Noční krém. Jaký?

qistyna
18. led 2021

Dobry den, potrebovala bych poradit jakou kosmetiku zacit pouzivat. Je mi 30 a chtela bych nejaky nocni krem, nejlepe nejaky vyzivujici, mam spis smisenou az mastnou plet a myslim, ze je na case zacit pouzivat neco, co by plet regenerovalo a bylo prijemne. Mate nejake zkusenosti, s cim jste spokojene? Libi se mi loreál extraordinnary oil jak cenove tak podle popisku, ale nevim jestli je k necemu. Cenove do 1000Kc max. Dekuji moc

ema90
18. led 2021

@qistyna Za tisic korun se da koupit kvalitnejsi krem nez Loreal z drogerky.
Pouzivam Eucerin a Estee Lauder.

qistyna
autor
18. led 2021

@ema90 a muzu se zeptat na typ? A jste spokojena? Je pouzivani toho kremu trochu znat?

kecafon
18. led 2021

Dobrý den, já jsem velice spokojená s krémem Yves Rocher elixir Jeunesse, má jak denní, tak noční a opravdu spokojenost.

keksik002
18. led 2021

Momentalne pouzivame kremy z Faberlic, ale je fajn ale i drazsi D'Oliva 🙂

surikata131
18. led 2021

@qistyna Mám ráda Vichy idealia. Kromě krému používám ještě pro hydrataci Mineral 89

hojda
18. led 2021

Jesti máš mastnější pleť ,tak to hutné hodně výživné krémy moc vyhovovat nebudou, lepší je gelová konzistence a něco hydratčního.

kecafon
18. led 2021

@keksik002 Jo, Faberlic je také dobrý, také jsem měla a i jiné produkty, než krém na obličej.

keksik002
18. led 2021

@kecafon jj, pouzivam od nich hodne veci a super 🙂 hlavne.. Jsem alergik a kdejaky krém nesnesu a tohle teda super

kecafon
18. led 2021

@keksik002 Jo, to je, taky docela dost mých kamarádek je s tím spokojených👍

ema90
18. led 2021

@qistyna Tady ty dva. A vysledky jsou urcite znat, ale ja se o plet staram odjakziva. Je mi tricet.

levandule_k
18. led 2021

Teď mám oblíbené krémy od Yves Rocher Hydra Vegetal, střídám ho s oleji, někdy se mažu arganovým, někdy používám klasický olivový a super jsou od Saloosu. Střídání mi vyhovuje, protože, každý krém/ olej dává něco jiného.

qistyna
autor
18. led 2021

@levandule_k dekuji, nakonec vyzkousim ten yves rocher, jejich kosmetiku mam rada a maji tam ted bezva slevy. Vybrala jsem serum Vegetal je i denni i nocni, tak snad bude bezva. Moc dekuji 🍀 vsem 🙂

herbinaaa
19. led 2021

žádný. Používám pouze opunciový olej. Je nejlepší. Plet není mastná, je svěží a dokonce se mně zredukovali kruhy pod očina