• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chodíte s dětmi plavat? My ano a doporučujeme

24. ledna 2008 
Holky ja bych taky chtela zacit s vodou co nejdriv....pokud to pujde...to se neda planovat :sweat_smile:
Nevite nektera jak zacit s mimcem doma a nebo kde se provozuje v Praze vanickovani? Pripadne jestli se da sehnat nejaka knizka a podle ni zvykat mimco na vodu nez dosahne pul rocku a pujdeme na kurz?
21. led 2008 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maj, já chodím na Černý most na parník.
21. led 2008 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je parnik kde to je? To by bylo i blizoucko jsem z Proseka. :wink:
21. led 2008 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz jsem to nasla podle vyhledavace...je to na poliklinice? Ja vubec netusim kde na cernaku je :sweat_smile: Vypada to zajimave...Najdu nekde vic informaci?
21. led 2008 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když vylezeš z metra a někoho se zeptáš, tak Tě každej navede. Je to poliklinika. A od metra to je 5_10minut. A můžu Ti poslat číslo, jestli budeš chtít. :wink:
21. led 2008 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budes moc hodna :slight_smile: Ja si cinknu o informace primo tam....uz myslim vim i v jakem miste to je.Dekuju moc :wink: Jak to Simonek snasi? Je to ze zacatku boj a nebo se da posoudit i podle koupani doma jak to bude mimco snaset?
21. led 2008 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šimon je velký plavec. Hlavně doma. Říkala jsem si, že když to tak miluje doma tak by byla škoda to nevyužít. Byli jsme zatím jen jednou, protože pak jsme jeli na dva týdny pryč, a ve středu jdeme podruhý. A jemu se to líbilo, takže spokojenost. Jdu najít to číslo :wink:
21. led 2008 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem zde, to byl fofr. Takže to číslo - 281 973 065
21. led 2008 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsi zlato :wink: Dekuju moc :slight_smile:
21. led 2008 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pirlenka-to znám :dizzy_face: na koupáku chodí pořád už druhý roky ty samé mamče a pořád jim ti klučíci ječí...nejlépe dudlík doporočuji :wink:
23. led 2008 v 00:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,taky bych ráda začal s malým plavat je nedonošený ale snad to nebude vadit a bude se mu to líbit ve vaně to zatím funguje
24. led 2008 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě Emi,ale dej mu ještě čas...kolik mu je?? :wink:
24. led 2008 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek