Dovolená u vody v ČR. Máte tip s dítětem cca 4. roky?

magdanaty
26. bře 2020

Ahoj, sice jsme se s dcerou těšily letos k mori, ale vzhledem k situaci to moc nedivim. Proto se začínám poohlizet po něčem tady v CR..porasite někdo tip na ubytování v blízkosti nějaké vody, co by mohla nahradit moře?🙂 Lipno, Machac atd..písečné pláže.. vhodné pro malé děti (dcera bude mít v říjnu 4 roky), ideálně s nějakým dětským zázemím.. nějaký pěkný hotel nebo penzion..děkuji.

marcicek84
26. bře 2020

@magdanaty no já bych asi počkala, protože jestli chceš jet na dovču s rouškama a užít si to v léte u vody s rouškou, tak já takhle bych teda nejela, taky je otázkou, zda bude klid a můžeš si dovolit jet bez obav někam do lepšího hotelu se super službama, nebo raději nevolit chatičku někde na samotě u lesa nebo penzion s vlastním stravováním. Teď jakýkoli tip může být vzhledem k tomu, že nevíš, jaká bude situace, úplně mimo.

leneee
26. bře 2020

@magdanaty hotel Port-primo na Machaci, ma Babyfriendly certifikat-venkovni i vnitrni bazen, hernicku... navic tam skvele vari a v okoli spousta vyletnich cilu

magdanaty
autor
26. bře 2020

@marcicek84 Žádný tip určitě nebude mimo, protože já zatím nic nekupuju, jen se rozhlížím a vymýšlím..a závazné to budu řešit až dle situace samozřejmě.

magdanaty
autor
26. bře 2020

@leneee Děkuji, mrknu.

jjasmina
26. bře 2020

@marcicek84 naprostej souhlas, já si myslím, že shlukpvani lidi nebude ještě v létě, takže dovolenou je asi zbytečné řešit

marcicek84
26. bře 2020

@jjasmina já teď teprve dořešila storno své zahraniční dovolené a opravdu teď nic neplánuju na léto ani náznakem, já jen doufám, že nám dají na léto pokoj s rouškama, i kdyby shlukování bylo omezené, tak aspoň nemít v horku ty roušky, to je dost omezující věc, každopádně ani nevím, jak by to s nimi chtěli dělat u dětí v MŠ, ty roušky nebudou nosit,kdo jim to bude měnit a co svačinky, snad už do té doby bude ta epidemie potlačena a jakmile se pustí děti do škol, ty roušky budou jen doporučené (např. v MHD bych je klidně nechala, možná i ve velkých prodejnách, ale všude, to není život, ale přežívání a za takového přežívání jet na dovolenou určitě nechci).
každopádně, letos dovča v tuzemsku a jak bylo předesláno spíše v 2. polovině léta a asi pro největší odvážlivce, už se na nic namlsávat nebudu, člověk pak aspoň nebude zklamaný

journals
26. bře 2020

@magdanaty Já jsem teď rezervovala dva pobyty - jeden na Lipně. Doporučuju rezervovat přes Booking - některé rezervace jdou i 14 dní před pobytem zrušit.

ada22
26. bře 2020

Asi bych volila to Lipno většinou moc nekvete a nebo mnohem později. Okolí hezké. Machač byl již začátkem července nic moc.

jjasmina
26. bře 2020

@marcicek84 jj to je jasný 🙂 , My si plánovaly, že budem chodit na ryby , kempovat apod, ale vidím to ted a pochybuju, že se do leta něco změní..

marcicek84
26. bře 2020

@journals já nic dopředu neblokuju,budu se už rozhodovat jen na poslední chvíli, v nejhorším to jistí rodinná chata poblíž Macochy 🙂 Já totiž ani nevím, že se mi chce letos jít na nějaké frekventované místo a nakazit se třeba i na té tuzemské dovolené...nemyslím si, že se budou lidi jako kobylky na jakékoli zájezdy proto právě MMR chce dělat pobídky pro lidi pro tuzemské zájezdy...

journals
26. bře 2020

@marcicek84 každý to má jinak, my se rozhodně dovolené vzdávat nechceme a snad ani nebudeme muset.

marcicek84
26. bře 2020

@journals tak tuzemské dovolené určitě budou možností, ale pokud se do země nikdo jiný nedostane, tak ty kapacity budou, ale já se teď určitě nerozhodnu jestli bych jela někam do hor, kde skoro nikoho nepotkám, nebo někde kde bude u vody v léta hlava na hlavě např. na macháč, ono ty hory jsou fajn třeba i na podzim, kdo říkal, že musíme být někde v létě, prostě proč teď něco řešit, vyčkáme, uvidíme, dle toho se zařídíme

journals
26. bře 2020

@marcicek84 A proto máme na každý měsíc něco po celé ČR 😀

jipe
26. bře 2020

penzion Herbertov - Lipno v dosahu autem

jipe
26. bře 2020

nebo Vranovská přehrada

marcicek84
26. bře 2020

@journals no já budu mít tolik práce co se bude muset dohnat, že kdo ví, jak to s dovolenou v létě vůbec bude...

1luciekavalirova
20. dub 2020

Ahoj holky, zařídili jsme baby friendly ubytovani, protože ani nám plánována dovolená letos nevyšla... je to v apartmánu na ranci v Českém Středohoří - všude klídek, jen vy a zvířata 🙂 skvele místo pro rodiny s dětmi. Přidávám odkaz, pokud by někoho https://www.ubytovanipodlovosem.cz/

marti89
12. kvě 2020

http://www.pensionpodlipou.cz
V apartmánu jsou 2 manželské postele, 2 samostatné, zapůjčí dětskou cestovní, televize, wifi, starší ale vybavená kuchyňka, vlastní wc a vana, venku dětské hřiště, kola uschovají zdarma. Paní je moc milá a ochotná na komunikaci, dobře vaří (snídaně a večeře po domluvě). Loni za týdenní pobyt jsme nechali asi 13000 Kč včetně jídla a pití (4 dospělí a 1 dítě).