Dochází mi mléko?

monyszek
9. bře 2016

Zdravím,
ž delší dobu pozoruji, že se mi tolik nenalévají prsa, přijde mi, že po kojení je mám úplně vycuclá, občas se mi stane, že malá se pustí, pak se chce zase přisát a takhle se to párkrát opakuje. Dvakrát třikrát se mi stalo, že jsem bradavku měla hrozně takovou užužlanou, jak asi z toho prsa chtěla něco dostat, ale nevím..sem tan si u prsa i zanaříká..bude jí teda 6 měsíců, takže může jít i o spurt, ale to minimálni naliti prsou pozoruji už tak měsíc, chování malé u prsa pár dnů..je možné tedy, že už dochází mléko?

evulina77
9. bře 2016

podívej se na kojeni.net, je tam spousta rad ohledně kojení. Ale zdá se mi to normální. Produkce mléka prochází změnami a prsa se ti už nebudou tak nalévat jako dřív. Mléko se tvoří na základě poptávky, pokud nebude malá pít, udělá se méně mlíčka. Růstový spurt je taky možný, bývá kolem 6 měsíce. Ale hlavní je si věřit a věřit v malou. Jje škoda ukončovat kojení, stejně už budou brzy příkrmy a kojení tak nebude jediný zdroj jídla. Vydrž a kojení zdar 😀

monyszek
autor
9. bře 2016

Snažím se..😉 no jinak přikrmuju masozeleninou už od čtvrtýho měsíce, protože Stázka málo přibírala a na noc dáváme kašičku...🙂