Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

jola2
27. říj 2009

katarinka: 😀 😀 . To já děkám nějakou dobrou buchtu(nejlépe můj super dortík) která se musí hoooodně dlouho mixovat 😀 😀 .

U nás teploty už v poho akorád musíme dobrat ty ANTB malá to nechce 😝 nejhorší je to v noci to se úplně zbudí a pak musím drndat 😝 . Jolanka dnes opět jela s taťkou do práce. Manža moc nechtěl ale nakonec jí vzal 😀 . Jola se těší že se staví u Vyškova v mekáču tak snad jim to výjde.

lenkavano
28. říj 2009

ahojky holky kde jste všechny?necestujete s manžílkama? 😉
Joli taky přemýšlím že dám zítra Kubču manžovi at si Kubík zajezdí.bude tu pauzovat 😉

katarinka1107
29. říj 2009

lenkavo , presne luxujem straaaaaaaaaaaaaaaasne dlho 😀 😀. Joli nemas zly napad s mixerom 😀 . Potom este nezabuden dodat, ci nejde do obchodu , ze nee, tak mu necham mladeho a trosku sa zdrzim 😀 😀 . Pekny den inak kamionacky 🙂 . U nas bola marod len Barca, no a manzelika som vybavila na cestu v nedelu s homeopatikami a cmulackami na hrdlo 😒 , Takze sa snad uz udrzime, ja sa neratam , my musime byt stale fit, ved to poznate, tableta od teploty a ficime 😒 😉

lenkavano
29. říj 2009

ahoj katarinko no to máš pravdu musíme vše zvládat jak jinak 😝 .Lenča měla teplotu den a noc ale už je úplně v pořádku.ani rýma ani kašel. 🙂 ale ted má mánii že se mi pořád svléká,ustrojím ji a za chvíli je nahatá.asi 5krát za den se strojíme.divím se že z toho ještě nenastydla.

katarinka1107
29. říj 2009

leni, to ja mam chlapaka a ten sa vyzlieka tiez obcas 😀 😀 , A inak chorym detickam rychle uzdravennie

jaa
29. říj 2009

Ahojky.tak malá je po poslední Hexe.Dvě noci knourala a přes den si pořád ukazovala na nožičku,že tam bolííí.Jinak hezky baštíme a blížíme se k 10kg hranici. 😉 Dneska jsem třídila prádlo na praní a ona se mi v tom hrabala.Tak ji říkám:běž a dej to do pračky..a ona šla a ládovala pračku 😉 Už rozumí i :dones botky,jdeme ven.A,nejlepší je to s čepicí...Jak řeknu:jdeme ven,tak si plácá oběma rukama na hlavu a říká pápá.Jde si vyndat nějakou čepici a láduje ji na hlavu a žene ke dveřím 😀 A,zkouší sama jíst....

lenkavano
29. říj 2009

ahoj jaa to je dobře ,že máte hexu za sebou.my ji snášeli asi jako vy,při té poslední ji doktorka v tom stehýnku vyloženě rejdila jehlou a malá tam pak měla šílleně velkej lívanec a hrozně rozpálenej.tak jsme chladili a dost dlouho se to vstřebávalo. 😝
Nellinka je koukám moc šikovná ,naše Lenča taky takhle rozumí,když ji třeba chci přebalit tak ji říkám "přines si plenku "a hned maže.občas si ji taky zkouší sama nandat ale to se ji nedaří.ale koukám že je o dost měsíců starší než Nelli tak už by leccos měla zvládat.dneska si natáhla na hlavu Bobovy slipy a ještě je přetáhla Klárčinýma kalhotkama co šlohla v šupleti,vypadala jak muslimka.tatka ji říká ty seš celá tetička ta si prý navlékala na hlavu punčochy a nohavice byly jako copy. 😀 😀

jaa
30. říj 2009

lenkavo.
Jj,šikovná je.jen ten nočník se ji moc nezalouvá.Ona přijde a řekne EE a plácá si mezi nohy.Ale když ji řeknu ,pojd udělat hačí,tak kříčí Nééééééé a zdrhá. 😅 Jinak,kde najde kus oblečení,to na sebe cpe,takže si malou Leničku dovedu živě představit.. 😀 .A malá si dost vyhraje s panenkami.Dává je na auto,do kočárku,do postela.Přikrývá je peřinkou a říká:ábn.To je,že dělají hají 😀 A, nejraději se matlá krémy....a panenky a všechny kolem taky.., 😀 😀 😀 Jo a ráda maluje.Už mám vymalovanou i zed v kuchyni 😠
http://www.facebook.com/inbox/readmessage.php?t...
http://www.facebook.com/inbox/readmessage.php?t...
http://www.facebook.com/photo.php?pid=94570&id=...
http://www.facebook.com/photo.php?pid=94575&id=...
http://www.facebook.com/photo.php?pid=94618&id=...
http://www.facebook.com/photo.php?pid=97975&id=...
http://www.facebook.com/photos.php?id=177946953...

