Vrásky. Jak na ně?

ajamerci
7. bře 2024

Ahoj zensky 💝 poradi mi nektera neco na vrasky? Tahne me na 30, starosti a uz to zacina byt znat 🙈🙈

levandule_k
8. bře 2024

Chodit spát odlíčená, mazat se krémem ráno i večer, já to občas prostřídám arganovým olejem.

pinkninja
8. bře 2024

@ajamerci Obecná rada neexistuje. Vyjma důkladného očištění pleti rano x vecer. Každá pleť je jina a potrebuje jinou peci. Pokud začínáte, poradila bych se s nekym fundovaným. Ja preferuji prirodni kosmetiku (z obycejne drogerie skoro nic - cest výjimkám), obcas prostridam.

adelisss
8. bře 2024

Je pravda, že každý má jinou pleť. Já mám třeba citlivou pleť, takže mi nesedne každý krém. A navíc smíšenou pleť, takže těžké mastné krémy mi akorát ucpou póry na nose a na bradě. Nicméně před pár lety jsem začínala hlavně s očními krémy, protože vrásky se obvykle dělají nejdříve kolem očí. Z drogerie jsem měla značku Alverde nebo Balea MED (bez parfému). Teď mám i docela fajn Hyaluronové sérum od Renovality. Není vůbec mastné. Což mi vyhovuje, ale tobě nemusí, pokud máš sušší pleť.

petramana
8. bře 2024

me uz tahne na 40 a vyzkousela jsem kde co a stejne se vzdy vratim k osvedcene Nivea - obycejny soft krem a potom takovy hutnejsi na zimu (ne ten klasicky mastny). Ty drahe urcene primo k peci na vrasky, denni, nocni...me se to jakoby soupalo po obliceji a nemela jsem pocit hydratovane pleti..zato ta nivea hezky promasti, plet je jemna... a za hubicku 👍

veronicka89
8. bře 2024

Ja si proste myslim ze budoucnost mediciny a drogistiky je v kyseline hylauronove - kvalitni ;)

hojda
8. bře 2024

@petramana to mi dělá taky plnotěch dražších krémů, že se nevcucnou, já zase končím u gel-krému od dermacolu, ale nivea soft je taky moc fajn.😂

barumrallyebum
8. bře 2024

Ja jsem fanynka Dermacolu. Zasla bych na jejich znackovou prodejnu a tam si nechala od prodavacky poradit. U nas jsou ty zenske skvele. Zlin.

mirin89
8. bře 2024

Doporucuji sledovat na IG Katerinu Routovou a podle ni si nastavit ranni a vecerni rutinu, ma tam spoustu tipů, jak to nastavit, aby to fungovalo 🙂

jasminek2012
8. bře 2024

@petramana mne je 34 a taky jako vy...oblicej očistím pleťovou vodou od Nivei sensitive a pak dám Nivea soft krem. Je to moje srdcovka a mažu tím i tělo. Stejně je důležité mazat a mazat. Nic víc v tom není.

rosalindamelinda
8. bře 2024

😎 Mě je zatím 35 let a žádné krémy proti vráskám vůbec nepoužívám 😝 vzhledem k tomu, že taky nepoužívám make-up, tak možná nemám obličej tak zničený a vysušený od ucpávání make-upem...No a manžel je stále velmi spokojený, pořád mi říká, jak mám krásný a svěží obličej. Zkrátka je moc rád, že na sebe nepatlám žádné šminky.
Vrásky bych neřešila, stejně se objeví s postupujícím věkem a nedá se s tím nic udělat, stárnutí je přirozený proces 😇

rnika
8. bře 2024

Já tomu taky moc nedám. Teď používám oleje a květové vody z Marokovbatohu. Letos mi bude 40, lidé mi tipuji o deset min, ale podle mě hodně dělají geny a můj kulatý obličej 🤣

hvezdicka09
8. bře 2024

@ajamerci co mam zjištěno tak krem na vrásky nepomůže, protože má velké molekuly které muzou vyzivit povrch pleti ake do hloubky se nedostanou. Tam je potřeba používat sérum, které má molekuly malé, a dostane se do hloubky. Ja používám s kyselinou hyaluronovou od renovality.

