Bojkot kojení přes den

alvapcz
2. dub 2018

Ahoj, dcerka má 3 měsíce.. a nějak mi začla bojkotovat kojení..v noci se napije celkem v klidu ale přes den se nechce ani přisát.. proto musím dokrmit Nutrilonem..Alle obávám se že ji z toho bolí hrozně bříško když micham své mléko s um.. máte někdo podobnou zkušenost? 😏

noname24
2. dub 2018

Ve 3 měsících bývá růstový spurt. Bojkot kojení v tu dobu jsem řešila tím, že jsem prostě zkoušela různé polohy, strany a vždy si cucla, jednou pila častěji, potom třeba několik hodin nechtěla... Neřešila jsem , nevztekala, nebyla nervozní, prostě co nejvíc být v klidu. Podáním UM se může stát, že s kojením úplně skončíte... Od cca 3 měsíců mi dcera pije méně dlouho (cca 30 min. za 24 hodin) a přibírá krásně, v noci spí...

noname24
2. dub 2018

Jo a taky to může být hormonální změnou... Ve 3 měsících začínají padat mamince vlasy a já třeba vždy 3 měsíce po porodu dostala menstruaci, to všechno má na mléko (chuť) taky vliv... Příp. nějaké jídlo s výraznější chutí - česnek, zázvor, čokoláda...

lida9
2. dub 2018

pokud si nejses jista a dr. neporadi, urcite si zavolej nejake laktacni poradkyni, vyresi problem s kojenim, technikou ci polohou a proc se mala nechce prisat... ja sice UM a MM davala, ale az tak v roce, ve 3m je nejlepsi jen upravit kojeni a kojit dal, je jeste malinka... jinak me na bojkot kojeni pomohlo miminku dat pres hlavicku plenku, nic nevidel, zadne vzruchy a pekne se prisal... hodne stesti...

alvapcz
autor
2. dub 2018

Děkuji za rady

vikinkav
2. dub 2018

Kdyz mi malej bojkotoval a kroutil se u toho, kojila jsem ho za chuze 😄 houpala na rukach a pak mu nabidla prso, to u nas pomohlo, po chvili jsem si s nim treba sedla. Nabizet casteji?

jrak
16. dub 2018

Jak psaly ostatní, zkoušet různé polohy a strany.. u nás to jde nejlépe vleže v posteli a to ještě občas 2-3x vyměním stranu a oblézám prcka, než se uráčí poradně prisat 😄
Vsedě nebo při stání při bojkotu pomáhalo malého různě pohupovat (rázněji), ať už jen na rukou nabo i na míči.