lenkavano
30. říj 2009

jo Lenča taky není s nočníkem kamarád.teda je ale jinak.nosí ho na hlavě. 😀 😀 😝

evulienka369
31. říj 2009

Mam tiez priatela kamionistu a nie je to bohvieaka vyhra,,,velmi malo sa vidime a velmi mi chyba....myslite ze to ma zmysel s kamionistom ?ked je doma tak 6krat za mesiac?

lenkavano
31. říj 2009

ahoj Evu zřejmě ti je ted hodně velké smutno vid?to prožíváme každá.zrovna před chvilkou jsem domluvila s manžou a jsem zkjamaná.místo 2dnů bude doma jen jeden.doma je 8dní v měsíci.nebud smutná,život s kamionákem určitě smysl má.jak dlouho manžel jezdí?a jezdí ven nebo doma?máte dětičky?vždy když budeš mít splín ,napiš sem a my ti zvedneme náladu,neboj 😉

jaa
1. lis 2009

evu.6x za měsíc????:-O.Tomu říkáš málo???? 😅 😲 Náš táta je doma 1x za měsíc....A,jestli to má smysll???To je jen na tobě.Nám to tak vyhovuje.Nebo jezdi s ním. 😉

katarinka1107
1. lis 2009

ahoj damy 🙂 Evi, ako vravi jeden slogan na nemenovany nealko napoj, " ked ho milujes, nie je co riesit" 😀Ako tu pisali lenkavo a jaa, si teraz asi velmi smutna, cnie sa Ti, , ale to nam vsetkym asi, a ked nam tak je , nabehneme sem a vyzakujeme sa, alebo si tu napiseme , co nas trapi, takze vitaj a kludne si sem pod s nami niekedy "poplakat" ☹

lenkavano
1. lis 2009

ahoj holky jsem naštvaná.manža mohl být doma dva dny ale bral obaly.zítra musí zase zpátky.asi po hodině co ty obaly naložil tak mu volá dispečer,že poslali jiný kamion aby vzal ty obaly a on mohl být doma.no pozdě.tak toho náhradního zase volali zpátky.to teda naštve ale co naděláme,že?jsme zvyklé.dokud manža nezavolá jsem ve dveřích tak je to bud a nebo. 😀 😀 😝 😝
katarinko tak tak.
jaa 😉

dana24
2. lis 2009

Ahoj holky...Tak nemoc dostihla i nás ☹ Nejdřív měl horečku 39,2, to jsem nakonec zjistila že byla od zubů..Začali se mu klubat špičáky a v sobotu dostal strašnej kašel...Chudák úplně chraptí... 😖

evi,je to přesně jak říká katarinka... 🙂 Můj je teď doma tak 4 dny do měsíce...co se ale dá dělat... 😖

Ono mít doma kamioňáka není zrovna lehký...Na vše jsi sama a spoustu jiných věcí..Však to zná každá z nás..Já si ale myslím,že je lepší mít kamioňáka než chlapa kterej přijde domů,flákne sebou k televizi nebo odkráčí do hospody..Takových já znám a není jich málo....Vždyť to dělají i pro nás aby jsme se měli dobře 😉

Jaa,koukám,že malá je taky pěkně akční 😉

Leni,to je k vzteku... 😒 Pravda,dokud není doma tak už si radši nedělám zbytečný naděje...Vždyť jak mi to dopadlo naposled.. 😉 Není nad dobrou organizaci v práci co?

lenkavano
2. lis 2009

ahoj holky 🙂
Evu tak jak už je to lepší?neboj bude líp. 😉
marti chudák Martínek.my se zatím držíme,ale tatka nám před chvílí odjel a nebylo mu moc dobře tak nevím,nevím 😒 😨 vůbec se mu nechtělo dneska je takovej blbej den 😠
jo ta organizace práce ta tam hooooodně pokulhává 😀 😀 😀

lenkavano
2. lis 2009

Dani odvodila jsem ti jméno od Martínka,ale to ti nevadí vid?tak promin 😉

martinamil
2. lis 2009

Ahojky, hlásím se po delší době. Byli jsme na chalupě a tam jsme offline, jelikož se nám tam zatím nepovedlo nijak zprovoznit internet. Potřebovala jsem udělat něco na zahradě (shrabat listí, ořezat stromy atd.). Kryštof byl celé dny venku v kočárku a spal! 😅

Táta za námi zastavil kamionem v sobotu v 18 hodin, uspal Kryštofa (19 hod.) a vypadl do hospody. Vrátil se ve 2 hodiny v noci. V neděli ty "nutné" práce s motorovou pilou 😉 - no přeci to nebudu dělat já a že ho bolí hlava není přeci můj problém, a dnes ve 3 hodiny ráno už zase odjížděl skládat, nakládat a už je zase na Rozvadově. Vrátí se v pátek večer.

