Dostinex a znovu kojení. Co myslíte?

baambulee
5. bře 2024

Ahoj, malý bude mít 3 měsíce, cca něco po 1 měsíci mi doktor doporučil zastavit laktaci dostinexem, z důvodu hnisavého zánětu v prsu, musela jsem jít na odsátí, bohužel se mi tam stále tvořil hnis tak mi v prsu udělali malou dírku přes kterou jsem musela chodit hnis odsávat a chodit na proplachy. Doktor mi řekl, že se mi tam udělala píštěl protože mi přes tu dírku teklo mléko a začalo to hnisat. Také mi bylo doporučeno kojení ukončit z důvodu že se mi ta rána nezahojí a bude to stále hnisat. Já přes všechnu tu bolest souhlasila, protože i odsávání, kojení, proplachy, neskutečně bolely a já jsem byla psychicky i fyzicky na dně. Měla jsem tedy dostinex na dva dny 1/2 ráno a 1/2 večer. prso se krásně zahojilo. A pořád si pohrávam s myšlenkou že jsem si kojení moc neužila, tak bych se chtěla zeptat zda je tu někdo, kdo se přes dostinex zvládnul znovu rozkojit a jestli to má vůbec cenu. Malý je na UM a UM mu vyhovuje nemá žádné problémy proto se i držím ve znovu rozkojeni zpátky. Nechci mu to nabourat pokud si nebudu jistá že to má cenu.