Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

jaa
26. lis 2009

hanu.Upřímnou soustrast...Před vánocemi to zrovinka být nemuselo.... ☹

Holky a ,co se domluvit na nějakém srazu na jaro.Květen,červen???Alespon by jsme se poznaly a kecat o čem spolu máme,ne???

katarinka1107
27. lis 2009

lanka, ja ta obdivujem , ako si to zvladla, ked som to citala , uf ☹ 😒 a co sa tyka konika, mne sa m m tiez uz smeje, ale co som tu ,sa vyrozpravam a som "medzi ludmi "nie? 😀 😉

hanulik
27. lis 2009

Ahoj holky. Děkuju moc, už je mi líp.

Neměla jsem teď moc na koníka čas, ale dřív jsem tady taky byla docela dost. Manžel si ze mě dělá srandu, že mu bude dělat reklamu že si nechá na tahač napsat www.modrykonik.cz a pod to hanulik. 😀

lenkavano
27. lis 2009

ahoj holky 😉
Jaa no to by nebylo špatný ale nevím nevím,koukala jsem na pasy a vzdálenost nic moc 😉 ale uvidíme co holky?
Katarinka to je osud a nic s tím člověk nenadělá.s tím koníkem to máme stejné 😀 😀 😉
Hani no já myslím že by všude jezdili samí koníci na kamionech kdyby si to dal každý jako ten tvůj podle manželek.
jinak můj jel dneska strašnou dálku....z Modletic na Výpich v Praze.

marti457
29. lis 2009

Ahoj holky, dneska se u nás večer rozsvěcí stromeček tak sse moc všichni těšíme, že se půjdem podívat 🙂
Myslela jsem, že Lukášek začne mít neštovice a nepůjdem nikam a zatím nic 😉

lenkavano
29. lis 2009

ahoj holky 🙂
Marti užijte si dnešní rozsvěcování stromečku.
mě ted volal manža a měl jobovku,firma kde jezdí jde do krachu,je to tam na pytel. 😖 tak se bojím.

marti457
29. lis 2009

Leni snad to dobře dopadne a fa se udrží.

lenkavano
29. lis 2009

no uvidíme zatím to není nějak vyhrocený,ale na mezinárodkách dávají jen PP na dobu určitou po 3měsících a na výplaty si prý museli brát úvěr,no ale je to jedna bába povídala,ale stejně člověk je rád že má práci.ikdyž vím že manža je fakt schopnej si do týdne najít jinou,ale už jsem si na tuhle zvykla a hlavně byla stabilní,žádnej stres a tak.
jinak Lenča se mi dnes 2krát zavřela do ledničky a je tu pořád šrumec.Kuba zítra ráno odjíždí do školky a tak se ještě užíváme.k obědu jsem dělala karboše a kaši,nemám ani chut nějak vyvařovat.

jaa
29. lis 2009

leni.neříkej,že to Cargo vzdává....???? ☹

leni.Asi máte doma teplo a Lenička se musí zchladit.. 😀

lenkavano
29. lis 2009

ahoj Jaa 😉 no už to tak vypadá,ale je to zatím jedna bába povídala,ale určité věci tomu nasvědčujou.první novinkou je ,že už chlapi nemůžou tankovat jinde než v Jc.pak manža přišel s tím že se chlapi bavili že si snad ted museli brát na výplaty úvěr,no a dnes mě dorazil,protože prý dávájí chlapům na mezinárodce dodatky ke smlouvám,že jim to mění na dobu určitou na 3měsíce,což je protiprávní.tak nevím.jo a prý se sem chystá nějaká firma ze zahraničí něco mega a tak má cargo staženou prdel.

jaa
29. lis 2009

leni.Tak to je síla teda.... 😒 Už scháníte radši něco jiného???

lenkavano
29. lis 2009

jé ty ještě nespíš?to je dobře.no sháníme ale musíme ted minimálně rok vnitro,nevím manža mě furt uklidnuje at jsem v klidu,že vždy něco sežene a je teda fakt,že se vždy snažil a nejdýl týden byl doma,ale mě to fakt štve.no asi to nebude tak hrrr,ale musí se s tím do budoucna počítat.jo a niko trans jak tam s nima jezděj tak ti ani neplatí chlapům výplaty,ti jsou vůbec v háji.

hanulik
30. lis 2009

Ahoj holky. Teda to jsou zprávy. 😖 U nás by to bylo úplně likvidační, kdyby manža přišel o práci. Naštěstí je to zatím dobrý, vloni sice dávali nějaký auta do depozitu, ale během letoška je vytáhli, tak snad dobrý.

