Karta do xxl Lutzu. Máte někdo?

jana31990
30. kvě 2020

Ahoj maminky nemá prosím někdo kartu do xxl lutzu? Potřebovala bych odtamtud něco objednat a mám na to i docela velkou slevu. Jenže musím mít číslo zákaznické karty. A opravdu se mi moc nechce jen kvůli kartě letět cca 70km do nejbližší prodejny. Předem moc děkuji

zelenaesmolda
30. kvě 2020

@jana31990 neda se karta vyridit online?

jana31990
autor
31. kvě 2020

@zelenaesmolda právě že bohužel ne. Dá se udělat jen na pobočce

piggy123
31. kvě 2020

Zákaznická karta se dá vyřídit na místě a hned použít (dostanete číslo). Potom přijde za nějaký čas klasická kartička domů poštou. Určitě se vyplatí si zařídit vlastní kartičku, protože k období vašich narozenin jsou tam taky super slevy a nabídky. 🤗

Já mám kartičku, ale ne z ČR. Takže v ČR bude určitě neplatná.

Při naší první návštěvě jsme se vydali do XXL Lutzu, protože jsme chtěli koupit stůl a židle, které jsme objevili na internetu. Do té doby jsme ten obchod vůbec neznali a o kartě neměli ani tušení. Příjemná paní poradkyně nám dala info o kartě a mi ji hned zařídili a díky nákupu stolu a židlí s tou kartou jsme získali dárkový poukaz v přepočtu asi na 10 tisíc Kč a můžeme si s tím nakoupit, co chceme 😱😱😱😱😱 pořád ho mám schovaný. Má neurčitou dobu trvanlivosti. Já myslím, že ty podmínky budou v ČR taky podobné.

Takže za mě určitě zařídit vlastní 👍

jana31990
autor
31. kvě 2020

@piggy123 Tak určitě mám v plánu si do budoucna zařídit vlastní. Jenže problém je v tom že já tam potřebuju koupit kojící polštář na který mám docela velkou slevu, jenže na prodejně ho nemají. Takže bych tam jela jen pro tu kartičku a polštář bych si stejně musela objednat na jejich internetových stránkách. A právě že problém je v tom že nejbližší prodejnu mám cca přes 70 km. A momentálně jen kvůli kartičce se mi tam moc s malým dítětem jed nechce