou takové K.vy!!Taky se mě vždycky zastaví srdíčko když slyším něco podobného jak třeba zastřelili toho kamioňáka kvůli pár litrům nafty! Manžovy jen dvakrát vybraly naftu 😒 naštěstí to nebylo moc a nějak to rozepsal (mají to nějak přes počítač, že technik se jim napýchne na počítač a zjistí kolik proteklo motorem a kolik je v nádrži aby s tím nekšeftovali) Bo policii nahlásit by to mohl až by to přesáhlo 5tis. No mají tvrdý chleba ti naši chlapy. A jak píše Martinamil taky ve mě vždycky vře krev jak někdo říká pos...ní kamioňáci! Ale kdyby jich nebylo tak by si neměli ani čím vytřít zadky!!

jola2
1. říj 2009

Marti457:ještě jsem ti zapoměla napsat že máme hafo vinice 😀 zbírání moc miluji! Sejde se vždy celá rodina a je veliká sranda a já vždy sním hafo hroznů 😵 Taky miluji burčáček ale jen náš jednou jsem si koupila kdesi ve městě a to jelo kolem burčáku tak jen možná z rychlíku 😀 .

Zítra se pokusím konečně dát nové fotky 😉

lenkavano
1. říj 2009

martinamil jo s tou Jižní spojkou to je pravda.a ty máš papíry na kamion?já jen na osobák ale jednou jsem ho řídila asi 10km.naštěstí to byl automat.ale docela jsem se klepala vadilo mi jak se klinká ze strany na stranu.ale u manži jezdí pár kamionaček což teda obdivuju.

martinamil
1. říj 2009

Lenko, už jsem to tu psala dříve. Ano mám papíry na všechno, včetně busu s vleky 😉 a to měřím jen 156cm

řídit to není vůbec problém, je to stejné jako osobák. Jen je potřeba si zvyknout, že máš za sebou 15m a 40t váhu. Tedy fakt nezabrzdíš na fleku.

lenkavano
1. říj 2009

Ježíš to si dobráááá to před tebou smekám klobouk.a jak půjde manža na mateřskou tak ty půjdeš jezdit?a takhle malinká....jsi v té kabině vidět?no to bych nečekala. 😅

katarinka1107
2. říj 2009

martinamil je nasa vlecna lod 😀 Ja by som to soferovat nechcela , sa velmi bojim 😒 Ja len osobak, aj to mam obcas hruzu a des. A inak pekny den mamulky. A ako to martinka (mil) napisala, co sprava, ze naburany kamion a vodis zraneny , ja uz mam husiu kozu ☹ . A tiez mi vadili tie vety typu: ze sa len vozia a sedia na prdeli 8-a mam epenez jak supek , ale uz som si zvykla, zajdem sem a tu sa vsetky pekne púochopime 😉 😉 😉 🙂

lenkavano
2. říj 2009

ahojky holky já jsem taky ráda že uřídím osobák 😉 jezdím dobře ale manža se se mnou bojí,prý jsem jak uragán a nikdy neví co mě napadne 😀 😀 .nechápu ale je fakt že někdy bývám trošičku zbrklá. 😝 Marti přečetla jsem si konečně tvé starší příspěvky o tom co děláš ted už vím že když pujde tvůj manžel na mateřskou tak kamionem jezdit nebudeš.ale že mi to trvalo vid 😝 .ale opravdu tě stejně obdivuju.

martinamil
2. říj 2009

Lenko, autoškola byl takový hec a baví mě to. Ale asi proto, že to dělat nemusím. Vše má své.

Katarinko a Tvůj muž ve volných chvílích nepřehazuje peníze vidlemi, které za to jednoduché řízení vydělá? Vždyť to přeci dělá každý kamioňák 😀 😀 😀

Tak jsme se zasmály 😀 teď praxe. Aleš se vrátí zítra ráno a odpoledne máme Vítání občánků a v pondělí jede do NL.

lenkavano
2. říj 2009

martinamil my se v těch penězích úplně topíme už úplně lapáme po dechu 😀 😀 😀 😝

lenkavano
3. říj 2009

Ahojky holky kde jste všechny? 😉 dnes je krásně vidte? 😅 konečně. 😝

marti457
3. říj 2009

Ahojky, je krásně až mě to zaskočilo 😲 jedem dneska do Chomutova a od včera připravené oblečení a měním to 😀
Přeji hezký den

katarinka1107
3. říj 2009

cau babulky, ja som sa dnes oblozila tymi euracmi a len tak som si v nich lezala, a lestila s nimi okna 😀 😀 😀 😀 . Aj tu je kraasne , jurka som vzala na golfky, mal chripku, tak sme sa poprechadzali, zatina mame na cestach , a baru u spoluziacky tak som si vas dosla okuknut, co mate nove, A marti(mil) aj tvoj tie penizky prehadzuje vidlami ?😀 😀 😀 😀 😀 😀 . pekny den

lenkavano
3. říj 2009

Holky co je dnes s vámi?máte doma manžílky?já ne 😢 😢 až v úterý a zítra jen na skok kvůli Kubíčkovi.