Kryštof krásně roste, už jsem musela nakoupit bodyčka 74 (a to mu je jen 5 měsíců 😉 ) a je strašlivě ukecaný. A když něco hraje, tak si zpívá. 🙂

lenkavano
2. lis 2009

ahoj Marti tak to sis manžílka náležitě vychutnala vid? 😀 ty potvůrko jedna 😉
jinak holky manža se zase vytočil.jak jsem psala o těch obalech že je musí dnes vyložit ,tudíž o jeden den zkrácené volno,tak když prý dojel ted na vykládku a odblombovali návěs tak tam měl jen 4palety.a to mu skladník řekl,že toho má hodně na skladě a musí mu to naložit,tak myslel že toho veze plno.kvůli 4paletám dnes letěl.no je na skladníka nachystanej.zítra jede do Mostu.
Kryštůfek je šikulka. 😵 😵

dana24
2. lis 2009

Leni,to víš že mi to nevadí 😉 No to fakt naštve...Já se toho mýho asi nedočkám 😒

Marti dobře na něj...Když neví kdy přestat jen ať druhej den trpí...Přece to chudinky my nebudeme dělat za ně ne? 😉 Kryštůfek je šikulka a je s ním už legrace co?

jola2
2. lis 2009

čauvec holky tak mi si pořád užíváme taťky no uživáme celou noc jezdí pak spí do dvou a ve čtyři zase jede 😒 ale vydíme se 😀 .

Martinamil:manža 😀 😀 chudák to ho musela hezky bolet hlavička 😀 😀 No jsi holky šikovná. Kryštůfek je velkej chlap 😉 to mi teprv máme 74 a je nám 9mes.

lenkavano
2. lis 2009

joli vy už nemáte fotku?chtěla jsem vám dát hlas,ale fotečka nikde 😒 😕

marti457
3. lis 2009

Ahojky holky 😉 , to my teď začali nosit 80 vel. a to je nám 15 měs 😝 To je Kryštůfek fakt chlapák !!! Krásně to dohání 😉

martinamil
3. lis 2009

No já nevím kam pořád roste. Má 69 cm. 68 u všeho mu jsou krátké rukávy ☹ Ale objevila jsem firmu Krotký - Krtek Sedlčany, tak mám v plánu si bodyčka nechat ušít. Takové s prodlouženými rukávy 😉 V tm už mám docela cvik, protože i Alešovi musím kupovat prodloužené rukávy a nohavice.

Nejlepší fór byl, když jsem vplula do nábytku (já 156cm a 48kg) a zjišťovala, které dvojlůžko lze objednat v prodloužené variantě 240cm. Prodavač fakt nechápal. Pořád mi vnucoval o 40cm kratší, aby se mi vešlo do pokoje a že ho prý nedělají.

lenkavano
3. lis 2009

ahoj holky 🙂
marti s tím nábytkem jsi mě rozesmála.manžel je vysoký?možná bys měla u sebe nosit nějakou společnou fotku 😀 😀 😀 Kryštůfek bude dlouhý po něm. 😉

jaa
3. lis 2009

marti457
My neříkej,že máš takového prcka????Nella nosí 86 a je jí jen tak,tak... 😅 A,to jí je 13m.U 80 jí jsou krátká bodička a hlavně rukávy. 😉

katarinka1107
3. lis 2009

ahoj 🙂 Jaa, ale ty mas babulku , mozno buducu modelku, preto to ma kratke 😀 . Marti , to mas dobry skok , ked ides s manzelom 😀 A ved to je pekne , si mala a utla, mas pri sebe ochrancu, tusim este jaa je taky drobcek 😉

martinamil
3. lis 2009

Lenko, Aleš má 202cm a 107kg 🙂

A ještě ke všemu má takový blbý zvyk, že když je někde schod (stupínek), tak si na něj stoupne.

Já tvrdím, že jsem malá a skladná 😀 😀 😀

lenkavano
3. lis 2009

marti téééda ten je velikej 😉 a to přirovnání malá a skladná 😀 tos mě pobavila 😀 to máš manžela jak bodygarda,teda ty se máš 😉