Bojkot prsu. Nádor?

rezena12
13. únor 2024

Ahoj holky, vy co kojite po jaké době si vaše děti rikaji během dne? Naše malá je schopna si nerict i 3 hod tak ji pak po těch 3 hod nabidnu sama. Dokonce mi začala teď bojkotovat jedno prso už jakou dobu. Do půl roka v pohodě obě dvě a teď od 6 měsíců poslední týden si Dvakrát si z nej cucne a nechce a občas si ho nevezme vůbec. Jen v noci. Na netu jsem koukala, ze dítě vyciti že v něm má žena rakovinu.. 🤦‍♀️ co si o tom myslíte? Budu volat doktorce ohledně toho, ale taky se vám to někdy stalo že delší dobu odmítalo miminko jedno prso a stačilo kojení jen z jednoho?

lencaa11
13. únor 2024

@rezena12 internet neotvírat dítě prostě nemá takovou potřebu nebo hormonální změna u vás zda dítě prospívá a kojí se občas tak to je ok ( tak to se rakovina nepozná )

patypresdevaty
13. únor 2024

@rezena12 internet raději nečti, když si to tak bereš. Obě děti mi v určité fázi začaly pít jen z jednoho prsa a stačilo to... To druhé prostě nechtěli

jana_a_jan
13. únor 2024

@rezena12 od půl roku mi obě děti braly jen levé prso a prave nechtěly .. nikdy jsem to neřešila

eviicka
13. únor 2024

To, že dítě jeden prs nechce je celkem běžný jev, já staršího na levý prs odstavila v 1,5 roce na pravý až o rok později (ale on začátku ten levý chtěl méně).

Takže pravděpodobnost nádoru je hodně malá, nicméně tu na konikovi jedna uživatelka s touto zkušeností bohužel byla.

kristyn86
13. únor 2024

Obe moje deti preferovaly jedno prso vic nez druhe. Dcera se mi pak kolem roka na nej vyprdla uplne a cca 2-3 mesice jsem kojila jen z jednoho..Pak jsem ji odstavila. To o cem premyslis,se samozrejme stat muze,ale neznamena to,ze to tak je vzdy a ze je to pravidlo.

1pomnenka
13. únor 2024

Z jednoho prsa to jde lehce, z druhého musí hodně sát, tak se na to vybodne. Rakovinu do toho netahej.

palja
13. únor 2024

@rezena12 moje první dcera nechtěla jedno prso asi od 4 měsíců, když měla silný bojkot. Od té doby z něj pít nechtěla. Kojila jsem jí do tří let, takže 2 a půl roku byla kojená jen z jednoho prsa. Rakovinu ani nádor jsem v něm neměla ani zánět.
Pak jsem měla ještě jednu dceru a ta se už dva roky kojí z obou prsou. Myslím, že je to podle preferencí dítěte.
Ale pokud máš nějaké podezření, tak se nechej vyšetřit.

hanka_12345
13. únor 2024

jako ze budes volat doktorce ze ti dite odmita prso a ze v nem muzes mit nador?

hanka_12345
13. únor 2024

jasne ze staci z jednoho ja kojila z jednoho dost dlouho protoze me to druhy vic bolelo od toho kojeni, proste sem to z jednoho nemohla vydrzet..mlika sem mela dost tak sem kojila z jednoho jen a kdyz se to druhy nejak moc nalilo tak sem odstrikala

janule0123
13. únor 2024

@rezena12 vidíš k tomu jinou změnu ? Např to vypadá jak zanet prsu, ale ten to není ? Nebo hrčka ? Pokud ne, tak ok … jinak u každé je jedno prso výkonnější a jde to snáz … takže spis bych v tom viděla toto … ale jestli z toho nespis, pro klid zajdi k lékaři na konzultaci … ať te uklidní

reeeza
14. únor 2024

Tak se prostě klid duše objednej na utz 🤷‍♀️