jankabambulka
3. říj 2009

ja áno . mne prišiel nečakane o 3 dni skôr 😵 😵 a mňa nič lepšie nenapadlo keď vkročil do dverí ako: a ty tu čo robíš??? skoro som na riť spadla 😀 😝

jaa
3. říj 2009

janka.tak tohle se mi taky stalo. 😀 Volal,že je v Anglii a ,že přijede až za týden...a během chvilky odemykal...To byl šok...Jsem mu řekla,že se má dopředu ohlásit,jinak mi vyplaší milence. 😀 😀 😀 😀 Ted byl doma týden a v pondělí frčí asi do Švédska..
A,já jsem mu taky připravila na ráno šok...Nechtěl odvézt auto do garáže...Tak jsem počkala ,až usne a pak jsem ho tam odvezla 😅 😅 .A,to jsem mu ještě předtím řekla,že mám tušení,aby ho koukal odvézt,nebo že nám ho někdo ukradne...Tak se těším na ten pohled z okna....Ránooo. 😀 😀 😀 😀 .

jola.Děkujem za aktualizované fotečky.Jsou krásné.. 🙂

lenkavo..Co tvoje fotečky????Budou nějaké??? ☹

katarinka1107
4. říj 2009

jaa ty si ale cislo 😀 Som zvedava , aku jeho reakciu nam opises 😀 . Janka, mne to spravil tiez minule, takym smutnym hlasom mi vravi, ze musim este tyzden ostat , ja ze hm , skoda a na druh den rano mi vola , ze o 15min je doma , kolegovia vyskakali z auta vyrehotani , ze ake prekvapko, jaaaj aj za 15min sikovna baba vyzenie milenca som mu povedala, 😀 😀 😀 Ale aspon som mala pekne prekvapko, nie? 😉 Prajem peknu nedelu, my teraz ficime cez skype s manzelikom 😀myslim ako tento vikend, aspon toto ze je uz pokrok .

lenkavano
4. říj 2009

ahoj holky jaa krásně si to vymyslela napiš pak reakci tvého muže.pa zase letím.

martinamil
4. říj 2009

Katarínko jasně. Jinak by se zapařily 😀 To přeci dělá každá manželka kamioňáka.

Marti (Jaa), se neozýváš, to Tě za ten fór zabil, či jsi v nemocnici u jeho lůžka, bo ho klepla pepka?

Přepadovky? To snad dělá každý kamioňák bo žárlí. Ale já mu to minule překazila. Byly klíče v zámku, mobil v obýváku a já zvonek fakt neslyšela. Takže spal v noci před domem v kamionu 😉

jola2
4. říj 2009

jj taky si dělám srandu tř. v kolik dojede abych stačila vyhnat milence 😀 a ten můj manžílek mi vždycky slibuje že mě zmlátí 😀 .

Martinamil:před domem v kamionu 😀 tak to je asi klidné povahy to můj by byl schopnej i rozbýt okna hl. aby se dostal domů 😀 😀 😀

katarinka1107
4. říj 2009

tak ste ma pekne pobavili , ze pred domom v kamione 😀 😀 pekny vecer zelam. A jaa co sa deje ?

martinamil
4. říj 2009

Jolo, do bytu by se nijak nedostal. Jsme ve 3. zvýšením patře a dveře máme bezpečnostní. A bylo to v době, kdy se tu vykrádaly byty, takže jsem zamykala a nechala klíč v zámku. Nemá kecat, že je v Holandsku, .... 😎

Martina (Jaa) není ani na Facebooku, kde je častěji. Tak asi vypravuje manžu na cestu. A nebo je fakt zabitá 😉

martinamil
4. říj 2009

Jo a klepání v noci slyšeli i sousedé, jen já ne. Ložnice je na druhém konci bytu = 4 dveře,

marti457
4. říj 2009

Martimil tak to je taky dobrý - chudák manžílek 😀 nemaj kecat 😵

Jaa tak jak to dopadlo? Pořád sem nakukuji a nic 😕

jaa
4. říj 2009

Tak mi to mladá pokazila.Vše mu řekla,když šel večer na WC 😠 😠 😠 A já se tak těšila na tu jeho reakci. 😝 😝 😝
A,jinak,když neslyším zvonek,tak vleze na balkon a buší....Tuhle mě málem ranila mrtvice.....Jsem mu říkala,že jsem po hororu a tam rafičili miminkovský pláč na kazetách a pak,když jim žena otevřela a nakoukla,tak ji zabili....Měl štěstí,že jsem neměla po ruce plynovku. 😀 😀 😀 😀

jaa
4. říj 2009

Jo a byla jsem na Facebooku.Mám tam haldu nových fotek. 😉

lenkavano
4. říj 2009

ahoj Jaa tak si nás napínala a vše překaženo.no snad vymyslíš něco příště,ale vážně jsme už měly o tebe strach 😀 😀

martinamil
5. říj 2009

Marti (Jaa), vidíš, že se najdou i výhody bydlení ve 3.patře, sem nikdo nevyleze. Ale je fakt, že by nemusel bouchat, protože je většinu roku otevřený. 😅

Fotky na FB jsou super, už jsem koukala, V ateliéru se sešlo 5 kočiček. Jak se líbily tatínkovi?

katarinka1107
5. říj 2009

ahojte mamulky , 🙂 Tak jaaa aky si mohla mat zazitok a nic z toho 😖

jankabambulka
5. říj 2009

babenky ahojte
chlap už odišiel ráno ale teraz len na krátko 7dní ale potom zasa 2tt /teda ak sa niečo nezmení/

spomínala som mu o tom spreji ako vykradli kabínu a hovoril, že kamarát čo má kamion.dopravu a keď ešte v tých začiatkoch jazdil , tak si gurtňou sťahoval obe dvere. gurtňa sa u nás hovorí takým dopínacím pásom úlebo ho raz vykradli tiež ale to ešte na ukrajine či rusku úči kde to bolo/