Zavřená školka přes podzimní prázdniny-kam dáváte dítě?

janka78_praha
26. říj 2015

Zdravím, holky kam v Praze dáváte prcky teď přes podzimní prázdniny? Naše školka nepremává, babičky daleko a zrovna fakt potřebuju pracovat :( Stačilo by na půl dne, ale ať je někdo zabaví a já můžu dělat. Jsme na Žižkově, ale zvládnu dojet, koutek, kavárna, herna - dík moc za tipy!

sofie1974
27. říj 2015

co takhle RC Ulita? Nebo Nová Trojka?

katba
27. říj 2015

Nám se na tohle nárazové hlídání osvědčil Králík v rádiu. Nevím co děláš, ale do herny strčíš děti a pracovat můžeš v kavárně. Teď tam mají i nějaké dušičkové tvoření a postarají se i o menší prcky. Když mi vybouchnou všechny možnosti hlídání, tak mažu tam 😎

marieanna7
7. pro 2015
Uživatel marieanna7 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od marieanna7.

Ahojte!
Já se po několikerém doporučení tady i na jiných portálech dokopala k tomu vyzkoušet https://www.hlidacky.cz/
Jsem maximálně spokojená a dítko taky! 😉
Navíc některé slečny mají v ceně za hlídání i úklid! Což jsem teď v adventním čase moc ocenila!

Opravdu a s čistým svědomím doporučuji všem, i ceny se dají najít dost přijatelné 🙂