Nechci expříteli půjčovat dítě, nenapíšu ho do rodnýho listu

tess15
24. říj 2017

Jde oto,že jsem těhotná...s přítelem jsme se rozešli jelikož si má jít sednout a vyhrozoval mi,
ze me zabije i dite a at jdu na potrat atd bylo to sileny....
takze jsem se odstehovala k mamce,ale je mi hrozne protoze se bojim co bude az se mimčo narodi nechci mi ho pujcovat atd protoze je to fakt blazen....do rodnýho listu ho psat nebudu....ale stejne :(

puresin
24. říj 2017

@tess15 Je mi to lito, nikdo by se nemel bat cloveka, ktereho miloval. Kazdopadne si zajdi nebo zavolej na OSPOD a jine organizace pro maminky v tisni, maji bohate zkusenosti a urcite poradi, jak sebe i male uz dopredu chranit. Drzim vam pesti! 😘

mili_ilim_ilmi
24. říj 2017

Ahoj. Pokud nebude v RL, půjčovat mu ho nemusíš. Ale pokud nebude v RL, tak po n nemůžeš vymáhat výživný. Teď půjde sedět, tak zkus být v klidu. Pokud ti nejde o výživné, tak situaci nemusíš řešit. Pokud by se domáhal zapsáni do RL a následně styku s dítětem, lze to pak podle situace řešit.

tess15
autor
24. říj 2017

Je mito jasne,ze kdyz nebude v RL tak nemohu žádat výživné,to ani nechci me jde jen o klid.ale on kdyz se bude chtit zapdag do RL tak tomu nejak nezabránim ne? Nebo jak to chodi? :(

krissa
24. říj 2017

Pokud se k tomu bude hrnout, tak si může vymoct... Pokud ale přerušíte kontakty... Pak by bylo dobrý, pokud si najdete jiného muže ho nechat zapsat do rodného listu dodatečně - pak si biologický myslím, že moc neškrtne už

pavlinkaab
25. říj 2017

Pokud ho do RL neuvedeš, počítej s tím, že se může obrátit na soud a požádat o test otcovství. A pak se automaticky zapíše.

eldrag
25. říj 2017

v prvni řadě to nahlasit na policii, abys mela dukaz a zapis o vyhrozovani. pak jak piši holky ospod atd... neuvadet ho, ale mit vse pojištěné dopředu abys mohla zažádat o zákaz styku

journals
25. říj 2017

Není to zase nějaká srandička? Dotazy na těhotenství se tu od tebe objevují každý rok, pak sem dáváš takové ty dotazy že jsi studentka, s pomocí otce nepomáháš a na co tedy máš nárok a pak sem dáš že po roce snažení jsi otěhotněla s takovým tatínkem? Nekrátíš si tady přiblblou diskuzí krátkou chvíli?

vendelinka08
25. říj 2017

Uz si zrusila ucet...ach jo...je to tady cim dal horsi. Ze to stale nekoho bavi...to musi mit strasne nudny zivot.

krissa
25. říj 2017

@vendelinka08 To teda.... a člověk si připadá jak blbec, že radí.... Nudnej život bude mít hodně - v reálným se s ní nebo s ním asi nikdo už nebaví 😀