Golfáč Nuna Pepp 2012, jaký je?

bohmici
2. lis 2012

Ahoj maminky prosím máte doma někdo golfáč NUNA Pepp 2012 jaký je?Chci ho kupovat ale chci vědět i nazor od maminek kdo ho má doma. A ještě jaký je rozdíl mezi NUNA Pepp 2012 a NUNA Pepp 2012 DELUX porovnávala jsem si je a je tam všechno skoro stejné. Nová kolekce 2012 má okénko ve stříšce a nastavitelnou opěrku pro nožičky. Předem moc děkuji

nasekuratko
2. lis 2012

my ho máme a jsme strašně spokojení. Neměnila bych. Zvládám řídit jen jednou rukou, fakt se krásně ovládá, košík pod kočárkem taky v pohodě, skladnost taky dobrá a je lehoučký. Malý se v něm i krásně vyspal-každý den v něm spinkal na procházce. Jediná nevýhoda je, že nejdou polohovat nožičky. A to je myslím ten rozdíl mezi DELUX a obyc.Nunou. Ale nejsem si úplně jistá.

kkristal
4. lis 2012

Kamarádka prodávala a byla moc spokojená. Jsou opravdu praktické a stále jako nové. Malá v nich byla do 2,5 roku. Potom z nich vysloveně vyrostla a to není nějak veliké dítě.

bettyna84
4. lis 2012

Máme 2012, je super - teda do města, na terén to rozhodně není, ale to je myslím každému jasné. Do dopravních prostředků jsou bezkonkurenční. Okénko na střeše mi teda přijde k ničemu - na malého skrz něj stejně není vidět. Deluxe se dají polohovat nohy, ale stojí to za tu tisícovku? 😉

tajemna30
4. lis 2012

Nunu mohu za sebe jen doporučit, jsem mooooc spokojená. Lehká, skladná. Perfektně ovladatelná, designově krásná - aspon dle mého vkusu. A místa tam máme dost - ale jsme drobní. Mám Nuna Pepp 2012 - a pokud se nemýlím - na jaře deluxe ještě nebyla, a liší se v tom že má polohovatelné i nožičky. Osobně mi nechybí ani polohovatelné nožičky.

madormi
4. lis 2012

super je! a nuna pepp deluxe bude ještě lepší ( o polohování nožiček)

stangla
3. pro 2012

Deluxe máme a jsme maximálně spokojeni, okýnko v boudičce by muselo být na jiném místě, to ano, ale to polohování nožiček se mi líbí, když malá spí, můžu ji narovnat nožky, takže si leží jak v postýlce, navíc model Deluxe má automaticky pláštěnku zdarma, takže už člověk nemusí dokupovat WP set 🙂 U nás se s ní jezdí i v terénu 😉

ynes
6. bře 2013

Obnovuji tuto diskuzi. Potrebovala bych poradit. Objednala jsem pro syna golfky Nuna Pepp Deluxe 2013. Jsou pekne, coz o to, ale zda se mi, ze maji prilis nizka zada - maly ma 18 mesicu a kouka mu znich cca. tretina hlavicky. Jakou mate vy zkusenost? Pripadne muzete mi poradit alternativu k temto golfkam? Chceme je hlavne na cestovani a do mesta a tudiz i na prilezitostne spani. Diky

kacka.l
6. bře 2013

napadá mě valco snap 4, nebo quinny senzz, baby jogger city mini.

viki18
1. dub 2013

Ahoj holky, ráda bych si taky pořídila Nuna pepp delux, ale mám pořád blbej pocit z těch koleček, že jsou moc male. Jak se Vám s nima jezdí ve sněhu??? A nevadí Vám že to nemá madlo na ručičky?? Mám první mimi tak nemám zkušenosti co je dobrý mít nebo je to zbytečný. Holčičku mám teď starou 4,5 měsíce a do léta bych chtěla ńákou sportovní verzi a nuna se mi líbila jak je lehká. Máte kdyžtak zkušenost s jiným sporťákem který je celkem lehký, pěkný a bezpečný, pohodlný pro mimi. Díky moc za rady a odpovědi.

jennyska
27. zář 2013

Ahoj Mamnky 🙂

Mohu Vás oslovit v souvislosti s Vaším kočárkem Nuna Pepp a naší Wiki knihovničkou Modrého koníka, kam si vedle základních informací o kočárcích píšeme i zkušenosti s nimi?

Jde o to napsat svou vlastní zkušenost s kočárkem zde: https://www.modrykonik.cz/nuna-pepp/ , kterou tak určitě pomůžete ostatním maminkám, které mají dotazy ohledně názorů, zkušeností apod. 🙂

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Janča

mima2867
Odpověď byla odstraněná
Zobraz