Rozvod v těhotenství. Zvládnu 3 děti?

sandra1710
21. srp 2019

Ahoj holky je mi 26 let mam 2 deto 3 na cestě z manzelem si posledni dobou vůbec nerozumíme premyslim o rozvodu myslite ze zvladnu 3 deti?

veronika8808
21. srp 2019

@sandra1710 Jestli to zvládneš nebo nezvladnes musíš především vědět ty sama.Jake jsou tvé finanční možnosti atd.Zkouseli jste si promluvit?To,že si nerozumite není hned důvod k rozvodu.

sudylichozrout
21. srp 2019

@sandra1710 Je k rozvodu opravdu duvod? Nepomohl by treba terapeut, ktery by vas naucil, jak spolu mate komunikovat a mit se radi?

mrav
21. srp 2019

Nech tomu čas - těhotenství je nápor na tvou psychiku. Já jsem sice chlap, ale i moje žena měla v těhotenství změny nálad. A myslím si, že i zvládat tři děti pro tebe bude obtížné. Jestli se rozhodneš pro rozvod, věř mi, že se bez pomoci nejbližších neobejdeš. Mně samotnému pomáhá bratr i rodiče - a to mám jen dceru, která řízením osudu přišla o mámu...

nazka
21. srp 2019

@sandra1710 musíš to víc rozvést.. Takhle těžko něco víme. Jestli jsi milionářka, zvládneš to bez problémů. Jestli žiješ jen z mateřské, bude to horší.
V čem si nerozumíte? Je hodně cest, jak manželství okorenit a opravit,pokud se chce. Chceš?

sandra1710
autor
21. srp 2019

@mrav snim to nejde je moc mladej zacal semnou brzy v 16 se mu narodila dcera me bylo 19 bylo to dobry vse chodil do prace a staral se ale poslední dobou si chce jen užívat a je porad pric jsem s detmy sama porad jsme spolu 8 let

sandra1710
autor
21. srp 2019

Prave ze se bojim ze to nezvladnu finančně...

sandra1710
autor
21. srp 2019

Ja se snazim ale jemu to vzdy vydrží jeden den a paj dela zase blbosti

sudylichozrout
21. srp 2019

@sandra1710 zajdete do poradny, evidentne spolu neumize komunikovat.

nafuka
Autor odpověď smazal
Zobraz
ninive211
21. srp 2019

Takže chlapovi je 23 a už bude potřetí otcem, jo? No jako asi se ani nedivím, že mu hrabe, 90%kluku v tomto věku není ani připraveno na svatbu a první dítě, natož mít třetí. Řekla bych, že vyšiluje, taky si asi uvědomuje, že díky nezodpovědnému chování mu dost uteklo, takový ty pařby s kamarádama, svobodny studentský život, byl hozen do vody zodpovědnosti a neví, jak s ní naložit. Bylo to společně rozhodnutí to další dítě nebo se prostě "stalo"? Jaké je vaše finanční zázemí? Jako já na tvém místě, pokud si dítě chceš nechat, bych se pokusila o urovnání vztahu a pokusila jo udržet za každou cenu-pokud není problémem násilí nebo třeba alkohol, ale prostě se "jen" hádáte. Byt sama najednou dítě je hrozně těžký, být sama na tři malý děti, to už není jen tak pro někoho a chce to hodně se ohánět a hlavně mít 100% podporu že strany rodiny. Brala bych to jako nouzové řešení, teď navíc v těhotenství můžeš být fakt ovlivněna hormonana a nevidět věci úplně reálně, jak jsou, resp. vidět je přehnaně

zuzineckah
21. srp 2019

@sandra1710 dohání co zmeškal... nech ho, nebo se rozveď. Má tři děti, žádné ženské se o něho nepotrhají, je spíš jako postrach, jestli víš jako to myslím 🙂 Stal se otcem opravdu brzy, tím ho neomlouvám, ale patrně to je společný jmenovatel vašich problémů. Zkuste mediátora, ale moc tomu nedávám. Spíš se obrnit trpělivostí, nebo se fakt rozvést... Třeba by ho pohrůžka alimentů na tři děti + manželku, usadila😉by frajerovi padl kohoutek...

j.a.n.i
22. srp 2019

@sandra1710 No, pokud nemas práci, kterou muzes delat nejpozdeji od pul roku ditka z domu, tak to financne nezvladnes.