Leni, teda vy to doma máte divoký. Buď trouba nebo lednička. 😀

lenkavano
30. lis 2009

hanulík no ještě zbývá mikrovlnka a pračka 😀 😀 😀 holky dneska dávají v reportéři čt pořad o Dianě co je tu na diskuzi ve volném tématu.je to docela ostrý tak jukněte.

hanulik
30. lis 2009

Leni, neděs. O dítěti v pračce taky běžela nedávno zpráva v televizi.

Copak je ta Diana zač? Nechytám se. 😕

hanulik
30. lis 2009

Aaaa, už vím, to jsem četla. 😉

marti457
30. lis 2009

Leni o co jde s tou Dianou? Ale stejně nevím, kdo to je 😒 Ty sis s ní psala?

lenkavano
30. lis 2009

Marti je na volné diskuzi.otec její dcery je v cizině a nechce ji vydat dceru.občas jsem tam napsala na tu její diskuzi.je to nějak Moje dcera Maruška,prosím o pomoc,nebo tak nějak.

marti457
30. lis 2009

Díky, jdu na to mrknout 😉

marti457
30. lis 2009

Jéé, tak na to budu koukat - bude to asi moc smutné ☹

marti457
30. lis 2009

Tak jsem u toho bulela jak želva 😢 to je hrozný, jak si to ten člověk - nevlastní otec vůbec může dovolit 😠 že mu to není blbý ☹ no nemám slov!!! A co chudák ženská...já bych se asi zbláznila. Je to vlastně případ tady od nás, bydlím 20km od Litoměřic. V Roudnici, kde bydlím, už taky jeden případ je, taky byl v televizi - paní Krajníková, bývalý manžel si taky odvezl 2 děti do Argentiny.
Já jen kvůli strachu z toho, bych si snad nezačala něco s cizincem - bála bych se, že se mi to může stát ☹

lenkavano
30. lis 2009

marti já mám pocit,že jsem to snad taky viděla.nebyl to kluk a holka?jinak taky jsem hrozně bulela,zrovna mi usínala Lenička ta ruce a ona ji tam musela takhle nechat.nedovedu si to představit. 😠

jaa
30. lis 2009

Tak mm prodloužili smlouvu.Hurááááááááááááá. 😉 A zvedli mu základ z 12 na 14000 😉 😉

lenkavano
30. lis 2009

jaa to je super a na jak dlouho tu smlouvu mají.
?

jaa
30. lis 2009

Na neurčito... 🙂

jaa
30. lis 2009

Holky ,jsem malé koupila Německé froté super kvalitní punčochy.jedny vel 74-80 a druhé 80-86.A dneska jsem ji je oblíkla a oni ji nejsou 😲 😲 😲 A to jí před měsícem byly...Jedny stály 250...Nechám oboje za 350..+ poštu.Kdo by měl zájem????Oni ji rostou snad jen nohy a zuby... 😅 😅 😅 Ted jsem dávala bokem 5 tery slabé punčochy a ted už nemám,ani ty teplé.Tak máme troje ☹

jaa
30. lis 2009

Dneska jsem na ni koukala venku

jaa
30. lis 2009

Tý jo.Se mi odeslala jen 1/3 textu.. 😲

jaa
30. lis 2009

venku a oni ji jsou krátké i kalhoty.Jinak,kdyby jste věděli o někom,kdo schání levně a v super stavu Cortinu,tak prodávám.Za 10+ deku na zakázku šitou do barvy... 😉

lenkavano
30. lis 2009

Jaa a jak to vypadá s loginem,přibírají ještě.?