petramana
8. bře 2024

@hojda jo jakoby se nevstrebaji a kdyz si prejedu rukou po obliceji, tak se tak soupou nebo jak to rict..peeling pouzivam kazdy tyden. Kolikrat si reknu ze do sebe zainvestuju, koupim neco drazsiho i v lekarne a stejne je to naprd a ja jdu zas pro niveu soft ❤️ to stejne mam i s rasenkami - sedi mi kolik roku obyc. maybeline na citlive oci (tm.modry obal, klasicky kartacek do obloucku)..necham se zlakat necim novym z reklamy, v drogerce...a stejne, dopouzivam a zas reknu ze neni nad starou dobrou maybeline 😉

hojda
8. bře 2024

@petramana Já mám mastnou pleť, tak tak potřebuju spíš jen doplnit tu hydrataci a ne další olej, to mi vše zůstatne na pleti, ale tak zas člověk nemá tolik vrásky s tou mastnou pletí😂. Já mám nejradějí, když dostanu vzorek, už ani nemám chuť kupovat něco dražšího, když nemůžu zkusit ten vzorek, pak mi to tu stojí a zase se mažu jen tím dermacolem😂.

sonaxoxo
8. bře 2024

Ja si myslím, že na vrásky, krom plastiky, vám nepomůže žádný krém.Je to jen vyhazování peněz..🤫 podívejte se na celebrity, všicí prostě vrásky..každý má nějakou mimiku, tudíž kde máte vrásky, každý den kůži " shrbujete", tudíž se jen vrásky prohlubují..🤷 hydratovat pokožku je základ,, ale vrásky zůstanou.Jen budete mít pokožku jemnou atd.osobně každý měsíc chodím jen na kosmetiku a kosmetička mi dá přírodní krém a jsem spokojená.😁

drakenn
8. bře 2024

Oblicejová jóga

suzanna123
8. bře 2024

Botox

lucka662006
8. bře 2024

Žádné krémy nepomohou, pleť zjemmí, případně se vypne na půl hodiny a pak zase zpět vrásky... po některých krémech proti vráskám za 1000 Kč jsem je měla ještě horší. Dobrá je obličejová jóga a ten botox taky zabírá, ale musí se občas zopakovat a není to zrovna levné a ještě riskujete pokleslá víčka.

miryp
8. bře 2024

Já celý život neměla potřebu to řešit, po čtyřicítce to nějak přišlo, že by to jako fakt chtělo něco dělat. Takže jsem do své denní rutiny zařadila obličejovou jógu, baňkování a přírodní produkty od Purity Vision. A vidím tam změny. Krémy samy o sobě podle mého nikdy zabrat nemohou, pokud se zároveň neposilují obličejové svaly.

jana_a_jan
8. bře 2024

@ajamerci určitě jako prevenci mazat denně spf krémem,já mazu denně padesátku

veru181
8. bře 2024

Mně pomáhá olej ve spreji od Onclé.

veronicka89
8. bře 2024

@lucka662006 ja kdyz si delam tyden masaz serem z kyseliny hyl. A je jedno jestli z dm nebo drazsi vidim obrovsky rozdil ...

mirin89
9. bře 2024

@jana_a_jan Ahojky, jake SPF ti vyhovuje? Ja pouzivam od Dulcia a vyhovuje mi, ale koupila jsem si serum od Purity Vision a s tim nejde dohromady, tak bych kdyztak klidne vyzkousela i jiné, i kdyz mozna spis vymenim to serum 😅

trilien
9. bře 2024

@ajamerci hydratovať. Konkrétnu kozmetiku neporadím, lebo žiadnu nekupujem 🤷🏻‍♀️ domnievam sa, že je to vec životného štýlu a genetiky. Moja babka nemala vrásky ani v 75ťke a umývala sa iba vodou, žiaden krém nepoužívala. Naopak moja mama ma už roky hlboké vrásky a kremy si kupuje roky, z detstva si pamatam ich chodila kupovať za bony do Tuzexu 🤷🏻‍♀️😁