Je to problém, když nenosím make up?

sikovnarucicka
30. srp 2023

Ahojte, je zle ked nenosim make up? vela ludi mi na to nadava a hovori mi ze si nikdy nenajdem nikoho ked nebudem nosit make up. je to pravda?

lenerka1
30. srp 2023

Ne. Když to řeknu blbě, každé zboží má svého kupce. Jsou tací, co jim makeup na ženě vadí.

wladimira
30. srp 2023

@sikovnarucicka zajímavá otázka ale záleží jak se líčíš zda ti sedí odstín make upu 🙏🏻 pro mě je základ jemný make up žádný beton či tuna vrstev ,tvářenka ,řasenka a upravit obočí 👌🏼

te_reza
30. srp 2023

To je schopný někdo vypustit, jo?nebo to je pokus o trolí diskuzi?🙄 Já se naposledy pajcovala make-upem v pubertě. Posledních minimálně 15 let používám make-up svátečně, když večer vyrazím ven.

michaela666
30. srp 2023

Důležitý je správný odstín a dobře zapracovaný, žádná paštika na obličeji. Manželovi se na mě líbí upravené obočí, linka, řasenka. Jak si dám make-up a podobné produkty, tak tvrdí že je to nejsem já, ale maska.
Hlavní je jak se cítíš ty. Jestli se nelíčíš, tak bych s tím kvůli chlapovi nezačínal. Je to blbost.

fyii
30. srp 2023

@sikovnarucicka nenosim.make up cely zivot. nesnasim to. Jakmile jsem to zkousela, delaji se mi hrozne pupinky. Jinak.mam plet uplne v pohode. takze pouzivam rasenku, tuzku na oci obcas rtrnku, ale spis lesk a nekdy pudr, ale to ne tak casto...hele jde to a v pohode. jo a je mi 40+ a jeste to nikomu nevadilo

teenyel
30. srp 2023

Zalezi na kazdem. Klasicky makeup jsem nikdy nepouzivala, kdyz uz to musi byt, tak na sebe hodim neco ve smyslu BB, tonovaciho kremu ci tak neco. A to v naprosto minimalnim mnozstvi, obvykle jen treba do restaurace ci nekam do spolecnosti, ples atd. Jinak vubec. Kdyz me nekdo nekdy nalicil vic, moc jsem se v tom necitila. Jinak pouzivam jen decentni stiny, rasenku, tuzku na oci a sem tam tvarenku. A ze bych kvuli tomu trpela na nezajem od muzu si opravdu nemyslim, jsem vdana a kdyz jsem nebyla, tak jsem na rande chodila a ze zadneho chlap neutekl 🤣🙈 takze urcite to nebude otazka makeupu. Osobne se mi na zenach ani vetsi vrstvy ci vyrazne liceni nelibi, spis uprednostnuji prirozene a zdrave vypadajici 🙂

apple_tree
30. srp 2023

Já se vůbec nemaluju, ani řasy a problém s chlapama jsem nikdy neměla. Takže neřeš make up, pokud ho nechceš nosit, a zapracuj spíš na sebevědomí. 🙂

teenyel
30. srp 2023

Jeste dodam, ze rozhodne se nelicim kazdy den, ale i tu rasenku vytahnu jen kdyz jdu nekam treba na pracovni schuzku apod. A ani se necitim neupravene, normalne o sebe pecuji, jen mi prijde zbytecne na sebe porad neco patlat a odlicovat.

werik153
30. srp 2023

Tak ty si možná nikoho nenajdeš, ale určitě si najde někdo tebe i bez make-upu.🙂

atraps
1. zář 2023

@sikovnarucicka bludy. Já makeup měla snad 2 x, na sestrinej svatbě a focení, když sem končila střední školu (teď mi je 40 let). V 15 mi kamarát řekl, že vypadám jako by mě zbili. Že bez líčidel vypadám hezky. Když mi to řekl nejlepší kamarát, tak už sem se nelicila.

leilinka1234
1. zář 2023

Já se nelíčím vůbec... Když už někam jdu, použiju řasenku a tváře doladím kuličkama oriflame 😃 mám manžela a jako bonus občas dostávám pozvání na kafe 😊 tak to asi bez toho jde 🤷😃

agneska7
1. zář 2023

Neboj , jsou to fakt hlupáci kdo tohle řekne , vždyť přirozená krása je to nejlepší ❤️ ne každý chlap chce zmalovanou figurínu které se ráno lekne 😁😉

mama_mila
1. zář 2023

Poslední dobou používám jen BB krém a jsem spokojená. Sem tam potřebuju korektor a trošku pudru, nemám úplně ideální pleť. Řasenka, jemně tvářenka a balzám na rty a hotovo. Nejvíc času mi líčení zabralo tak v 15-20 😂 klidně i hodinu, teď si to nedokážu představit

veruuu_kubesovic
1. zář 2023

@sikovnarucicka
Ale nepovidej? Nikdy jsem se pořádně neličila, naposledy jsem byla profi nalíčená na mé vlastní svatbě a nikdo mi líčení nevnucuje...

me_druhe_ja
1. zář 2023

To nevěřím, že někdo řekne. 😀
Spousta žen se nelíčí a samy nejsou. 🙂

Já osobně jen závidím těm, které mají dokonalou pleť, že make-up nosit nemusí a nebo dokonalou nemají a je jim to jedno. 😀
Já používám makeup a pudr, protože prostě mám trochu červenější nos a trochu černých teček. To mi vadí. A pak rasenku. Toť vše.

laura331
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jaja01k
12. zář 2023

@sikovnarucicka Ne, není to problém. A není pravda, že si bez make-upu nikoho nenajdeš.

miryp
12. zář 2023

To je další diskuze ze šuplíku místního trolla? Nelíčím se a nikdy to nikdo neřešil, včetně chlapů...

blackblue
16. zář 2023

Za posledni pul rok jsem se malovala presne dvakrat, tusim. A to bez podkladoveho makeup, jenom rasenka, jemna linka a rtenka. Nebavi me to, a jeste vic me nebavi odlicovani... pritom se mi libi vytazeni makeup, tmave kourove oci - i na bezne noseni. Ale nemam na to cas, naladu, a ani energii.

blackblue
16. zář 2023

@sikovnarucicka a je to uplne na tobe. Chlapi maji taky ruzny vkus... takze takz aby ses citila dobre, ale zaroven se nenutila byt nekym, kym nejsi nebo but nechces. Pokud je ti blizsi prirozenost, tak jdi tim smerem.

interpretka173
Odpověď byla odstraněná
Zobraz