Ako stratiť mlieko?

tixi987
7. bře 2017

Ahojte maminy. Prosím poraďte mi ako stratiť mlieko. Včera som mala prsia úplne prázdne tak som malú dala na nutrilon a začala zas fajčiť cigarety... dnes ráno mám prsia znova naliate lenže už jej ho dávať nechcem keď zas fajčím.. a keďže tu na SR mi žiadny doktor nepredpíše tabletky na stratu mlieka neviem čo urobiť.. homeopatiká mi dnes kúpi mamina ale bojím sa že nezaberú alebo ma budú bolieť prsia. Čo ešte môžem urobiť aby som stratila mlieko?.. ďakujem za rady 🙂

nafuka
7. bře 2017

@soyevita pro mě je stahování prsou taky docela přes čáru, myslím že jsou jiné způsoby.

teerulka
7. bře 2017

@soyevita Opravdu? O tom jsem vůbec nevěděla, poradila mi to mamka a myslím, že u mne to zafungovalo bez problémů. Bez obinadla bych to nedala, zkoušela jsem to bez něho už dříve několikrát a prsa jsem měla nalité a tvrdé jak kámen. Nepamatuješ si, v čem by to mělo být nebezpečné?

betelgeuzz
7. bře 2017

To, že jsi večer neměla nalitá prsa neznamená, že přicházíš o mléko. To by jsi je ráno neměla zas nalitá. Mně se třeba prsa nenalívaly nikdy, ani jsem z nich odsávačkou odsála jen pár kapek a přesto jsem odkojila dvě děti. Jestli chceš kojit, stačí zabojovat.

POkud ses už rozhodla, že kojit nechceš, tak pij šalvějový čaj, homeopatika (to sis asi našla, která to jsou), a když se prsa moc nalijí, tak jen lehce odstříkat do úlevy. A ještě přidat studené zábaly, nebo prsa chladit ve sprše.

caverina
7. bře 2017

@absintka19 to mas pravdu,že je diskuze je pro všechny ale nikomu z vás by se tuším nelíbilo kdyby jste se zeptaly na A dostalo by se vám odpovědi B,C......

uhz
7. bře 2017

Dámy, a kdo říká, že zakladatelka odstavila třeba tříměsíční dítě? Dost možná může mit potomek rok i víc a ne každý chce kojit do 3 let, cigarety necigarety. Jinak pokud si zapalis jednu denně, myslím, že klidně kojit můžeš. Jinak omez tekutiny, a odstrikavej pouze do úlevy. Nechapu, proč tady má každý potřebu moralizovat, každý si o tom může myslet své, ale proboha, reagujte na otázku.

absintka19
7. bře 2017

@uhz jen fyi-v profilu ma info ze dcera ma 2tydny a 4 dny.

nafuka
7. bře 2017

@betelgeuzz autorka nechce kojit, ale kouřit radši.

caverina
7. bře 2017

i kdyby měla 2 dny..je to vaše dítě,vaše zdraví, vaše peníze?ne..tak o co jde?🙂

uhz
7. bře 2017

@absintka19 Aha, na profil jsem se nedivala. Tak to je přinejmenším smutne, jistěže by v tomto případě měla řešit to, jak mít mléka dost a ne jak se ho zbavit.. :/ Nicméně, myslím, že tohle bohužel nemá význam řešit.

absintka19
7. bře 2017

@uhz jojo 🙂 ja se proto nevyjadruju jen ctu diskuzi 🙂

betelgeuzz
7. bře 2017

@nafuka však já jsem to četla. jestli je jí kouření milejší, já s tím nic nenadělám.

soyevita
7. bře 2017

@teerulka Z důvodu poškození prsní tkáně,je to zastaralý způsob.

soyevita
7. bře 2017

@caverina Ano ,je to její věc.......Tak ať se ale
neptá na fóru,kde 99% maminek touží kojit.
Ať zeptá se svého gynekologa.

nafuka
7. bře 2017

@betelgeuzz to nikdo ale každou normální mámu to pohorší nebo jak to přesněji vyjádřit.

caverina
7. bře 2017

@soyevita tak to by tady ale nesměl psát nikdo...vychloubame se tady svými dětmi a co už všechno jsme pro ně nekoupili a chodí tady ženy které děti mít nemůžou...a taky to nikdo neresi😉jestli někoho tady tyhle otázky poburujou tak at je necte a nevyjadruje se k nim...ale zacit tady moralizovat mi fak prijde hodne hloupe,detinske a hlavne zbytecne🙂

caverina
7. bře 2017

@soyevita a kdyz uz jsme u toho gynekologa..jsou tady mraky diskuzi se kterými tady nikdo nikomu neporadi bud proto ze neumime vestit z křišťálové koule a nebo proto protoze vetsina z nas nejsou lekari...a takové otázky tu patří?😲

bamishop
7. bře 2017

@tixi987 budu zkouset pit salvej - caj, ale nejsem chvili po porodu, synovi je pres rok a mam to nakazane od dr, neb sem po trech detech uz nejaka vystavena, u tebe si myslim, ze to bez injekce dost dobre nepujde, jeste se netvori mleko dle poptavky, takze akorat stahnou prsa, pr izacinajicim zanetu odstrikat maximalne do ulevy, zkusit homeopatika...

betelgeuzz
7. bře 2017

@nafuka moc nechápu, o co ti jde, kdo chce, ať poradí, kdo nechce, nemusí.

gita17
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
caverina
7. bře 2017

@gita17 bože....to se mi snad jen zda🙏😂

soyevita
7. bře 2017

@caverina Máš pravdu......

oplatecka
7. bře 2017

@gita17 Tohle doufám nemyslíš vážně 😵

kockopes2724
7. bře 2017

No tak zase je to takhle lepší než kojit a zároveň kouřit

caverina
7. bře 2017

@kockopes2724 ja zasnu...muzu tady nekoho o neco poprosit? sepiste mi seznam podle kterého se pozná ze máma své dítě miluje a ze si ho zaslouzi...zajimalo by me jestli bych prosla😂 i kdyz pro me uz je stejne pozde...desetilete dite uz do babyboxu nenarvu😀

alcar
7. bře 2017

@caverina a tak zase to tak neprozivej. Ten dotaz byl opravdu stupidni. Na jednu stranu, ze nema mliko a na druhou chce radu, jak o nej prijit. U novorozence by clovek cekal, ze bude dotaz znit, jak ho vytvorit a neprijit o nej. To cigaro tu stupiditu dotazu jen potvrdilo. Proste ber to tak, ze ne kazdy ma na to stejny nazor jako ty, tak nas tady nepoucuj prozmenu ty.

caverina
7. bře 2017

@alcar budeš se divit ale já nikoho nepoucuju...ale jak jsem stará tak pořád zasnu nad lidskou hloupostí..

alcar
7. bře 2017

@caverina jo, tak to ja taky. 😀