• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Budíte novorozence na krmení?

2. února 2011 
Přesně - ve dne budit (pokud by dítě spalo víc jak tři hodiny,syn to tak měl, zpočátku jsme ho museli budit), v noci nechat spát :slight_smile:
2. únor 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Možná první měsíc, ani to ne, pravidelně se budíval po třech - čtyřech hodinách. V noci jsem nebudila
2. únor 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mala je na UM a narodila se predcasne. Prvni 2 mesice jsem budila i v noci (po 3 hodinach). S malou nemam absolutne spatny zkusenosti se spanim v noci, ba naopak ....
2. únor 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: Já myslím nebudit :slight_smile: .Můj malej spal od doby co jsme přijeli z porodnice ten první interval v noci i 8 hodin :sweat_smile: .Doktorka říkala pokud přibývá (a to on joooo :slight_smile: ),tak není žádnej důvod k buzení...Jo a to jsem ho kojila :wink: .
2. únor 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
znam v okoli matku, ktera budila svou dceru co dve az tri hodiny,spanek nespanek a akorat v ni vybudovala nechut k jidlu,holcicka ma 5 let a neni schopna se normalne najist,vinou sve matky,ktera ji na jidlo co 3 hodiny budila.Vytahla z kocarku, pichla lahev do pusy a pij.nechapu to,ale i takovy jsou.ja jsem urcite pro nebudit miminko na jidlo.pokud nema hlad a naji se,muze se pozvracet a mit boleni,tot muj nazor.
2. únor 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek