Nový začátek po odchodu od partnera

1eso1
12. dub 2019

Ahojte. Některé si zřejmě pamatujete. Už to nebudu více rozvádět. Jen bych potřebovala nějakou podporu. Budu s dětmi sama. Syn půl roku a dcera 18 měsíců. Vůbec nevím jak začít znovu, kde bydlet... Mam strach, že je sama správně nevychovam, že jim nebudu moct dát vše... Že ja zůstanu na pořad sama. Kterej chlap by přijal cizí děti... Jsem úplně na dně...

lolam10
12. dub 2019

Zkuste se obratit na organizace ktere pomahaji maminkam v nouzi.mozna bily krih bezpeci?nebo farni charita(znam osobne na Praze13,kdybyste chtela kontakt). a nemate nekoho v rodine na koho se muzete obratit?a jinak deti ze vseho nejvic potrebuji vasi lasku.a tu jim urcite date.a vychovate je nejlip jak budete umet,jako kazda z nas,proto jsme tady na svete.a jestli nepojedou kazdy rok do alp nebo k mori vazne neni dulezite...chapu ze se bojite,ale nebojte.urcite to zvladnete!!!drzim palce p.s.ja zila sama s mamou od 2let a bylo nam krasne,mela jsem milujici mamu a mam ji dodnes a to je vazne vyhra😊

1eso1
autor
12. dub 2019

@lolam10 Děkuju za podporu. Teď nějakou dobu pojedu k mamce, abych se trochu dala dohromady. Teď prostě nemám sílu vůbec na nic a neskutečný strach

sudylichozrout
12. dub 2019

@1eso1 ahoja, ty jo, takze to neklaplo? Co se stalo, jestli se smim ptat... Doufala jsem, ze to zvladnete.

sudylichozrout
12. dub 2019

@1eso1 uz jsem precetla tvoje posty v te puvodni debate. No, tak to je mi moc lito... Helejt, sanci dostal, promarnil ji, takze asi finito, ne? Nema cenu zit se zaletnikem, obzvlaste kdyz mate male deti a ty potrebujes podporu a peci. Jed k rodicum, ujasni si co id zivota chces dal a podle toho se zarid. Samota nebude trvat vecne, jsi mlada a budes normalne fungovat dal. Brzy najdes nekoho k sobe, i kdyz mas deti, to neni nemoc 🙂

zelenaesmolda
12. dub 2019

@sudylichozrout o co jde?o toho manzela co zahnul a litoval toho?nebo to je jina diskuze?

sudylichozrout
12. dub 2019

@zelenaesmolda jj. Presne tak.

zelenaesmolda
12. dub 2019

@sudylichozrout tak to je mi lito,ze to nevyslo

mrav
12. dub 2019

Smm se tě zeptat, odkud jsi?

1eso1
autor
12. dub 2019

@mrav Z Plzně

mrav
13. dub 2019

@1eso1 To je škoda. Já jsem taky sám s tříltou holčičkou, ale jsme z Rožnova

1eso1
autor
13. dub 2019

@mrav To je škoda :(

urtica
13. dub 2019

Je mi líto, že to takto dopadlo. Pokud jsem to správně pochopila, tak původní rodina je podporující - asi bych se nejdřív obrátila na ně - ať na to nejsi úplně sama. Asi Ti to teď moc nepomůže, ale mám kamarádku, kterou manžel opustil, když čekala 2. dítě - časem si našla fajn chlapa s klukem a dnes je z nich veselá fungující pětičlenná rodina...držím palce a přeju hodně síly.

1eso1
autor
13. dub 2019

@urtica No dopadlo... Ještě pořád je doma a přesvědčuje mě. Ale podle mě sám neví. A kdybych měla s dětma kam jit, tak bych ani nestihla zavřít dveře a byl by ní...

zelenaesmolda
14. dub 2019

@1eso1 to jsou ale jenom dohady,to nevis jestli by s ni byl nebo ne

1eso1
autor
14. dub 2019

@zelenaesmolda To asi jsou dohady. Je pravda, že tak jsme spolu o všem mluvili, jsme spolu nemluvili hodně dlouho. Měli jsme spolu mluvit dřív

zelenaesmolda
14. dub 2019

@1eso1 jenze na konverzaci musi byt dva,pokud jeden z paru problem neresi ale radsi utece jinam tak toho ten druhy moc nevyresi...

1eso1
autor
14. dub 2019

@zelenaesmolda Nevím proč se to řeší až teď... Když už je pozdě

zelenaesmolda
14. dub 2019

@1eso1 a kdo to ma vedet?

1eso1
autor
14. dub 2019

@zelenaesmolda Nejspíš on když dřív nic řešit nechtěl... Já už jsem z ty situace doma na prášky

sudylichozrout
14. dub 2019

@1eso1 naprosto chapu, musi to byt silene vycerpavajici. A jak se k tomu tedy on stavi? Nechce te nechat jit? Slibil uplne preruseni kontaktu s onou milostivou?

1eso1
autor
14. dub 2019

@sudylichozrout Nechce mě nechat jít. Nechápu proč. Přerušení kontaktu slíbil... Ale těžko říct jestli to lze brát vážně.

zelenaesmolda
14. dub 2019

@1eso1 kdyz te nechce nechat jit tak jdi ty

1eso1
autor
14. dub 2019

@zelenaesmolda Já bohužel nemám kam

sudylichozrout
14. dub 2019

@1eso1 a jak to citis ty? Milujes ho jeste? Chces s nim byt, nebo si myslis, ze se zdrahas spise ze zvyku a ze strachu ze samoty?

1eso1
autor
14. dub 2019

@sudylichozrout Já jsem v tomhle pitoma. Miluju ho i přes to všechno, ale už s ním asi nedokážu být. Nevěřím mu

zelenaesmolda
14. dub 2019

@1eso1 nemuzes jit k rodicum aspon na chvili a pak si najit podnajem?

1eso1
autor
14. dub 2019

@zelenaesmolda Mamka s přítelem rekonstruují domek a je v hroznym stavu. Navíc maličký. A na nájem nemám peníze. Mám jen rodicak. A když jsem koukala na ceny, tak nájem kolem 10 tisíc a ještě bez energii

zelenaesmolda
14. dub 2019

@1eso1 doplati ti socialka,navic budes mit alimenty jak na deti tak na sebe

sudylichozrout
14. dub 2019

@1eso1 samozrejme by sis mohla nechat od statu docakat neco na prispevcich na bydleni. Ale je otazka, jestli ti to hrdost dovoli, malokomu je prijemne tohle pobirat, je to takove potvrzeni toho, ze je clovek momentalne v prdeli. Ale helejt, jestli ho jeste porad milujes, tak zkuste poradnu. Bude to beh na delsi trat, ale mohlo by to pomoci znovu vybudovat duveru. Jestli je jinak opravdu fajn, tak nad tim pouvazuj. Vim, ze jsem minule psala, at se na to uz vykasles, ale lezi mi to taky v hlave.

1eso1
autor
14. dub 2019

@zelenaesmolda Alimenty ano, ale když se rozvádět nechce? A nepočítají se do příspěvku na bydlení příjmy celé domácnosti? Taky nevím jak s kaucí na najem. Nikdy jsem tohle neřešila