• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dcera od 16. h pije co 1 hodinu. Dělá si zásoby na noc?

29. prosince 2008 
Onlika: Co to máš propána za Dr.?!!! Kojené dítě NIKDY nepřibývá stejně. Někdy je to víc, někdy je to míň a nařídit příkrmy, pokud dítě nepřibere podle tabulky, je - dle mého - názoru neskonalá blbost. Být tebou, tak nepřikrmuji a kojím vždy, když bude malý chtít (Lidu jsem kojila v cca tříhodinových intervalech, ale jak byly v létě vedra, tak jsme nakonec skončily u dvouhodinových intervalů, počítáno od začátku kojení. Jako novošek pila 40 minut, pak se to ustálilo na 20 minutách a teď se dokáže nakrmit během 10 minut). Určitě si pročti tento web: www.kojeni.net Jsou to moc hezké stránky o kojení a problémech s tím spojených. V otázkách a odpovědích určitě najdeš pomoc a pokud ne, lze autorce poslat dotaz. Držím palce! :wink:
29. pro 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
onliko - to je krásný...a novako má pravdu... tabulky jsou orientační a každé mimi je originál :sunglasses: a neboj,mléko se ztihne udělat i za hodinu,tvoří se vlastně pořád a když ho máš přicucnutýho na jednom prsu,tak druhý se už nalejvá,takže to zvládaj i po hodině úplně v poho,občas se ti bude zdát,že máš úplně prázdný prsa ,ale to je v poho,jen se správně vyprazdňují...a kojení se opravdu upraví za těch6-8týdnů...vydrž a bude to úplně v pohodě :wink:
29. pro 2008 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek