marieanna7
Uživatel marieanna7 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od marieanna7.
marieanna7
7. pro 2015

Ahojte!
Já se po několikerém doporučení tady i na jiných portálech dokopala k tomu vyzkoušet https://www.hlidacky.cz/
Jsem maximálně spokojená a dítko taky! 😉
Navíc některé slečny mají v ceně za hlídání i úklid! Což jsem teď v adventním čase moc ocenila!

Opravdu a s čistým svědomím doporučuji všem, i ceny se dají najít dost přijatelné 🙂

marieanna7
27. lis 2015

@daee : Já už našla! A zdá se to být skvělé, několik maminek to chválilo v diskuzích, tak jsem to také vyzkoušela. Jde o webový portál hlidacky.cz, který není klasickou agenturou (což je super 🙂 ). Fungují po celé republice a u jednotlivých slečen/ paní si můžete i přečist recenze od rodičů, u kterých hlídaly 😎
Já poprvé zkusila hlídání přes den a další už bylo večerní a spojené s úklidem (jejich rozšířená služba 😉 ).
Jsem nadšená a nechápu, že jsem o nich nevěděla dřív!
AnnaMarie

marieanna7
23. lis 2015

@helulela Díky za odpověď. Kamarádka mi dala tip na tento web: https://www.hlidacky.cz/hlidani-deti
Neznáte to někdo? Fungují po celé republice a není to agentura, což je mi dost sympatické. A navíc, některé slečny vám za jedny peníze doma i uklidí, což bych si třeba na noční hlídání troufla. 🙂
Prosím, nemá některá z vás nebo vaše kamarádky přímou zkušenost s touto službou?
Díky!

marieanna7
20. lis 2015

@blondynka400 Moc Vám děkuji za odpověď .

🙂

marieanna7
20. lis 2015

Ahoj,

taky se mapuju agentury a chůvy na hlídání. Poradí mi někdo prosím? 🙂
AnnaMarie

marieanna7
20. lis 2015

Dobrý den, když tak čtu Vaše příspěvky, nemá některá z Vás zkušenost s chůvou?
Kamarádky to tak řeší už několik let, mě to teprve čeká, ale je mi jasné, že s náročnou prací obou z nás to jinak asi nepůjde. Rodiče máme daleko a zatím pracující... 😒
Nemáte s tím prosím zkušenost? Dobré i špatné, každé info vítám 🙂
Díky!
MarieAnna