Stezka v korunách stromů - Janské Lázně. Zkušenosti s dětmi?

ivis_b
21. črc 2021

Holky byla jste některá s dětmi na stezce v korunách stromů v Janských Lázních? Na jak dlouho to tam tak je? A předpokládám, že se dá zvládnout i s kočárem? Budu mít s sebou děti 9,5 měsíce a skoro 5 let. Díky!

michaelarousova
21. črc 2021

@ivis_b nejakou hodku jsme tam byli☺️Synovi tehdy bylo neco malo pres rok a nor alne krasne v kocarku☺️Jen pocitat ze nahore je celkem zima😂 letos tam byl syn zas ve 3 letech a uzil si to uz paradne☺️ Takze za me krasnej vylet s detma☺️

lachtanice86
21. črc 2021

@ivis_b kočárek úplně na pohodu. Trvalo nám to celkem dlouho, dcera uz byla napůl chodící tak to bylo na dlouho, ale super výlet

jaja01k
21. črc 2021

@ivis_b S kočárkem úplně v pohodě, je to široký chodník.
Ale za mě to teda za návštěvu nestojí, a za to předražené vstupné už vůbec ne.

dendy88
21. črc 2021

@ivis_b zrovna odjíždíme ze stezky ,ale v Krkonoších . Za nás se nám to líbilo , ale ta cena pro rodinu s dětmi je hodně . Šli jsme hodně pomalu , a trvalo nám to asi necelý 2 hodiny . Ale jinak spokojený .

ivis_b
autor
21. črc 2021

Diky za vase zkusenosti, cenu neresim, ta mi nevadi. Chtela bych to zvladnout jako dopoledni vylet a odpoledne nahoru lanovkou na Cernou horu a dolu pesky. Takze to by mohla zhruba tak vyjit 🙂

kackavb
21. črc 2021

@ivis_b Ahoj. Tak my to měli přesně obráceně, nejdřív výlet lanovkou na Černou horu, nahoře procházka, limča, kafíčko, můžu vřele doporučit! Pak jsme chtěli na Stezku v korunách stromů a byl takovej slejvák a pak mlha, že jsme to vzdali. Ale ve vedlejší restauraci výborně vařili🙂.

ivis_b
autor
21. črc 2021

@kackavb a prosim te, do lanovky nemusim kocarek skladat, ze? V Rakousku to tak byli vsude, tak doufam, ze i tady je to stejne. Diky!

kackavb
22. črc 2021

@ivis_b Já myslím,že nemusíš. Naproti sobě jsou dvě lavice, mezi nima někaký místo je.