Gel lak. Doporučíte, prosím?

lucienee
13. lis 2023

Zdravím, jdu si pro řadu zkušenějších🙂
Ráda bych si domů pořídila nějaký gel lak, ideálně one step (tedy vše v jednom kroku) a nejlépe slupovací. Prosím o vaše zkušenosti s čím jste spokojení a jak dlouho vám nehty vydrží pěkné. Díky moc 🙂

kajaros
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dashyyy
14. lis 2023

Za mě absolutní top jsou slupovačky Miuna. Splňují, co píšeš, 14 dnů vydrží jako prd. Sundané to je do pěti minut, zapékám po 30vteřinách. Za mě fakt velká bomba

lucienee
autor
14. lis 2023

@dashyyy diky, na to jsem se taky divala 🙂 muzu se zeptat pro jistotu co vse je k tomu potreba?

lucienee
autor
14. lis 2023

@kajaros díky, vypada super a ta cena je top, ale co jsem četla, tak tam je potřeba i podkladový lak. Nebo si davas jen tohle, neni treba cistit vypotky atd?

dashyyy
15. lis 2023

@lucienee právě že vůbec není potřeba.. akorát nehet odmastím a do konečků si dávám maličko primeru, hodně se mi třepí konečky a bez toho se mi to brzy loupe.. jinak žádné výpotky nic.. odmastím, primer, lakuju, lampa, lakuju, lampa, hotovo 🙂

lucienee
autor
15. lis 2023

@dashyyy a na sundani tech nehtu je taky neco jeste třeba?🙂

dashyyy
15. lis 2023

@lucienee vůbec ne 😉 ideálka po vaně a jde to krásně sloupnout, akce max na pět minut, obě ruce.. pořídila jsem si teda pomerančová dřívka na to podebírání gelu, abych to nehnípala nehtem

dashyyy
15. lis 2023

@lucienee koukni kdyžtak na IG Miuna, mají tam k tomu fakt všechny informace, videa.. návod na lakování - lakuje se v tenkých vrstvách apod. 😉

denisamala75
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucienee
autor
26. lis 2023

@dashyyy diiky moc 🙂

hojda
26. lis 2023

Porovnával to někdo Miuna a Gabriela Salvete?

dashyyy
27. lis 2023

@hojda myslíš ty long lasting od Salvete?

hojda
27. lis 2023

@dashyyy ne geLOVE, zapekaci v lampe.

dashyyy
27. lis 2023

@hojda aha tak to vidím poprvé, ale to už se sundává jak klasický gellak, že?

hojda
27. lis 2023

@dashyyy mně se všechno sloupne, nic neodlakovávám, mám mastnější nehty.